Değerlendir:
  • 5 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var
Ben de şimdi bakabiliyorum,onun haritası hakkında evlerle yorum yapamam,hatta ay açıları hakkında da kesin konuşamam çünkü saat belirsiz ve bozulan ya da yeniden olan açılar var mı o bilmiyorum,bildiğim tek şey kişilik olarak bana tehlikeli bir harita gibi göründü çünkü Merkür-Pluto kavusumunun Mars ile karesi bana yıkıcı biri izlenimini verdi,üzerine kendim Terazi olmama rağmen Terazi erkekleri de bana aşk ilişkilerinde çok tehlikeli geliyorlar ve bu Akrep stelyumunun verdiği açılar beni iyice düşündürdü.

Bunun yanında Mars Jupi 45ligi de o Mars in verdiği tehlikeli ruh halini sisirebilecekmis gibi geldi.

Ay açıları hakkında saatten dolayı çok yorum yapamıyorum.

Sinastriye gelince sizin 4.evinize 4 gezegen düşürmüş ve ilişkilerle ilgili diğer evler de boş değil,ruh eşi gibi hissetmeniz çok normal ama icseller arasındaki gerilimli açılar sizce de fazla değil mi? Neptunlerin aldığı olumsuz açılar bile çift taraflı hayal kırıklıklarını ortaya koyuyor gibi.

Astroloji bir yana kişisel fikrim bence silkelenin ve yeni ufuklara yelken açın,dönse bile hayır gelecek biri değil,ha döner mi derseniz kimsede kimsenin ahı kalmaz,illaki döner,ama siz öyle güçlü olun ki ona tekrar kanmayin.Evlerini bilmiyoruz ama ben o haritadan dürüst bir kişilik sezemedim maalesef :(

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
06-27-2017 05:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var - BayanKararsız - 06-27-2017 05:49 AM

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir