Değerlendir:
  • 43 Oy - 3.16 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Acun Ilıcalı
Yazar Mesaj
vilma
Kayıtsız

Acun Ilıcalı
Malum televizyonların vazgeçilmez ismi incelemesek olmaz.

[Resim: gXY3q0.gif]

Haritasına bakmadan önce kesin merkür ya da mars adamıdır diye düşünüyordum. Ağzı çok iyi laf yapıyor insanları çok iyi etkileyebiliyor. Ayrıca güçlü bir karakter savaşçı ruhlu tam mars adamı. Lakiin haritasına ilk bakınca şaşırdım ikisi de retro durumda.

Ay burcu akrepmiş hiiiiç şaşırtıcı değil. O bakışlar akrep bakışı :D Doğum saati bilinmediği için yükseleni bilinmiyor ama benim şahsi fikrim koç yönünde.

Ayrıca başakta stelyumu var zaten adam işkolik işine aşık. Buda şaşırtıcı değil.

Sizlerin düşüncelerini de merak ediyorum. Ne düşünüyorsunuz ?

Bu arada kendisini çok adaletsiz bulurum, hiç sevmem
09-27-2016 02:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gökyüzü Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: Acun Ilıcalı
(09-27-2016 02:20 AM)vilma Yazılan:  Malum televizyonların vazgeçilmez ismi incelemesek olmaz.

[Resim: gXY3q0.gif]

Haritasına bakmadan önce kesin merkür ya da mars adamıdır diye düşünüyordum. Ağzı çok iyi laf yapıyor insanları çok iyi etkileyebiliyor. Ayrıca güçlü bir karakter savaşçı ruhlu tam mars adamı. Lakiin haritasına ilk bakınca şaşırdım ikisi de retro durumda.

Ay burcu akrepmiş hiiiiç şaşırtıcı değil. O bakışlar akrep bakışı :D Doğum saati bilinmediği için yükseleni bilinmiyor ama benim şahsi fikrim koç yönünde.

Ayrıca başakta stelyumu var zaten adam işkolik işine aşık. Buda şaşırtıcı değil.

Kendisi babaannesini dedesini kaza sonucunda kaybetmiş. 4 ay sonra anne ve babasını kazada kaybetmiş. Daha sonra ilk eşinden ayrılmış bunalıma girmiş.sonra notosikletle giderken aşırı hız yapmış arkasında götürdüğü arkadaşı ölmüş. Bu arada zeynep ılıcalı Aslan.Şeyma subaşı yengeç burcu ay burcu Akrep Şeyma subaşı yanlış hatırlamıyorsam 2 Temmuz 1990 doğumlu. Acun astrolojiden baya iyi anlıyormuş o ses Türkiye jurisinde teraziler eksik olmuyor
09-27-2016 09:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: Acun Ilıcalı
acunun başlığı ama ben biraz sinastriye kayıcam arkidişler gülücük)

şeyma subaşının doğum tarihi 2 temmuz 1990, şimdi instagramındna baktım net tarih zaten sinastri haritaları ateş ediyor resmen :D

acunun koçtaki 22 derece venüsü, şeymanın 22 derece marsı ila kavuşmuş.
şeymanın 7 derece venüsü, acunun 7 derece yay marsı ile zıt.
oyy oyyy oyyyy aşka gel :D

birlikteliklerinin büyük bölümü acunun sağladığı para ve rahatlık..
ama bellki ki arada aşkta var..

acunun 3 derece boğa satürnü, şeymanın 7 derece kova kadı ile kare...
şeymanın en keskin açısı mars Satürn karesi 22 dereceye acun venüsünü kondurmuş, böylece Venüs Satürn kareside olmuş..
acunun en keskin açısı 7 derece güneş Venüs kavuşumuna, şeymada 7 derece venüsünü kondurmuş...

karmik ve güçlü bir ilişkiymiş yinede...

KARM IS BITCH!!!
09-27-2016 12:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

ah şeyma su başı ah !!

Gıybet ten sonra acunu güzel yorumlamışsın vilma tebriks ederim

Şeyma su başı evet ben bakmıştım haritasına çok fazla tepki aldı benden vede toplumdan bence acun zeynep ılıcalıya yanlış etti o kadın baya başarılı zeynep ılıcalıyı çok seviyorum zaten aslan burcuymuş sonuna kadar destekliyorum

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-27-2016 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-27-2016 02:20 AM)vilma Yazılan:  Malum televizyonların vazgeçilmez ismi incelemesek olmaz.

...........

Normalde TV izlemeyen biri olarak 2014 ve 2015 Survivorlarının hastasıyım
ve arada açıp bölümleri yeniden izlerim çünkü Merve Aydın var <3
Acun Ilıcalı şampiyonun kim olacağına müdahale ediyor mu bilemem
Ay burcu Akrep ise manipülasyon eğilimi olabilir yine de emin değilim
bence Merve hem performansıyla hem de motive edici sözleriyle 1 numara

09-27-2016 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(09-27-2016 03:03 PM)@astrosohbet Yazılan:  
(09-27-2016 02:14 PM)Alejandro Yazılan:  YıLAANNNN KARI YILAAAAANNN AH O ŞEYMA SU BAŞI YOK MUUU YUVA YIKTI YUVAAA !!

Gıybet ten sonra acunu güzel yorumlamışsın vilma tebriks ederim

Şeyma su başı evet ben bakmıştım haritasına çok pis bir kadın gerçekten yelloz denen cinsten bence acun zeynep ılıcalıya yanlış etti o kadın baya başarılı zeynep ılıcalıyı çok seviyorum zaten aslan burcuymuş sonuna kadar destekliyorum

Kişiler hakkındaki olumsuz düşüncelerinizi
böyle "hakaret" tarzında yazmamaya özen gösterin gençler.
İğneleyebilirsiniz, sevmediğinizi de belirtin
ama böyle ağır ifadeler uygun değil.

Vip üye olanlar mesajlarını edit / düzenleme yapabiliyor
Alejandro o mesajı düzenlersen sevinirim.
Düzenledimm yanlışlık için sorry ama zaten şakasına yazmıştım. Sorun yok yanlışım oldukça uyarın hepiniz uyarabilirsiniz

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
09-27-2016 07:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

Türkiyedeki en medyatik kişi olabilir. Oldukça başarılı da aslında bugünlere hakederek geldi. İkizler burcu ve güneş merkür kavuşumu var. Yoğun merkür etkisi zekasını açıklıyor, var mısın yok musun nasıl bugün daha anlayabilmiş değilim. Acunda hava etkisi olduğunu düşünüyorum. Yükselende hava burcu olabilir. Hayatına mantığıyla yön veren biri. Kendi işine bakan, insanlarla kurduğu ilişkiler sayesinde ilerleyen biri ki o ilişkilerde belli bi mantık üstüne kurulu. Mars güneş merkür ikilisine karşıt, ikizler- yay aksında. Söz düelloları aklıma geliyor. Ayrıca yaydaki mars gençken yaptığı acun firardadaki ve muhabirlikteki pervasız hareketlerini açıklıyor. Bi noktada bu mars karşıtlığını aşmış olmalı ki insan ve toplum ilişkilerinde başarılı olabilsin. Tüm bunlar ışığında terazi ya da kova yükselen olabilir diyorum.
09-27-2016 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-28-2016 01:34 AM)vilma Yazılan:  
(09-27-2016 06:16 PM)@astrosohbet Yazılan:  Normalde TV izlemeyen biri olarak 2014 ve 2015 Survivorlarının hastasıyım
ve arada açıp bölümleri yeniden izlerim çünkü Merve Aydın var <3
Acun Ilıcalı şampiyonun kim olacağına müdahale ediyor mu bilemem
Ay burcu Akrep ise manipülasyon eğilimi olabilir yine de emin değilim
bence Merve hem performansıyla hem de motive edici sözleriyle 1 numara

Vallahi benimde Acun'un tek izlediğim programı survivordı bi Tanerin Nihat Doğanın olduğu dönemi bi de Merve Aydının Turabinin olduğu dönemdi :D
Amaaan Merve Aydın aşırı hırslıydı ya. Beni çok sinirlendiriyodu o hastalık derecesinde hırs vardı kızda. Ama benim favorim Hasandı aşırı seviyordum onu ask Neyse merveyle de araları iyiydi :D Hasancığıma da baktım stelyumu varmış Terazi de ayı da yay mış tabii severim ben bu adamı dansy
Manipülasyona eğilimi bir hayli var diye düşünüyorum ben mesela o dönem ki survivor da Turabinin elli kere diskalifiye edilmesi gerekiyordu bence... ama etmedi gülücük acaba nedeeen ??? hatırlayınca yine sinirlendim

Turabi'nin Venüs'ü İkizler burcunda ve Acun'un Güneş'ine dokunuyor
Turabi'nin Merkürü de İkizler ve Acun'un Venüsü ile uyumlu açı yapıyor
yani ona karşı hoşgörülü olmasını Venüs açılarıyla açıklayabiliriz
ya da oy potansiyeli yüksek olan yarışmacılara daha toleranslıdır belki de gülücük

09-29-2016 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(09-28-2016 01:36 AM)vilma Yazılan:  [quote='capri' pid='197243' dateline='1474998838']

Hmm ben yükseleninin hava burcu olduğunu sanmıyorum çünkü dış görünüş itibariyle soğuk bir adam bence. Yükseleni hava burcu olanlar benim gözlemlediğim sıcakkanlı oluyorlar soğuk bi görüntüleri olmuyo. Aslında düşününce koçta olabilir ama toprak daha uygun geldi bana. Mesela boğa. Bi kere çok sivri dilli

Olabilir soğuk bi duruşu var. Toprakta da başak ya da oglaktir çünkü mantık adamı. İşini iyi biliyor ona göre hareket ediyor. Acunu yapmacık buluyorum zaten. Program harici soğuk bi tip çıkarsa gram şaşırmam çünkü programdaki sıcak tavırları da inandırıcı gelmiyor.
09-29-2016 05:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Adriana limanın kankası olarak son olaylara nasıl tepki verir acaba. Acunun yakında spirituel yönünü de görürüz sanırım.
@vilma yükseleni bence de yay değildir. Hava toprak arasında kaldım ben. Güneşi zaten ikizler olduğundan oyumu yükselen toprak da karar kıldım. Bi de ikizler burçları fena işletme potansiyeline sahip. Her dediklerine göründüklerine inanmayacaksın.
07-11-2017 03:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir