Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.52 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horoskopta 5 ve 8. evler
Yazar Mesaj
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Horoskopta 5 ve 8. evler
(11-10-2010 06:22 PM)Kıvılcım Yazılan:  Benim venüsüm erkek arkadaşımın 8.evine düşüyor
Onun Marsı da benim 8.evime düşüyor
iyi bişey galiba

evet bu iyi bir şey

8.evi hem cinsellik hem de finansal ev olarak yorumlamak doğru olur

Zira Venüs sadece aşk cazibe sosyallik gezegeni değil ayrıca parayı ve kazancıda temsil eder

Mars bu konumda cinsel arzu ile beraber bu ev konularına harcanacak enerjiyi veya bu ev hakkında yapılacak girişimleri de(aksiyon) temsil eder ayrıca mars akrebin ikincil yöneticisidir ve 8.evde akrebin gizemli meraklı doğasını uyandırır

1.Siz birbirinizi cinsel anlamda fazlaca uyarırsınız o seni oldukça etkileyici bulur sende onu seksi, gizemli, ilgi çekici, karizmatik bulursun ve marsın bencil bir yanı da vardır yani kendini merkeze koyan bir enerji şeklidir(koç burcunda olduğu gibi) ve sen 8.evini uyaran bu enerji sebebiyle sevgilini öncelik hakkı tanırsın yani onun istekleri genelde birinci planda olur ya da en azından bazen böyle davranabilirsin tabi bazen bu bencil tutumlar öfke krizlerine sebep de olabilir cinsellik birlikteyken oldukça fazla ön plana çıkabilir veya 8.ev konuları hakkında (cinsellik, para, güç, sırlar ve senin özel olanın) mücadele, çaba veya fazla enerji harcama sebep olabilir. İlişkinizde Kıskançlık, sadakat, tutku, öfke, arzu ,sıcaklık ve tutku eksik olmaz

2.Karşılıklı birbirinizi uyarırsınız ve arzu edersiniz ve cinsel ve romantizm adına ne varsa uyanır (sabah-ı şerifleriniz hayrola) sevgilinizin size olan duyguları, sevgisi, ilgisi yoğundur cinsel bir sıcaklık verir ve 8.ev akrepten dolayı manen yeniden doğuş evidir burada Venüs sana kendini yeniden yapılandırma imkânları da verir

3.işin finansla yönüne gelince …..diyecektim ki siz iş ortağı değilsiniz o yüzden es geçiyorum

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
11-10-2010 06:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

teşekkür ederim akasya

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-10-2010 07:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

gözkýrpma gözkýrpma

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
11-10-2010 07:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Arkadaşlar sanırım en önemlisi karşı tarafın kişisel gezegenlerinin sizin 8. evinizde yerleşmesi.Peki sizce 5. ve 8. eve gezegenlerini yerleştiren partner asc-dsc aksınızı uyarmıyorsa ne olur? İlişkinin uzun sürmeyeceği anlamına gelir mi?Şimdiden teşekkürler...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
11-11-2010 02:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tılsım
Kayıtsız

Sianstride 8. evi etkileyen Neptün ise , bunun anlamı nedir?
11-11-2010 01:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-11-2010 01:43 PM)tılsım Yazılan:  Sinastride 8. evi etkileyen Neptün ise , bunun anlamı nedir?

partnerin Neptünü kişinin 8.evine düşüyorsa ,

eğer partnerle kişinin arasında pek yaş farkı yoksa yani kendi haritasında da neptün 8.evdeyse , partnerin neptününün 8.evine düşmesini çok ciddiye almayabiliriz.

yok eğer biraz yaş farkı varsa ve neptünler farklı burçlardaysa , yani kişinin kendi neptünü 7.evine düşerken , partnerinin neptünü 8.evine düşüyorsa işte bu durumda Neptün-ev yorumunu dikkate alabiliriz.

11-11-2010 06:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

5inci evim akrep 5 dereceden basliyo yanan yoldagülücük) :D

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
02-01-2012 06:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

Benimde 5. evimin başlangıcı da yanan yolda gülücük
02-02-2012 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karcicegi1 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Horoskopta 5 ve 8. evler
Bu konu baya eski, fakat uzun suredir aklimda dolanan ve birturlu cevap alamadigim bir soru var.. InsaAllah buradan biri bana yardimci olur..
Benim asc, partnerimin 8.ci evine dusuyor? Sizce bu açının bir etkisi varmıdır? Bunun yorumunu bana verebilecek biri varmi☺️
Simdiden cok tesekkur ederim??☺️
08-06-2016 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Horoskopta 5 ve 8. evler
(08-06-2016 08:11 PM)Karcicegi1 Yazılan:  Bu konu baya eski, fakat uzun suredir aklimda dolanan ve birturlu cevap alamadigim bir soru var.. InsaAllah buradan biri bana yardimci olur..
Benim asc, partnerimin 8.ci evine dusuyor? Sizce bu açının bir etkisi varmıdır? Bunun yorumunu bana verebilecek biri varmi☺️
Simdiden cok tesekkur ederim??☺️

Pek önemli bir şey değil bu.Başka şeylere bakın mesela gezegenlerinizin birbirlerine yaptıkaları açılara bulundukları burçlara ve bunların uyumlu olup olmadığına...
08-08-2016 04:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horoskopta ilişkiler nasıl yorumlanır? salmakis 3 14,501 11-17-2011 08:14 PM
Son Mesaj: nisan15

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir