Değerlendir:
  • 6 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11.Evlerimizi İrdeleyelim
Yazar Mesaj
Venüsx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 3

RE: 11.Evlerimizi İrdeleyelim
Hosbuldukgülücük)
07-12-2017 06:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: 11.Evlerimizi İrdeleyelim
(07-12-2017 05:07 PM)Leo Yazılan:  tmm ben anladım seni kanka önemli değil kaderim zaten :D
ama harbi senin için yazmıştım

Ahahahaha,eyvallah kankam :D Bir tık daha anladım sanki,özetle sen zaten 11.evin kendisisin demek istedin sanırım :D

(07-12-2017 05:50 PM)Venüsx Yazılan:  Astrolojiyle yakından ilgiliyim.Epeydir giremiyordum siteye.Kendine harita yorumlama konusunda güvenen var ise karşılıklı bakabiliriz haritalara.Natala transitlere sinastri haritalarına solar return leregülücük)

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a...r=1;nho2=1

Hoş geldiniz gülücük Az buçuk güveniyorum,denerim :D

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
07-13-2017 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

RE: 11.Evlerimizi İrdeleyelim
11. Evim Oğlak uranüs ve neptün bu evde

Arkadaşlar açısından çabuk arkadaş olan biri değilim, oğlaktan kaynaklansa gerek ama ama arkadaş ilişkilerim uranüsün de etkisiyle anidrn bitiveriyor bir şekilde kopuyor bağlarımız.

İdealler açısından bakacak olursam da oğlağın zirveye göz dikmiş olması bile neptünün sislerini engelleyemiyor. İlerde ne yapmak istediğim konusunda kafamda asla bir plan olmuyor evet hayaller kuruyorum belki ama gerçek planlar asla. Biraz kadercilik söz konusu neptünü iyi kavramış olsam gerek ki suyun akışına bırakıyorum bu konuda kendimi istemesem de hýmmm

=>Haritam<=
06-13-2019 01:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir