Değerlendir:
  • 8 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Melankoli ve Depresyon Eğilimi
Yazar Mesaj
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 21

Cvp: Melankoli ve Depresyon Eğilimi
(03-21-2017 08:27 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Bence Satürn'ü daha gerçekçi bir şekilde anlatmışsın zeynepelif ,genel algı her zaman sorun sıkıntı ama bazen tam tersi özellikle de güzel açılar yapınca birçok şeye yarayabiliyor gülücük

evet libr(a)quarius95 sanırım oğlak stelyumumdan kaynaklanıyor ve satürnümde oğlakta satürnü uzun uzun yazasım var satürnü seviyorum ben.. aslından marstan tırsıyorum ben. Marsı hiçte sevmem açıkçası :D

Haritam=>> https://i.hizliresim.com/aYWPoQ.png
03-21-2017 08:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(03-21-2017 08:32 PM)zeynepelif Yazılan:  
(03-21-2017 08:27 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  Bence Satürn'ü daha gerçekçi bir şekilde anlatmışsın zeynepelif ,genel algı her zaman sorun sıkıntı ama bazen tam tersi özellikle de güzel açılar yapınca birçok şeye yarayabiliyor gülücük

evet libr(a)quarius95 sanırım oğlak stelyumumdan kaynaklanıyor ve satürnümde oğlakta satürnü uzun uzun yazasım var satürnü seviyorum ben.. aslından marstan tırsıyorum ben. Marsı hiçte sevmem açıkçası :D

Olabilir,benim de içsellerden erken yaşta geçişini tamamlayıp sadece kolektifleri bıraktığı için ve olgunlaştırdığı için ben de sevmeye başladım :D Mars'ın enerjisi bence yine biraz daha kontrol edilebilir,olumsuz açılarda ve konumlarda agresyon veya kazalar olarak görüp,olumlu açı ve konumlarda da o alanda tetikleme olabilir,gerçi 9.evde haritamın önemli bir kısmına zıt yapmasına rağmen yükseköğrenimimle ilgili kararlarımı netleştirmem,yeni kararları almam ve uygulamam konusunda teşviği olmuştu (Koç'ta güçlü olduğu için sanırım),şimdi Boğa'da natal Venüs'e zıt yaparak agresif ve huzursuz bir hal vermeye başladı,natal Mars ve Plüto ile zıtlığını şu dönem kontrol edebilirsem benden iyisi yok :D

Ben daha çok Uranüs'ten korkuyorum,hem daha uzun periyotta kalan bir enerji hem de nereden ne getireceği belli olmayan sinsi bir enerji.Uranüs'e Kova'nın yöneticisi olduğu için zaafım da var,dengesiz olduğu için korkum da var :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-21-2017 11:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

RE: Melankoli ve Depresyon Eğilimi
Satürn uranüs neptün kavuşumu olanlar 2018 den itibaren depresyona gireceklerdir. Er ya da geç. Maalesef durum böyle.

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
03-21-2017 11:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

RE: Melankoli ve Depresyon Eğilimi
Ahmet beni yine öldürdün sağol ya
Neptün Uranüs kavuşumuna tr Satürn değecek
Ağzın benim için hiç hayra açmıyor suna-bak koptum.w

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
03-21-2017 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-21-2017 11:10 PM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(03-21-2017 08:32 PM)zeynepelif Yazılan:  

Olabilir,benim de içsellerden erken yaşta geçişini tamamlayıp sadece kolektifleri bıraktığı için ve olgunlaştırdığı için ben de sevmeye başladım :D Mars'ın enerjisi bence yine biraz daha kontrol edilebilir,olumsuz açılarda ve konumlarda agresyon veya kazalar olarak görüp,olumlu açı ve konumlarda da o alanda tetikleme olabilir,gerçi 9.evde haritamın önemli bir kısmına zıt yapmasına rağmen yükseköğrenimimle ilgili kararlarımı netleştirmem,yeni kararları almam ve uygulamam konusunda teşviği olmuştu (Koç'ta güçlü olduğu için sanırım),şimdi Boğa'da natal Venüs'e zıt yaparak agresif ve huzursuz bir hal vermeye başladı,natal Mars ve Plüto ile zıtlığını şu dönem kontrol edebilirsem benden iyisi yok :D

Ben daha çok Uranüs'ten korkuyorum,hem daha uzun periyotta kalan bir enerji hem de nereden ne getireceği belli olmayan sinsi bir enerji.Uranüs'e Kova'nın yöneticisi olduğu için zaafım da var,dengesiz olduğu için korkum da var :D

sinsi uranüse bayıldım çok güzel bir benzetme olmuş evet uranüsden bende çekiniyorum

6. evinde mars uranüs kavuşumu olanlar hayvanlara karşı şiddet uygulayan ruh hastaları olabiliyorlar
mars şiddeti içerdiği için sevmiyorum

03-21-2017 11:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(03-21-2017 11:33 PM)Ahmeedd Yazılan:  Satürn uranüs neptün kavuşumu olanlar 2018 den itibaren depresyona gireceklerdir. Er ya da geç. Maalesef durum böyle.

Natal'da mı transit olarak mı?Onu anlamadım. 2019'un ortalarında kavuşum halindeki Uranüs ve Neptün'üme tr Satürn kavuşacak,şimdiden en az etkiyle geçirmek dileğiyle evrene mesaj yollayayım ben gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
03-22-2017 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(03-21-2017 11:56 PM)zeynepelif Yazılan:  sinsi uranüse bayıldım çok güzel bir benzetme olmuş evet uranüsden bende çekiniyorum

6. evinde mars uranüs kavuşumu olanlar hayvanlara karşı şiddet uygulayan ruh hastaları olabiliyorlar

Teşekkür ederim :D 6.evimde Uranüs-Neptün kavuşum,Mars'la 60 derecelik açı yapıyorlar,evinde 4 kedi besleyen,hayatında toplamda 4-5 eyleme gidip n-1 tanesi hayvanlar için olan ve şu anda da veteriner hekimlik için yeniden sınava giren bir ben var burada gülücük

Olumlu açı ve Neptün mü dengeledi dersin?Ayrıca o ikili natal Satürn'le de 60lık yapıyorlar.

Haritam
03-22-2017 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-22-2017 12:03 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(03-21-2017 11:56 PM)zeynepelif Yazılan:  sinsi uranüse bayıldım çok güzel bir benzetme olmuş evet uranüsden bende çekiniyorum

Teşekkür ederim :D 6.evimde Uranüs-Neptün kavuşum,Mars'la 60 derecelik açı yapıyorlar,evinde 4 kedi besleyen,hayatında toplamda 4-5 eyleme gidip n-1 tanesi hayvanlar için olan ve şu anda da veteriner hekimlik için yeniden sınava giren bir ben var burada gülücük

Olumlu açı ve Neptün mü dengeledi dersin?Ayrıca o ikili natal Satürn'le de 60lık yapıyorlar.

söylediğim uranüsle mars kavuşumu için geçerliydi hayvanlara karşı aşırı bir zaafım var bu arada şimdi seni çok sevdim ben
kutlarım seni hayvanları seveni bende seviyorum hemde çok gülücük ask canımsın

03-22-2017 12:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(03-22-2017 12:07 AM)zeynepelif Yazılan:  

söylediğim uranüsle mars kavuşumu için geçerliydi hayvanlara karşı aşırı bir zaafım var bu arada şimdi seni çok sevdim ben

Sağ ol arkadaşım diyeyim (diyaloğumuz var iyi-kötü) gülücük Düşündüm o Uranüs-Mars kavuşumu birkaç etkili gezegenden olumlu açılar alsa iyiye döner mi diye,gözlemlenmeden bilinmez sanırım.

Bir de bence bahsettiğin 6.evdeki Mars-Uranüs kavuşumunun o tespite göre seri katillerde de bulunması lazım çünkü şiddeti çoğu hayvanlar üzerinde deneyerek başlıyorlar,sonrası malum simdi-kızdım .Onlarsız bir Dünya diliyorum...

Haritam
03-22-2017 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zeynepelif Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(03-22-2017 12:55 AM)libr(a)quarius95 Yazılan:  
(03-22-2017 12:07 AM)zeynepelif Yazılan:  

Sağ ol arkadaşım diyeyim (diyaloğumuz var iyi-kötü) gülücük Düşündüm o Uranüs-Mars kavuşumu birkaç etkili gezegenden olumlu açılar alsa iyiye döner mi diye,gözlemlenmeden bilinmez sanırım.

Bir de bence bahsettiğin 6.evdeki Mars-Uranüs kavuşumunun o tespite göre seri katillerde de bulunması lazım çünkü şiddeti çoğu hayvanlar üzerinde deneyerek başlıyorlar,sonrası malum simdi-kızdım .Onlarsız bir Dünya diliyorum...

bu mars uranüs 6. ev kavuşumu özel bir durum çok derine inmeyelim boşver gülücük
sakıncalı olabilir

03-22-2017 12:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir