Değerlendir:
  • 9 Oy - 2.33 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Merhabalar. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. :)
Yazar Mesaj
bnbtl Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Merhabalar. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. :)
Merhabalar önceliklegülücük
Yeteneklerimden vs emin gibiyim hayallerim amaçlarım da her zaman vardır ama hiç nasip olmaz. Sanki engelleyen bir şeyler var. Sizce sorun tam olarak ne? düşünerek çıkamıyorum da işin içinden gülücük Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&...hor=867972
05-17-2015 01:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Merhabalar. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. :)
öncelikle bir çok başlıkta yapıldığı gibi sadece doğum tarihini yazıp gitmeyerek kendi haritanı eklediğin için tebrik ederim.. gülücük

ilk gözüme çarpan 12.ev güneşi.. içine kapalı bir kişilik.. ama 7.ev ve 10.eve olumlu açıları var. yani ikili ilişkilerde( sevgilik yada okullardaki grup çalışmaları) ve iş hayatında kendini çok güzel ifade edebiliyorsun ama muhtemelen para, felsefe gibi konularda bu kadar net kendini ifade edemiyorsundur..

merkür satürn olumlu açısı var. bu matematiğe yatkınlık verir. eğer yeteneğinden kastınsa evet bu doğuştan bir yetenek gülücük

mesleği ifade eden mc noktasında uranüs ve neptün kavuşum var.. bendede bu açı var gülücük
uranüs yüzünden çok iş değiştirip transit neptünün olumlu açılarının çok olduğu bir günde konusu denizlerde ticaret olan bir kurumda memur oldum gülücük seninde böyle bir ihtimalin olabilir..

3.ayda ay var. yani ortam olduğunda konuşmaya bayılırsın gülücük ama aynı şekilde konuşa konuşa seni bunaltan bir annen vardır. ( nerden biliyorum çünkü aynı şekildede bendede 3.ev ikizler ayı var)

4.ev şiron... 4.ev karşı cins ebeveyni temsil eder.. sen bayan olduğun içinde babanı temsil eder.. ve şironda ordaki yarayı.. babanla ilişkin sorunlu olabilir... yada tam tersi tutkuyla bağlı olduğun bir babayı temsil eder... ( 3.kez evet bendede bu açı var.. ve ben babama çok tutkundum.. geçen seneki vefatından sonra halen dahada kendimi toparlayabilmiş değilim...)

şimdi dikkatimi çekti.. senin haritanla benzeyen bir haritam var.. demekki benzer haritaya sahip olunca kan çeker hesabı hemen o insana doğru ilgin kayarmış gülücük

5.ev jüpiter aşk evinde yani bol bol aşk demek ama başakta demekki yere basan ciddi oturaklı ve belkide biraz duygusallığın geri planda olduğu ilişkiler..

7.ev plüto... hem iyi hem kötü... bir evlilik yada bir arkadaşlık seni baştan başa değiştirebilir... ama bu değişim mars ve venüsle olan olumsuz açılarıa bakınca senin için zorlu ve üzücü bir değişim olabilir...

11.evde mars satürn kavuşumu.. enerjisini öfkesini çok iyi kontrol edebiln hedefe kitlendiği an kesin başaran idealist yerleşim..

11.ev genelde arkadaş ortamına yorulur.. sen satürnden dolayı belki kısıtlı olada marstan dolayı hareketli ve sevgi dolu olan yada dış gönrüntüleri çok güzel olan arkadaşların olabilir.

şuan üstten gördüklerim bunlar eğer merak ettiklerin varsa onları yaz akşam eve geçince detaylıca bakmaya çalışırım..

KARM IS BITCH!!!
05-19-2015 06:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bnbtl Çevrimdışı
Üye
**

RE: Merhabalar. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. :)
biraz geç gördüm kusura bakmayın. Babanızın vefatına üzüldüm Allah rahmet eylesin. baba konusunda aşırı bağlılık veya yara konusunu bilmiyorum çok fazla ama farkında olmasam bile babamla olan ilişkimin ruh halimi çok etkilediğini düşünüyorum yine de.
aslında kendimi geliştirmeyi sürekli birşeyler öğrenmeyi seviyorum özellikle ilgili olduğum konularda aşırı detaycıyımdır ve o konularda araştırıp öğrenmekten bıkmam. matematiğe de ilgim vardır.
ama bahsettiğim yetenek çizim resim. bu doğuştan bi yetenek olabilir mi peki gülücük profesyonel olarak yoğunlaşmak istediğim işte bu olsun istemişimdir her zaman. ben de çok fazla okul değiştirdim sanırım bu yüzden gülücük son zamanlarda da bu yeteneğim üzerine yoğunlaştım kararlı olmak istiyorum ama ne olur bilmiyorum artık hayırlısı gülücük

aynen benimde biriyle burcumun aynı olduğunu öğrendiğimde bile direk o kişiye sempatim artıyor çekiyor sanırım biraz gülücük

05-29-2015 08:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Merhabalar. Yorumlarsanız çok mutlu olurum. :)
(05-17-2015 01:25 PM)bnbtl Yazılan:  Merhabalar önceliklegülücük
Yeteneklerimden vs emin gibiyim hayallerim amaçlarım da her zaman vardır ama hiç nasip olmaz. Sanki engelleyen bir şeyler var. Sizce sorun tam olarak ne? düşünerek çıkamıyorum da işin içinden gülücük Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler gülücük

Merhaba,

Yükselen yöneticin Mars, Satürnle birleşip Pluton'la kare yapıyor.Girişimlerinin engellendiğini hissetmen bu yüzden.Ne zaman bir şeye başlayacak olsan bir engel çıkıyordur , bu da senin hevesini kırdığından bir başka şeye başlama konusunda isteksiz davranıyorsundur. İnatçı ve sabırlı olman gerekiyor bunu aşabilmek için
05-29-2015 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bnbtl Çevrimdışı
Üye
**

(05-29-2015 11:32 PM)Ninsianna Yazılan:  

Merhaba,

Yükselen yöneticin Mars, Satürnle birleşip Pluton'la kare yapıyor.Girişimlerinin engellendiğini hissetmen bu yüzden.Ne zaman bir şeye başlayacak olsan bir engel çıkıyordur , bu da senin hevesini kırdığından bir başka şeye başlama konusunda isteksiz davranıyorsundur. İnatçı ve sabırlı olman gerekiyor bunu aşabilmek için

aynen öyle oluyor sanırım gülücük çok teşekkür ederim

05-30-2015 11:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bnbtl Çevrimdışı
Üye
**

(05-29-2015 11:32 PM)Ninsianna Yazılan:  

Merhaba,

peki birşey sorcam yani çok fazla anlamıyorum ama mars satürnle birleşip plutonla kare açı yaptı diye hayatımda hep mücadele etmem gereken bi döngü mü var? bu hep hayatıma çıkan bi sorun mu olacak değişmeyecek mi hiç? inatçı ve sabırlı olup hayatım boyunca mücadele mi etmem gerek bu kareyle? aydınlatırsanız sevinirim gülücük

05-30-2015 12:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  doğum haritamı yorumlarsanız sevinrim aslıhan 25 25,307 01-25-2013 07:47 PM
Son Mesaj: aslıhan

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir