Değerlendir:
  • 16 Oy - 1.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
Yazar Mesaj
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 4

Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
Merhaba arkadaslar,

Bu aralar biraz yogunum sinavlar yaklasiyor . Kendimi hatirlatayim dedim ve bomba gibi konu ile donus yaptim., Gunes Koç, Venus Boga, Balikta stelyumum sagolsun surekli yeni insanlarla tanisiyorum ve hep bana içlerini dokuyorlar.

Bir kaç tane harita ile bilgiler paylasicam , ve hayat hikayelerinin bir parçasini (adlari gizli numara koydum) . Ben bir kaç ortak nokta buldum sanki sizde goz atin isterseniz. Bu arada kuçuk kuslukler degil, daha siddetli sorunlardan bahsedicem.
Iyi okumalar :

1) A. L ERKEK
Gunes Aslan 12 evde yukselen Basak
Ay Yengeç 11 evde
4 evde Yay burcunda, pluton Oglak burcunda
10 evde Ikizler, bos ev

> Anne baba ayri, baba anneye siddet uygulamis, tecavuz sonucu dogmus bir bebek, dogdugunda babasindan ayri annesi. Annesi bakiyor ona. Su an hala bir bebek ama yuksek bir ihtimalle babasini tanimayacak.

2) A.D KADIN

Gunes Kova 9 evde yukselen Ikizler
Ay Boga 12 ev (Ay kare Mars)
4 ev Aslan, bos ev
10 ev Kova, Mars
Oglak da stelyum : Jupiter Merkur Neptun
Neptun Merkur Jupiter 8 evde

> Anne kuçuk yastayken vefat etmis. Babasi ile buyumus. Babasi ile anlasiyor.

3) C. G KADIN

Gunes Aslan 10 evde yukselen Akrep
Ay Yay 1 ev
4 ev Balik, bos ev
10 ev Basak , Mars Merkur Venus
12 ev Terazi, Pluton Akrep'te
Basakta stelyum : Mars Merkur Venus

> Baba kuçukken annesini terk etmis. Babasiz buyudu. Annesi ile anlasmiyor. Babasi ile hiç iletisimi yok

4) C. C ERKEK

Gunes Kova 8 evde (kare Jupiter) yukselen Yengeç
Ay Aslan 3 evde ( oppozit Merkur + kare Pluton + oppozit Saturn)
12 ev Boga, bos ev
4 evde Basak, bos ev
10 evde Balik, bos ev
Oglakta stelyum : Neptun Uranus Mars
8 evde stelyum : Gunes Mars Uranus

>Anne o çocukken babadan ayrilmis baska bir adam için. Babasi onu okulun sayesinde biraz uzaklastirmis kendinden, yeterince sevgi gostermemis.

5) S.D KADIN

Gunes Ikizler 4 evde ( kare Mars) yukselen Balik
Ay Balik (kare Mars) 12 evde
4 ev Merkur, Jupiter Yengeçte
10 ev Yay, Uranus Neptun
Mars Koç 1 evde
Venus Boga 2 evde

> Babasi Annesini kuçuklugunden beri aldatiyor. Annesi baska ulkeye gitmis , ama Babasindan bosanmak istemiyor. Babasi kizini evden kovdu evlilik disi iliskisini yasamak için. Babasi ile hiç bir iletisimi yok.

SONUC OLARAK :

Bu haritalari kiyasladigimda , gozlerime çarpan detaylar:
8 evde stelyum
12 evde olan Ay/Gunes
Ay kare Mars
Oglak stleyumu

http://i.hizliresim.com/Zd5XDG.gif
12-04-2016 05:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
Evet odunluğum tuttu,düzenliyorum hoş geldin Celine gülücük Bazen kafamdan geçen şeyleri ifade etmeyi niye unuttuğumu ben de bilmiyorum :D

Tam hikayelerini bilmemekle birlikte sanal ortamda tanışıp doğum haritalarına baktığım insanlar oldu, 4.evinde Oğlak olanlara aile genelde maddi yönden yeterli ama manevi yönden yetersiz oluyor,bunu söylediğimde hepsi doğrulamıştı...

Benim de Mars-Akrep'te ve 4.evimde,anne-babam ayrılar,anne-babadan yana baskı yok,ayrılıklarının ilk yılında babamla biraz sorunlar yaşadım,şu an iyiyiz. Dördüncü evdeki Mars'ın düzen kurma çabası olduğunu okumuştum,evet var,kendi çekirdek ailem baskıcı değil ama anne tarafımdaki akrabalarım yüzünden aile ve düzen konusunda bazı savaşlarım oldu,hala da oluyor,Mars açılarımın çoğu olumlu,sanırım zafere ulaşırım ben gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-04-2016 06:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

İlk hikaye çok fena korku filminden çıkmış gibi. Herife de bi şey yazıcam yazamıyorum. Açılardan bağımsız güneş on ikinci evde, baba, otorite konularında hassas olabilir.
12-04-2016 07:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dtlavnya Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

4.ev chiron aile ici gecimsizliklere isaret ediyor diye ekleyebilir miyizgülücük hatta 10.evin de babayi temsil ettigi dusunulunce buradaki saturn babanin zorlayici hatta ulasilmaz oldugunu gosteriyor diyebilir miyiz??yanlissam duzeltir misiniz? Harita bu: http://hizliresimyukle.com/image/MsLH

http://hizliresimyukle.com/image/MsL7
12-04-2016 11:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Cvp: Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
(12-04-2016 06:21 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Evet odunluğum tuttu,düzenliyorum hoş geldin Celine gülücük Bazen kafamdan geçen şeyleri ifade etmeyi niye unuttuğumu ben de bilmiyorum :D

Tam hikayelerini bilmemekle birlikte sanal ortamda tanışıp doğum haritalarına baktığım insanlar oldu, 4.evinde Oğlak olanlara aile genelde maddi yönden yeterli ama manevi yönden yetersiz oluyor,bunu söylediğimde hepsi doğrulamıştı...

Benim de Mars-Akrep'te ve 4.evimde,anne-babam ayrılar,anne-babadan yana baskı yok,ayrılıklarının ilk yılında babamla biraz sorunlar yaşadım,şu an iyiyiz. Dördüncü evdeki Mars'ın düzen kurma çabası olduğunu okumuştum,evet var,kendi çekirdek ailem baskıcı değil ama anne tarafımdaki akrabalarım yüzünden aile ve düzen konusunda bazı savaşlarım oldu,hala da oluyor,Mars açılarımın çoğu olumlu,sanırım zafere ulaşırım ben gülücük

Oncelikle cevabin için çok tesekkur ederim gülücük bilgiler için de ayrica tesekkurler. Bu sadece bir tahmin , içgudusel bir tahmin ama bence Mars Akrepte guçlu oldugu için açilar kotu bile olsaydi muhtemelen o savas en sonunda senin için kazançli olacakti diye dusunuyorum. Açilarin iyimis iyiye iyilik katmis. Bir de ben sunu okumustum internette : Kadin haritasinda 4 ev baba, 10 ev anne. Erkek haritasinda tam tersi.

12-05-2016 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(12-04-2016 07:46 PM)capri Yazılan:  İlk hikaye çok fena korku filminden çıkmış gibi. Herife de bi şey yazıcam yazamıyorum. Açılardan bağımsız güneş on ikinci evde, baba, otorite konularında hassas olabilir.

Aynen çok kotu çok , o cocugun annesinin haritasina baktim siddet falan gozukuyordu , sevgilisi degilde nisanlisiydi daha dogrusunu soylemek gerekirse. Her neyse artik 12 eve gelen ay veya gunes gorunce aninda alarm çaliyor kafamda.

12-05-2016 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Gözlemlerime göre eğer haritada ay açıları yumuşaksa -duygularımızı ve iç dünyamızı ve dahi sağlığımızı temsil ettiğinden- birey kendi içinde huzurlu oluyor. Hatta güneşin sert açıları olsa dahi içinde huzurlu. Kötü transitler olsa bile yıkılmıyor sanki.Ama ay açıları kötüyse hep bir içsel karmaşa, ruhsal eziyet. Dış dünyanın koşulları uygun olsa bile -maddi kaygı yok, popüler, başarılı vs.- kişi hep eksik, hep yaralı..Ha ben şimdi size bilmediğiniz bir şey söylemedim gülücük katkı olmadı ama içimden söylemek geldi. Ay-mars kavuşumum var ve sakin sükunetli insanlara hep gıpta ederim. Benim kafamın içindeki sesler 7/24 susmak bilmiyor çünkü gülücük

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-05-2016 06:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Bu arada ben de 12. evde güneşi görünce irkiliyorum, biliyorum ki baba figürü sıkıntılı.

Böyle iki kardeş tanıyorum. Nasıl denk gelmişse asc,güneş,ay ikisinin de farklı burçlarda. Ama ikisinde de güneş 12. evde,ay 8. evde, ay-neptün bağlantıları var ve asc yöneticisi 12. evde.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-05-2016 06:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(12-05-2016 07:34 PM)Nun Yazılan:  Ay açılarım da şahane sayılmaz, mars-uranüs-saturn e olumsuz açıda. İçsel huzursuzluğum fazla var diyemem ama ben bu konuda farklı bi görüş getiricem, kendimce tabii ki. Ben kare veya zıt açıların insanı daha dayanıklı ve güçlü yaptığı kanısındayım. Dışarıdan olumsuz etki aldığında öyle yıkılmalar yaşamıyorlar. Olumlu açılarında içsel huzur olsa bile dışarıdan gelen ufak bi etki bile yıkabilir bu açı sahiplerini.

Çok derin bilgim olduğunu söyleyemem ama birçok yakınımın haritasını gözlemlediğim için bu kanıya vardım.

Yıldırım okuyup bi yorum getirebilse keşke, yanlış mı düşünüyorum?

Doğru düşünüyorsun hatta bununla ilgili atasözü bile var

acı patlıcanı kırağa çalmaz diye gülücük

12-05-2016 10:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(12-05-2016 07:34 PM)Nun Yazılan:  Genellemenin içinde kendimi tuttuğumdan değil ama, benim güneşim 12. Evdedir, aynı zamanda asc yöneticim oluyor.
Allah uzun ömürler versin babam üzerime titrer, ben de onun.

Ay açılarım da şahane sayılmaz, mars-uranüs-saturn e olumsuz açıda. İçsel huzursuzluğum fazla var diyemem ama ben bu konuda farklı bi görüş getiricem, kendimce tabii ki. Ben kare veya zıt açıların insanı daha dayanıklı ve güçlü yaptığı kanısındayım. Dışarıdan olumsuz etki aldığında öyle yıkılmalar yaşamıyorlar. Olumlu açılarında içsel huzur olsa bile dışarıdan gelen ufak bi etki bile yıkabilir bu açı sahiplerini.

Çok derin bilgim olduğunu söyleyemem ama birçok yakınımın haritasını gözlemlediğim için bu kanıya vardım.

Yıldırım okuyup bi yorum getirebilse keşke, yanlış mı düşünüyorum?

Nun gayet doğru bir düşünce,kendi haritamda (ruh sağlığıyla gerçekten ilgili olduğunu düşündüğüm iki kısım) Mars ve Neptün'ün açıları olumlular,gerçekten en ufak şey iç dengemi bozabiliyor ama tek avantajı var huzursuzluk hissine rağmen çabuk toparlıyorum ve uyumlu Neptün açıları-sayesinde mi diyeyim rağmen mi diyeyim o konuda benim de çok bilgim yok- akıl sağlığımı korumamda sanırım yardımcı,birçok yakınımın arkadaşımın büyüttüğü meselelerde çok sakin bir tablo çizip çok akılcı davranacağım tutabiliyor gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-06-2016 04:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritada Bağımlılık Analizi ay_se 36 44,361 08-02-2011 11:45 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Haritada ÖLÜM... tiyatral_gitarist 16 31,806 03-02-2010 11:09 PM
Son Mesaj: Lily

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir