Değerlendir:
  • 11 Oy - 3.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

neptün-ilişkiler
Yazar Mesaj
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

neptün-ilişkiler
iyi geceler herkese,
twitter da gezinirken neptünle ilgili Jüpiter'in yaptığı bi yoruma gözüm ilişti, aspirin gibi eriyen ilişkiden söz ediyordu. nisandan beri herşey değişti hatta bitti hayatımda, ikili ilişki anlamında. kafam patlayacak gibi oluyorum düşünmekten, neden benim başıma geldiii aðla... kime ne yaptım diye?
ilişkim eridi bitmek üzere belki de bitti, ben farkında değilim hala. bu neptünün ne zamandan beri etkisi var böyle yani bu sene için diyorum. ilişkileri bozan dağıtan, hayalkırıklığı yaratan, adeta kaybeten sevgi denizinin içinde....
balık dolunayı beni çok fena yaptı, elimden bir şey gelmemesi benim çok zoruma gidiyor. elimde avucumda bişi kalmadı. gözlerim doluyor onu düşünüp.. kendimi tanıyamaz oldum. eskiden görmeden duramam diyeceğim insanı kaç zaman oldu görmüyorum, duymuyorum.. kontrolsüz bi şekilde gidiyorum, direksiyonda değilim.
ne zaman bitecek bu durum, yada duracak mı? lütfen bi arkadaşımız cvp yazsın, teşekkürler

http://i.hizliresim.com/4RkqNL.gif
09-15-2014 12:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: neptün-ilişkiler
(09-15-2014 12:39 AM)izmir3535 Yazılan:  iyi geceler herkese,
twitter da gezinirken neptünle ilgili Jüpiter'in yaptığı bi yoruma gözüm ilişti, aspirin gibi eriyen ilişkiden söz ediyordu. nisandan beri herşey değişti hatta bitti hayatımda, ikili ilişki anlamında. kafam patlayacak gibi oluyorum düşünmekten, neden benim başıma geldiii aðla... kime ne yaptım diye?
ilişkim eridi bitmek üzere belki de bitti, ben farkında değilim hala. bu neptünün ne zamandan beri etkisi var böyle yani bu sene için diyorum. ilişkileri bozan dağıtan, hayalkırıklığı yaratan, adeta kaybeten sevgi denizinin içinde....
balık dolunayı beni çok fena yaptı, elimden bir şey gelmemesi benim çok zoruma gidiyor. elimde avucumda bişi kalmadı. gözlerim doluyor onu düşünüp.. kendimi tanıyamaz oldum. eskiden görmeden duramam diyeceğim insanı kaç zaman oldu görmüyorum, duymuyorum.. kontrolsüz bi şekilde gidiyorum, direksiyonda değilim.
ne zaman bitecek bu durum, yada duracak mı? lütfen bi arkadaşımız cvp yazsın, teşekkürler

Selamlar.
Evet sizin durumunuzla ilgili Neptün etkisinden söz edebiliriz.
Transit Neptün, sizin Merkür ile sert kare açı yapıyor.
Bu da zihninizi bulandırıyor ve odaklanıp sağlıklı düşünceler üretmenizde sizi zorluyor olmalı. Yükselen burcunuzu bilmiyorum haritanız açılmıyor 19 haz 1983 tarihine göre bakıyorum.
Satürn transiti sizin Venüs Aslandan uzaklaşıyor
Neptün de önümüzdeki Kış'ın ardından sizin Merkürü rahat bırakacaktır.
İlişkiniz bundan sonra ne olur bilemiyorum lakin sizin için en azından içsel olarak kendinizi toparlayabilmeniz adına olumlu etkiler var bence.
Mesela Jüpiter Aslan burcunda ve sizin Venüs'ün üzerinde.
Ben Jüpiteri hediye getirmese bile KORUYUCU YARDIMCI BİR EL gibi düşünürüm.

09-16-2014 12:23 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
izmir3535 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

yükselenim akrep. yorumun için teşekür edrim Rem

http://i.hizliresim.com/4RkqNL.gif
09-16-2014 07:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Transit Neptün Natal Venüs'e kare yaparsa ne olur peki ?

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
09-16-2014 05:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-16-2014 05:23 PM)say24 Yazılan:  Transit Neptün Natal Venüs'e kare yaparsa ne olur peki ?

İlişkiler konusunda kafa karışıklığı yaşayabileceğin bir dönem olur.

09-16-2014 07:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sihirlikupalar Çevrimdışı
Yeni Üye
**

güzel yorum.. çok teşekkürler

bebek sağlığı & gebelik
06-28-2016 03:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »