Değerlendir:
  • 3 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Harita analizi
Yazar Mesaj
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Harita analizi
Merhaba arkadaşlar,
Ledün ilmiyle ilgilenen ve aydınlandığını iddia eden birinin haritasını ekliyorum.Neler söyleyebilirsiniz bu kişiyle ilgili?

https://hizliresim.com/pnWplz

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
07-20-2018 11:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Harita analizi
yorumlama işinde ayaklarım yere basmıyor fakat birkaç düşüncem var:
ortaya net bir görüş bırakmıyorum, sadece egilimlerine deginmek istedim.

- 9 ev aksi eğitim, bilgiyi işleyiş yeni ufuklari ifade etmesi hususunda dikkatimi cekti.

*Özellikle Jupiter önem arz ediyor; 9 evin dispozitörü konumunda, aynı zamanda sezgiler ve bilincaltı konularıyla bagdastırılan 4. evin yücelim yöneticisi. Böylece Jupiter'in 3. evde, ikizler burcunda zararda olması dikkate deger.

* Jupiter'in dispozitörü merkür retro; 4. evin dispozitörü ay kova'da

*Ay Kova da uç arayislara meyleden yatkinligi, retro merkurle kare yaparak yukseklere tasimis diyebiliriz belki. Kişinin entelektüel merak tasıdıgı kesin ama bu onu ''aydınlatacak'' kadar yüksek mi bilmiyorum. Nihai bir sonuca varmam imkansız fakat foruma katkı saglamak istedim.

*Böyle bir iddiayı öne sürebilmek tabii ki marsiyen bir harita ister. masallah, 1. ev göz dolduruyor, Kendini ifade etme konusunda oldukça tutkulu bir karakter tasıyor bu kişi. gülücük Ay kova faktörüne deginmiştim zaten.

07-22-2018 09:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Harita analizi
Zaman ayırdığın için teşekkür ederimgülücük

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
07-22-2018 11:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
moonlover Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Arkadaşlar rica etsem biri haritamı yorumlayabilir mi, cunku gercekten intihar esigine geldigim bi donemdeyim. iyiysiyse kotusuyle degerlendirirse cidden mutlu olurum. Astrologla refrifikasyon sonucu buldugumuz doğum saatiyle yükselen oğlak çıkıyor tabi anneme göre yükselen yayım ama astroloğa güvendiğim için haritayı bu şekilde ekliyorum.

dogum haritam:

http://hizliresim.com/dBN2LD

"geçse de yolumuz bozkırlardan denize çıkar sokaklar."
08-17-2018 12:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(08-17-2018 12:03 AM)moonlover Yazılan:  Arkadaşlar rica etsem biri haritamı yorumlayabilir mi, cunku gercekten intihar esigine geldigim bi donemdeyim. iyiysiyse kotusuyle degerlendirirse cidden mutlu olurum. Astrologla refrifikasyon sonucu buldugumuz doğum saatiyle yükselen oğlak çıkıyor tabi anneme göre yükselen yayım ama astroloğa güvendiğim için haritayı bu şekilde ekliyorum.

Sorununuzu daha ayrıntılı olarak anlatır ve daha net sorular sorarsanız cevap alma ihtimaliniz o kadar artar.
Akrep, Neptün ve Oğlak etkisi birarada olunca depresyon , melankoli çok normal görünüyor.Pozitif enerji yayan, yaşam enerjisi güçlü Aslan gibi Yay gibi burçlarla zaman geçirmeye çalışın bence bu dönem
08-17-2018 04:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
moonlover Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-17-2018 04:41 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(08-17-2018 12:03 AM)moonlover Yazılan:  Arkadaşlar rica etsem biri haritamı yorumlayabilir mi, cunku gercekten intihar esigine geldigim bi donemdeyim. iyiysiyse kotusuyle degerlendirirse cidden mutlu olurum. Astrologla refrifikasyon sonucu buldugumuz doğum saatiyle yükselen oğlak çıkıyor tabi anneme göre yükselen yayım ama astroloğa güvendiğim için haritayı bu şekilde ekliyorum.

Sorununuzu daha ayrıntılı olarak anlatır ve daha net sorular sorarsanız cevap alma ihtimaliniz o kadar artar.
Akrep, Neptün ve Oğlak etkisi birarada olunca depresyon , melankoli çok normal görünüyor.Pozitif enerji yayan, yaşam enerjisi güçlü Aslan gibi Yay gibi burçlarla zaman geçirmeye çalışın bence bu dönem

Tabiki daha açıklayıcı sorarım. Soyleki ben her seye cok çabuk inanan bi insanım bana biri hayatın mükemmel olacak dese buna inanır ve enerjimi o yönde değerlendirip ciddi başarılara ulaşırım yani başkalarının düşüncelerinden etkilenen bi yapım var. Astrolojiyle tanışmadan önce ciddi anlamda pozitif değişikliklere çok çabuk uyum sağlayan tüm zorluklara rağmen çabuk toparlanan bir yapım vardı. Astrolojiyle tanıştıktan sonra kişilik ve öngörü üzerinde aldığım yorumlar sadece negatif etkili olunca ben de iyiden iyiye korkmaya başladım, çünkü yapılan en ufak iyi bir öngörü yoktu ve bende daha olumsuz bi hale geldim. Yoksa hayatımın hicbir döneminde neptunyen değil daha marsiyen bi yapıdaydım. Bu arada etrafımdaki insanların yüzde doksanı ya ay aslan ya da aslan burcu ve annem olmak üzere genelde onlar hayata daha negatif bakarlar ve ben onları telkin ederim. ve gariptir ki "ikizler" burcuyla cok iyi anlasirim ve bana hep pozitif enerji verirler. gülücük

dogum haritam:

08-17-2018 12:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
moonlover Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(08-17-2018 12:54 PM)moonlover Yazılan:  
(08-17-2018 04:41 AM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  

Tabiki daha açıklayıcı sorarım. Soyleki ben her seye cok çabuk inanan bi insanım bana biri hayatın mükemmel olacak dese buna inanır ve enerjimi o yönde değerlendirip ciddi başarılara ulaşırım yani başkalarının düşüncelerinden etkilenen bi yapım var. Astrolojiyle tanışmadan önce ciddi anlamda pozitif değişikliklere çok çabuk uyum sağlayan tüm zorluklara rağmen çabuk toparlanan bir yapım vardı. Astrolojiyle tanıştıktan sonra kişilik ve öngörü üzerinde aldığım yorumlar sadece negatif etkili olunca ben de iyiden iyiye korkmaya başladım, çünkü yapılan en ufak iyi bir öngörü yoktu ve bende daha olumsuz bi hale geldim. Yoksa hayatımın hicbir döneminde neptunyen değil daha marsiyen bi yapıdaydım. Bu arada etrafımdaki insanların yüzde doksanı ya ay aslan ya da aslan burcu ve annem olmak üzere genelde onlar hayata daha negatif bakarlar ve ben onları telkin ederim. ve gariptir ki "ikizler" burcuyla cok iyi anlasirim ve bana hep pozitif enerji verirler. gülücük

Tabi sorumu yazmamışım. gülücük neden düşünce ve fikirlerden bu kadar çabuk etkilenen bi yapım var ya da haritama rağmen hayatıma neden genelde ikizler , aslan ,yay ve balık çekip aksine akrep ,oğlak , başak ya da yengeclerle çok enerjim tutmuyor. gülücük mesela venüs akrepte tutku önplandayken ben hep aşk ilişkilerimde venüs ikizleri kendime çektim ve mutsuz oldum diyemem,aksine venüs koçla yaşadığım aşk ilişkisinde iletişimsizlik ve kıskançlıklardan boğulup kaçtım. Bu açılarla alakalı olabilir mi ya da bana yapılan veyahut benim gördüğüm yorumlamalar mı yanlış yönde? Teşekkürler ilginiz için.

dogum haritam:

08-17-2018 01:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

12. ev Satürn transiti geçiriyorsunuz. İnsanı cidden bitkisel hayattaymış gibi hissettirebiliyor hele ki bu dönem aile, ilişkiler veya eğitim/iş ile ilgili sıkıntılar ve bitişler meydana geliyorsa. -tecrübeye sabit-

1. eve geçtiğinde ve Ay’ınıza kare açı yaptığında kadın figürleri ile -anneniz de olabilir- ilişkileriniz gündeme gelebilir veya kendinizi duygusal olarak değersiz hissedebilirsiniz.

Ama bu zorlu açılardan sonra kendinizi iyice olgunlaşmış hissedeceksiniz ve belki de bazı şeylere eskisi gibi artık üzülmeyeceksiniz. Zaten yükseleniniz Oğlak ve dışardan ağır başlı bir kadın profili çiziyorsunuz aslında Oğlak = Mantık demektir fakat Neptün-ASC kavuşumu sizi öte yandan hassas biri yapıyor.

Satürn’ün 12. ve 1. ev transitleri zordur gerçekten. Ben yaşadım, yaşamaya da devam ediyorum. Bir an önce kazasız belasız atlatırız umarım..

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
08-18-2018 09:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elizya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

arkadaslar doğum haritamla ilgili yorum yapabilecek olan varsa çok minnettar olurum gerçekten. evlilikle ilgili ciddi sıkıntı yaşıyorum ve boşanmak üzereyim . nihai karar tabiki benim olacak ama astrolojiye ilgim var ve işin içinden çıkamıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olacağım.

[Resim: M1ZA92.png]
09-13-2018 09:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
rebelheart Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Arkadaşlar bana tuhaf gelen bir erkek haritası var elimde.
21.05.1986 kişinin doğum tarihi,doğum yeri İstanbul. Yükselen burcunu bilmiyorum. 12-18 arası olduğu söylendi. Ben ASC Akrep olduğunu düşünüyorum rektifikasyon yaptım saati ortalama 15.00 aldım ASC Başak bana doğru gelmedi.
Annesini küçük yaşta kaybetmiş ve kadınlardan yana şanssız birisi. Ay 12. Ev etkisi buna neden olabilir mi ya da Venüs 29° buna neden olur mu ? [/color]Asıl bomba Güneş 0° bu kişiyi İkizler burcu olarak mı kabul etmeliyiz? Anlayanlardan bilgilerini paylaşmalarını rica ediyorum.
Sevgiler

https://hizliresim.com/LbVZBa
10-07-2018 04:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 23,890 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,764 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  Gerçekten merak ettiğim bir harita Amarth 18 22,257 04-28-2019 06:17 PM