Değerlendir:
  • 7 Oy - 3.43 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mechul dogum tarihimi bulalim yardim lutfen
Yazar Mesaj
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

mechul dogum tarihimi bulalim yardim lutfen
Evet yasi buyuk olanlar ya da toprak islerinden anlayanlar
bilgilerinizi paylasirsanz sevinirim eylul ayinda dogmusum
Kimligimde 1 ekim yaziyor aile buyukleri sogan sökümü yapilan zamanlrdi
diyorlar kimse tam tarih bilmiyor cildiracagimacaba
Bu sebepten envai cesit harita cikarttim kendime ama tecrubeli olmadigimdan
emin olamiyorum.sozde basak burcuyum yukselenim de balik tek emin oldugum buaðla...

http://hizliresimyukle.com/image/MsL7
05-25-2015 07:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bahar_r Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Cvp: mechul dogum tarihimi bulalim yardim lutfen
Karakter özelliklerinizi bilsek çıkartırdık. Annemi tanıdığım için onun doğum tarihini ve saatini netleştirdim. 1 aylık bir periyottaydı yine. Tabi bir de hayatınızdaki önemli olayların tarihlerinden yola çıkılarak da bir tespit yapılabiliyor ama transitler konusunda çok iyi olmadığım için ben pek kullanamıyorum o yöntemi. Size tavsiyem çok önemli gördüğünüz olayların tarihlerini yazın, forumda bu işten anlayanlar yardımcı olabilirler belki. Kendiniz çıkartırken de öncelikle ay burçları bazında bir eleme yapmanızı öneririm. Örneğin çok duygusal bir insan değilseniz, ayın balık ve yengeçte olduğu günleri eleyin vs. Tabi haritanın bütününe bakmak gerekir ama ilk etapta ay burçlarıyla kabaca bir ön eleme yapabilirsiniz.

http://i.hizliresim.com/yM3qYn.gif
05-25-2015 08:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

RE: mechul dogum tarihimi bulalim yardim lutfen
Cok tesekkur ederim yol gostersiginiz icin evet biraz arastirmistim inemli olaylar diyor ama aklima onemli denince de trajik olaylar olmasi gerekiyormus gibi geliyor oyle degil dimi?
Mesela 2010 da üni.ye basladim hic baska bisey yok:p genel karakteristik seyleri soyleyebilirim hakkimda mesela;
Egitim kariyer gibi islerde hic kolayca elde etmem biseyleri mutlaka ama mutlaka engellerle karsilasirim.
Cok hayalperestimdir film gibi hayal kurarim ruyalarimin ciktigi coktur..sanata kabiliyetlimiyim bilmiyorum ama muzikten vazgecemem...zevklerimin gelismis oldugu soylenir..cok mahmur hulyali baktigimi bilmem kac bin kere duymusumdur;D ve hayatimin imtihani anne ve babam siddetlice anlasamaz:/
İnsalalh cok sacma gereksiz seyler soylememisimdir sadece ogrenmeye calisiyorum cok tesekkurler

05-25-2015 09:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

(05-25-2015 08:41 PM)Bahar_r Yazılan:  Karakter özelliklerinizi bilsek çıkartırdık. Annemi tanıdığım için onun doğum tarihini ve saatini netleştirdim. 1 aylık bir periyottaydı yine. Tabi bir de hayatınızdaki önemli olayların tarihlerinden yola çıkılarak da bir tespit yapılabiliyor ama transitler konusunda çok iyi olmadığım için ben pek kullanamıyorum o yöntemi. Size tavsiyem çok önemli gördüğünüz olayların tarihlerini yazın, forumda bu işten anlayanlar yardımcı olabilirler belki. Kendiniz çıkartırken de öncelikle ay burçları bazında bir eleme yapmanızı öneririm. Örneğin çok duygusal bir insan değilseniz, ayın balık ve yengeçte olduğu günleri eleyin vs. Tabi haritanın bütününe bakmak gerekir ama ilk etapta ay burçlarıyla kabaca bir ön eleme yapabilirsiniz.

Bir de cok elestiririm ama sadece en iyisinin olmasini istedigim icin

05-25-2015 09:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

(05-26-2015 02:01 PM)Lionhearted Yazılan:  Bunun için klasik 12 Burcu anlatan yazılar yardımcı olur en çok hangisine yakın hissediyorsanız
soğan ekimine falan bakmak gereksiz.

Güneş üzerinden tahmin yapmakta fayda var.

genellikle kendinizi güçlü sarsılmaz ve değişmeyen olarak hissederseniz Güneşiniz sabit bir burçta olabilir
güneşiniz değişken burçlardaysa dış etkilere açık birisinizdir ve eğitim öğretşn konuları hayatınızda önemli yer tutar. sürekli öğrenerek değişme potansiyeliniz var çünkü
öncü burçlardaysa adı üstünde arkadaş gruplarında öncülük rolü oynamanız ihtimali var
(insanlara yeni fırsatlar oluşturan, tanışmalarını sağlayan gibisinden)

bunlarla birlikte,
Güneşiniz Ateş burçlarından biriyse Hızlı,Fevri,Canlı,Coşkulu,Neşeli birisi olma ihtimaliniz var.
Vücudunuzda en çok iletişimde olduğunuz organ Kalp ve göğüs çevresi olabilir bazen de başgülücük

Toprak burçlarından biriyse, Sabırlı, Düzenli, Planlı, Programlı, Düşünen, Akli, Harekete geçmek için Acele etmeyen, Uzun vadeli düşünebilen tipte birisi olma ihtimaliniz var
Vücudunuzda en çok iletişimde olduğunuz organ Beyin ve Sinir sistemi olabilir gülücük

Su burçlarından biriyse Yumuşak, İçine Kapanık veya Sessiz sakin, İmajinasyon ve Sezgi kabiliyeti olan birisinizdir.
Vücudunuzda en çok iletişimde olduğunuz organ ? Tüylerinizin diken diken olması olabilir gülücük

Hava ise Sosyal, Serbest, Hümaniter yaklaşımları olan, Karşı taraf odaklı, Dışa dönük birisinizdir.
Vücudunuzda en çok iletişimde olduğunuz organ Ayaklar olabilir gülücük çok sosyal olmak açısından gülücük
Beyin ve Sinir sistemi de olabilir, zeka kapasitesi ve düşünen bir grup olduğundan.

Evet tum bunlari oncesinde de degerlendirmistm ve ortaya toprak grubu cikiyor.ailenin ortak gorusu cogunlukla 10 eylul 1990 aksam saatleri...fiziksel ve duygusal ozelliklerimi de goz onunde bulundurdugumda balik burcu yukseleni gibi oluyor..tam saati bilmemek acilari etkiliyor degil mi yani dogum haritasinda cok muhim degisiklikler mi olur? Cok tesekkur ederim boyle alaka gosterdiginz icingülücük

05-26-2015 09:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

Ya tam baglanti kuramiyorum iste aslinda biseyler cikiyo gibi az biraz..

05-26-2015 09:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Baba tarafından doğum tarihi bilinen insanların haritalarına bak.Sık rastladığın kalıplar varsa sende de olabilir bunlar.Mesela diyelim ki Baba tarafında Güneş Oğlak burcu çok görülüyor, ya da Oğlak'ın yöneticisi Satürn'ün Güneş'le açısı, Sende de muhtemelen vardır böyle bir açı.

Anne tarafından da doğum tarihini bildiğin insanlara bak aynı şekilde.Hangi burçlar ve açılar sık görülüyor.Ona göre Ay açılarını belirleriz.

Anne ve babanın özeliklerini iyi tahlil et ve en çok önplana çıkanları gezegenlerle ve burçlarla özdeşleştirmeye çalış.Sana hangi özelliklerini geçirdiklerini düşün.Bunlara göre yine Güneş ve Ay açılarını tespit etmeye çalışırız
05-26-2015 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

arkadaşlar bu tip konularda bence transitleri de mutlaka inceleyin..

evlilik tarihi iş değiştirme işsiz kalma tarihleri.. heleki yaş üstü insanlarda bir çok önemli tarih var..

nacizane önerimgülücük

KARM IS BITCH!!!
05-27-2015 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(05-27-2015 02:47 AM)Lionhearted Yazılan:  
(05-26-2015 10:57 PM)Ninsianna Yazılan:  Baba tarafından doğum tarihi bilinen insanların haritalarına bak.Sık rastladığın kalıplar varsa sende de olabilir bunlar.Mesela diyelim ki Baba tarafında Güneş Oğlak burcu çok görülüyor, ya da Oğlak'ın yöneticisi Satürn'ün Güneş'le açısı, Sende de muhtemelen vardır böyle bir açı.

Anne tarafından da doğum tarihini bildiğin insanlara bak aynı şekilde.Hangi burçlar ve açılar sık görülüyor.Ona göre Ay açılarını belirleriz.

Anne ve babanın özeliklerini iyi tahlil et ve en çok önplana çıkanları gezegenlerle ve burçlarla özdeşleştirmeye çalış.Sana hangi özelliklerini geçirdiklerini düşün.Bunlara göre yine Güneş ve Ay açılarını tespit etmeye çalışırız

Oğuldan anneye deneyebilir misiniz peki ? gülücük
elimde anneme ait olmasını istediğim 2 harita var çok ikilemde kaldık
biz de 3 kardeşiz. 5 haritayı da göndersem size? fikrinizi almış olurduk

Aslında böyle konular için ayrı başlık açalım.Aynı aileden insanların ortak astrolojik özellikleri var mıdır bunları inceleriz.Ben kendi ailemi incelediğimde görüyorum bu ortak özellikleri.Başlığın adını siz seçin.
05-29-2015 11:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

@ninsianna

kesinlikle benzer açılar var...

ben 25.11.1988
kızkardeşim 20.10.1990 doğumlu olduğu halde..

ikimizdede 2 tane yod açısı var ve tabandaki gezegenler aynı!
ikimizde 8.ev güneşiyiz..
ikimizde de güneş kavuşum merkür...

satürn uranüs neptün birleşimine doğru venüs açım 60 iken marsımın açısı 90..
kardeşimin ise ayı 60 derece, güneşi 90 derece yapıyor..

neticede tıpa tıpa aynı olamaz ama şekil şemal aynı kesinlikle....

KARM IS BITCH!!!
05-30-2015 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Doğum haritası hakkında Mayaa 1 20,574 11-20-2020 01:30 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritası yorumu beyzakubra 5 17,667 11-20-2020 01:27 PM
Son Mesaj: Rosa
  Doğum haritam lanetli mi arkadaşlar ? Timeless 21 29,759 09-13-2020 03:36 AM
Son Mesaj: Timeless
  Doğum haritası yorumu josii 87 117,252 05-27-2020 11:19 PM
Son Mesaj: josii
  Sabit Yıldızlar ve Astreoidler / Yardım Hattusas 0 3,075 04-08-2020 02:22 AM
Son Mesaj: Hattusas
  Evlilik ve ciddi ilişkilerde doğum haritamin önemi. eda_sgnc 3 10,940 12-10-2019 11:13 PM
Son Mesaj: eda_sgnc
  doğum haritama yorum yapabilirmisiniz koçastroloji 3 10,254 01-22-2019 06:37 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Doğum Haritası Analizinde destek olur musunuz? maia 2 11,446 01-10-2019 12:13 AM
Son Mesaj: maia
  Doğum haritası ve ilişkiler beyzakubra 9 17,651 07-31-2018 04:57 PM
Son Mesaj: beyzakubra
  Dogum haritama bakabilir misiniz? ddmmyyy 118 131,452 05-29-2018 10:31 PM
Son Mesaj: shrekk

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir