Değerlendir:
  • 8 Oy - 3.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Düğün Tarihi Belirleme
Yazar Mesaj
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Düğün Tarihi Belirleme
Arkadaşlar sinastride yada ilişkide astrolojik bilgisi olan üyelerden yardım istiyorum düğün tarihi alıcaz 11 haziran 2017 nasıldır yorumlarınızı bekliyorum müstakbel eşimin doğum tarihi şaibeli olduğu için benim haritam üzerinden gidebiliriz

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
03-03-2017 07:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: DÜĞÜN TARİHİ BELİRLEME
şöyle bir yazı buldum webde

EVLENMEK İÇİN UYGUN ZAMANI TESPİT ETME KURALLARINDAN BAZILARI;

1* Mümkün olduğu kadar yeniaydan sonra dolunaydan önce evlenilmelidir. Çünkü küçülen ay (dolunaydan sonra yeni aydan önceki dönem) yeni bir şeye başlamak için tavsiye edilen bir dönem değildir.Büyümeyi, gelişmeyi değil küçülmeyi hazırlar.

2* Yükselen burcun Sabit burç (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) olması evliliğin uzun süreli olması için en uygun seçim olacaktır. Eğer mümkün değil ise öncü burçlar (Yengeç, Terazi, Oğlak) da tavsiye edilebilir. Değişken burçlar (İkizler, Basak, Yay,Balık) veya Koç burcu yükselirken yapılan bir evlilik evliliğin kısa süreli olmasına neden olabilir.

3* Venüs ve Mars’in ayni zamanda Güneş ve Ay’in birbirleri ile uyumlu açılar yapıyor olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü astrolojide Venüs ve Ay kadını, Güneş ve Marsise erkeği simgeler. Diğer bir deyişle bu gezegenler arasındaki uyumlu açı gelin ve damadın birbirleri ile uyumunu simgeleyecektir.

Bu kurallar Electional astrolojide dikkat edilen temel prensiplerden sadece bazılarıdır. Nikah zamanı ile gelin ve damadın horoskoplarının da uyumlu olması seçilecek zamanı daha kusursuz kılacaktır.

ZEYNEL EROĞLU

03-03-2017 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

1) VENÜS VE MERKÜR GERİLEMESİ OLMAMALI

2) AYIN BOŞLUKTA OLMADIĞI ZAMANLAR ÖNEMLİ

03-03-2017 11:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Sizin kadar bilgili değilim ama kendimce dikkat edilmesi gereken birkaç şey söyleyeyim:

Transit Satürn'ün veya natal Satürnler'in de içsellere yaptığı açılara dikkat etmeye çalışın.Birazdan uyuyacağım,yarın haritanızdan gitmeyi deneyeceğim ama açıkçası ne dersem diyeyim çok da alınmayın,hepimiz amatörüz,elimden geleni yazmaya çalışırım.

Ayrıca Uranüs'ün yaptığı-yapacağı açıları da hesaba katarım,Uranüs ani değişimleri de ifade edebildiği için özellikle ikili ilişkilerde biraz tehlike arz edebiliyor.6 senedir konuştuğum insanla bağlarımı kopardığım günün haritasına göz attım da (Yatay sırada olanlar benim gezegenlerim,dikeyde olanlar o ana dair gezegenler,aralarında kalanlar yaptıkları açılar) ayrılığa sebebiyet veren bilimum açı orada:
[Resim: P05gXv.png]

Tanıştığım anın açılarını da ekleyeyim (Gün 1-2 gün yanlış olabilir,saat de belki 10 dk oynar ama o günlerdi)

[Resim: aLo6VO.png]

Başlama ve bitiş günlerinin ortak açıları var yok değil,ayrılığa sebebiyet verecek açıları çıkarmanızda bir nebze etkili olabilir (gerçi ben ayrılık diyorum ama daha önce de 500 kere bu durum yaşandı,bir şekilde bir araya geldik ama bu seferki farklı gibime geliyor,yine de tatsızlık veren birçok açı buralarda mevcut :/ ).

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-04-2017 04:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

yorumların için teşekkür ederim libr(a)quarius95, ilişkinin bitmesine üzüldüm, zor açıların yüklü enerjilerini atlatamamanızada :(..

evlenirken hastalıkta ve sağlıkta iyi günde ve kötü günde evet deriz. hatta bazı dostluklar bile iyi günde kötü günde bir ömür sürer. bu konu üzerine çok düşündüm bir ömür süren evlilikler dostluklar aile bağları vs.. sanırım iyi gün kötü gün dediğimiz (ilişkiyi zorlayan transitler) zamanlarda iki tarafta mantıklı ve olgunlukla kararlar alabiliyorsa bu ilişkiler uzun süreli oluyor.. mesela başka bir yazıdada bahsetmiştim birçoğumuzun babaannesi ananesi dedesi 60-70 yıl evli kalan insanlar var yani hiç zorlu transit yaşamamış olmaları imkansız. tabi aralarında güçlü etki vardır sinastrilerde bağlayıcı sağlam açıları olsada ne biliyim yani babaannesi boşanan çok az insan vardır ya..sanırım çağdaşlaştıkça biz insanlarda şey oluyo hani teknolojide gelişti ya kadın içinde erkek içinde aday okadar fazlaki elimizdekini düzeltme yada emek verme yoluna girmiyoruz tahammül sınırlarımız kalkmış yada ilişkilerde vefa yok tabi birçok çok etken var ama bazı insanlarda vardırki yanlış kişidir ve bitmesi gerekir o ilişkinin o ayrı yani bizlere zararı dokunan insanlara tabiki tahammül etmemeliyiz ancak
hayatta sahip olabileceğimiz en büyük varlık sırtımızı güvenle birbirimize yaslayaileceğimiz birkaç insanın olması o insanlarıda özenerek seçmek lazımki hata yaptıklarında affedebilelim çünkü kişiliğinde artılar nekadar çoksa okadar hoşgörülüyümdür ben o kişiye karşı. ve sevdiklerimize emek verelim kişisel gelişimlerinde, destekçi olalım kendimizi sevdirelim ama bir okadarda korksunlar bizden değer verelim herşeyimizi hakedene verelim yanlış yaparsa bize bizde onun kalbini derindennnn kıralım :D:D

03-04-2017 12:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

site içinde konuyla ilgili daha önce benzer bir çalışma olmuş ama gözümden kaçmış tekrar benzer başlık açtığım için özür diliyorum ilgilenenlere yardımı olması açısından bu yazılarıda okuruz linkler;

http://www.astrosohbet.com/forum/showthr...p?tid=5320

http://www.astrosohbet.com/forum/showthr...p?tid=5266

03-04-2017 12:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

bu arada 11 haziran şart değil, 11 haziranda 2015te nişanlanmıştık oyüzden nişan günü evlenmek geldi içimden ve en yakın tarih olduğu için.. sonraki aylarda olabilir

03-04-2017 12:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Rica ederim,o çalışmaya da bakayım bir ara gülücük Evet,atlatamadık sağlık olsun,zaten bunların yaninda tr Satürn benim 5,onun 7.evinden geçiyor,eskilerle şimdilere gelecek olursam eskiden adaydan öte aile baskıları,kadınların sineye çekmesi çoktu,herkes kötüdür demiyorum,olması gereken gibi evlilikleri de düşünürsek iki taraflı saygı ve sabır vardı,günümüz insanı her şeyi hep kendine isterken bu durum ilişkilere de yansıyor,kendi olayıma girmiyorum o çok farklı bir şeydi :D Kanlı bıçaklı değiliz,belki aylar sonra bir taraf yine bir mesaj atar bilmiyorum ama sonuç olarak bizden bir cacık olmayacağı tescillendi :D İnşallah en güzel tarihi bulursun sen de ve mutlu olursun gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-04-2017 03:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

canım iyi dileklerin için teşekkür ederim inşallah aynısı senin içinde diliyorum.
Bu işler belli olmaz barışırsınız belki, hangi şekilde mutlu olacaksan o olsun gülücük

03-04-2017 04:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vilma
Kayıtsız

RE: Düğün Tarihi Belirleme
şimdi senin haritan üzerinden baktığımda önce bi tajakana baktım 2017 için lagnan koç buraya merkür yerleşmiş lagna yöneticin mars tajaka da 2.evde. Rasiyle tajakan karşılaştırıldığında tajaka lagnan rasi de 7.eve düşüyor demek ki gündemin 7.ev konuları bu sene yöneticisi marsda rasi de 8.evine değişim dönüşüm evine düşmüş güneşle beraber ,,,,, bu arada rasi de 7.ev yöneticin mars navamsa da lagna yöneticin de mars. Ayrıca evlilik karakası venus balık burcuna yerleşmiş yücelimde bunlar evlilik için göstergeler gibi duruyo. Tajaka navamsanda da lagna akrep buraya ketu yerleşmiş yöneticisi yine mars ve köşe eve 10.eve yerleşmiş mars 10.evi sever iyi bir gösterge olsa gerek. Navamsanla tajaka navamsa karşılaştırıldığında tajaka lagnan rasi de 8.eve düşmüş yine yöneticisi marsta 5.evine gitmiş. Çocuk mu düşünüyorsun evlenir evlenmez :D evlilik karakan venus 9.eve düşmüş ve ayrıca jupiterden de görünüm alıyor evlilik için iyi gibi göründü ama marstanda görünüm almış aynı zamanda...

Tajaka muddadasana baktığımda mayıstan temmuza kadar rahu dasa, 7temmuzdan 26 ağustosa kadar jupi dasan varmış. venus dasan da 2018 ocaktan marta kadar.

Şuan ki yaşadığın dasa dönemin rahu vee 2015tn 2018 aralık ayına kadar venus antardasadasın bu evlilik işareti olabilir bu dönem içerisinde. buktine baktığımda söylediğin haziran ayı için rahu bukti oluyor ama temmuzun 6sından sonra jupiter buktiye giriyorsun hem rasi haritanda hem navamsanda 7.eve jupiter yerleşmiş sanki jupiter bukti de evlilik daha yüksek ihtimalmiş gibi geldi bana ama net bişey söyleyemiyorum...
03-05-2017 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir