Değerlendir:
  • 16 Oy - 1.63 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
(12-06-2016 04:40 PM)Nun Yazılan:  Evet bahsettiğim buydu. Açılar olumsuz diye kötü yorumlamak doğru değil aksine daha sert kabuğa bürünüp zarar görmenizi bile engelleyebilir. Bir de başkasını bilmem ama ruh sağlığı için maneviyat şart. Belki bu yüzden aşmışımdır bazı durumlarda huzursuz olmamı sağlayacak şeyleri gülücük

Yıldırıma desteği için teşekkürler (:

Haklısın bunlar da var,maneviyat,adalet duygunu korumak,etik değerlerinden vazgeçmemek filan gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-06-2016 07:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
İlk haritaya sahip çocuk annesiyle arkadaş gibi olacaktır muhtemelen. Onu çok sevecek, sayacaktır.

Üçüncü haritaya sahip bayanın hayatında annesi çok baskın karakterde olabilir kendi hayatına müdahale etmek isteyebilir ve bunu yaparken oldukça eleştirel davranabilir Ay-Mars karesi kadın haritalarında anneyle anlaşamamaya işaret eder...

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
12-16-2016 11:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ebahar Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Haritada Anne ve Baba ile sorunlar
Merhaba, benim 4.evim koçta ve saturn retrosu var.( bu durum moralimi bozuyoraðla... ) / Eris ve Vesta 4.evde

saturn-güneş (semi-sekstil)
saturn-jupiter(sekstil)
saturn-yükselen (üçgen)

Benim ailemle sorunlarım var gibi aynı zamanda yok gibi çok garip. Onlardan uzak kalsam daha iyi olurmuş gibi geliyor. Ama uzak kalamıyorum. Vesta'nın olumlu etkisi olduğunu düşünüyorum. Genel olarak siz ne düşünüyorsunuz?
02-08-2017 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Haritada Bağımlılık Analizi ay_se 36 44,349 08-02-2011 11:45 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Haritada ÖLÜM... tiyatral_gitarist 16 31,790 03-02-2010 11:09 PM
Son Mesaj: Lily

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir