Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Yazar Mesaj
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

RE: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Wuhuuuuu efsane geri dönmüş <3 Hoş geldin,sefalar getirdin ablam <3 Devamlı okuyacağım,hatta dışarıdayken okudum burayı ama birazdan tekrar okuyacağım <3

Libracan can can cann sana da hayırlı olsun,inşallah çok ama çok ama çok mutlu olursun <3

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-26-2018 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

tekrar merhaba arakadaşlarrrr

şimdi birşey yazıcam ama hepiniz gülmekten yıkılcaksanız!!!

ben bir çocukla tanıştım ama haritayı çözemiyoooom :D :D :D

daha 10 gün evvel burda bilmiş bilmiş yazdım ama harbiden tıkandım bee :D

ama bakın cidden böyle birşşşeyde bekliyordum! sinastride artık o kadar iyi bir yere geldim ki şıp diye teşhisi koyuyordum ama içimdende diyordum, Rabbim günü geldiğinde bana öyle kazık bir yerden zor soracak ki :D düşünüp durcam bu mu o mu diye??? :D

neyse bu yay burcu ablanız daha fazla fıkırdamadan bilgilere geçiyorum,

şimdi nacizane ben 2.evliliğimi yapacağım için bana 9.evimde transit edecek birşeyler lazımdı. nihayet tr jüpiter kendi evinde kendi burcunda ve güneşimin üstünde olduğu için bu yıl bir atraksiyon bekliyorum bakalım izler ne diceksiniz duruma gülücük)

öncelikle sinastri haritasını atıyorum, (doğum saati belli değil, o yüzden güneşin doğuş anını yazdım)

içteki bnm dıştaki erkek şahsı:

[Resim: 2589137c8167.png]

evt buda kompozit harita, dediğim gibi çocuğun saatini gün doğuşu olaak aldım bu yüzden yükseleni ve evleri es geçin ;)

[Resim: 1c38a0ad2207.png]

KARM IS BITCH!!!
12-07-2018 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Zeyyzeyy Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

[img][Resim: v6g5Bz.png][/img]

Ya Dilek hanım hoş geldiniz <3 aylarca dönmenizi bekledim. Sonunda bizlere bişeyler öğretmek için geri geldiniz. Ve benim size danışmam gereken bişey var. Birinden acayip etkilendim gülücük ve bu kişinin Doğum saatini bilmemekle beraber saedece merhaba diyebiliyorum. Konuşamıyorum onunla utanıyorumgülücük) ( kalp) İnternetten Doğum tarihini buldum. Bu haritadan bişey olur mu. Size keşke bişeyler söyleyebilsem ama anlamıyorum gülücük)
1. Harita bana ait 2. Ona
12-07-2018 10:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Dilek ablacım sinastriden başlıyorum :D

Bana göre harita güzel gülücük Ama geleyim püf noktalarına,harita evlilik getirir veya getirmez o konudaki fikrimi zaten biliyorsun,öyle haritalar oluyor ki bunlar nasıl bir arada duruyor insan hayret ediyor ama öyle haritalar oluyor ki insan nasıl olmadığına yine hayret ediyor,yani kadersel durumlar,bizim evlilik yoluyla yaşayacağımız deneyimlere bağlı aslında kiminle evleneceğimiz,hayatımıza giren herkesle illaki bir enerji alışverişimiz oluyor ama önemli olan hayatın bize ne ders vermek istediği.

Ben bu sinastride Venüs-Plüto karesine dikkat ederdim çünkü Ay ve Venüs'ün Plüto'ya yaptığı kare ve zıt açılar (kavuşumdan emin değilim) erotizmi ateşlerken aynı zamanda Akrep temasındaki kaoslara neden olabiliyor,en çok da kıskançlığa ve bunun sonucu olarak da kavgalar kaçınılmaz oluyor,psikolojik şiddet bir yerden sonra kesin oluyor (şiddeti uygulayan daha çok Plüto kişisi),fizikselden ise Allah korusun. Bu açıda Plüto sahibine enerjiyi doğru kanalize edebilmek konusunda daha büyük bir görev düşüyor.

Ay-Neptün zıtlığına ben henüz bir anlam veremedim,şu an duygularım olan kişiyle aramda var ve hislerim çok değişken...

Mars-Neptün&Satürn karesi,bu da yine senden yana dikkat edilmesi gereken temalar,onu hassaslaştırabilir,Satürn ve Mars karesi ilişkide otorite konusunda çatışma verebilir,Neptün ise herhangi bir olaydan daha fazla kırılmasını sağlayabilir veya onu daha Neptünyen hallere sokup dengesizleştirebilir.

Merkür-Jüpiter karesini kötüye yormam, bence aradaki iletişim ihtiyacını artırabilir ki bu da zaten senlik bir olay gülücük

Geleyim kompozite:

Umarım en yakında bu kompozitin saatleri gelir,zira çok havada kalmış durumda.

Ay kavuşum KAD kesinlikle aranızda bir ilişki olursa karmik dersin olduğunu gösteriyor ve Koçtaki Ay'ın Oğlak'taki stelyuma kare yapmasını şuna bağladım,ilişkide ego savaşları sıkça olabilir,sinastride söylediğim gibi ilişkideki otorite konusunda kapışmalar yaşayabilirsiniz,ayrıca Koç'un da fevri doğasını düşünürsek sanki seni biraz daha fevrileştirebilir ama bu ilişkiden sabırlı olmayı ve doğru iletişim kurabilmeyi öğrenme ihtimalin bence çok yüksek,karşı taraf için de duygusal dünyaya inmeyi öğrenmek gibi bir ders söz konusu olabilir.

Mars-Plüto karesi kafamı kurcalayan noktalardan biri ama orb geniş olduğu için ne desem bilmiyorum,bu kompozit benim eks kovayla olan kompozitime benziyor, Güneşin güzel güzel açıları derken,Ay kareleri ve Mars-Plüto karesi,hayırlısı diyeyim gülücük

Güzel yanına gelirsek Ay-Venüs üçgeni sana şu ana kadar hissetmediğin kadar dişil hissettirebilir.Ay ve Şiron'un da Erosla olan olumlu açıları cinselliğe olan bakış açını daha sıcak hale getirebilir.

Evler de bilinmediği için bir yerde durup kalıyorum ama sonu ne olursa olsun bence iki taraf da temel derslerini alacak gibime geldi bu olaydan gülücük

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
12-08-2018 06:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Baştan haritayı görünce çok korktıgım hatta 1 ay haritayı acmadıgım şimdide normal giden ilişkmin haritası siz ne dersiniz sevgili forum dostları sinastrimiz

[Resim: OvRLq5.jpg]
12-08-2018 01:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eminesen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Buda kompozitimiz
[Resim: lqkWrb.jpg]
12-08-2018 02:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

@bayankararsiz..

Saol guzelim.. ellerine saglik...

Ama soylemek istesigim birsey var!

KARM IS BITCH!!!

Harbiden baslicam artik su karmik derslere...

Millet hic bir caba gostermeden yattigi yerden en ala sinastri ile en ala haritalara sahip oluyor.. Benim cektigim onca eziyete ve gercekten hayatimda iyi birseye deli gibi ihtiyacim olmasina ragmen.. hala almam gereken dersler var....

Baslarim ben boyle kadere... Bir tek bana mi bu garezi ya...

KARM IS BITCH!!!
12-08-2018 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

Dilek abla uzun uzun bakamadım ve yorumları okuyamadım acelem olduğu için ama onun erosuyla senin psychenin kavuşum olması dikkatimi çekti gülücük
12-08-2018 09:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Araya kaynak yapıyorum kusura bakmayın lütfen :( astrodienst sitesinde asteroidlerin yazılı olduğu listeden psyche i arattım ama bulamadım.Nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz?

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
12-08-2018 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
idrilhawke Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
(12-08-2018 10:23 PM)justicee Yazılan:  Araya kaynak yapıyorum kusura bakmayın lütfen :( astrodienst sitesinde asteroidlerin yazılı olduğu listeden psyche i arattım ama bulamadım.Nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz?

16 yazıcaksın

Pladicus: https://i.hizliresim.com/JDDXJW.png
Whole Sings: https://i.hizliresim.com/lZZL5E.png
12-09-2018 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 55,949 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,866 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 119,964 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,825 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar... hanzade 3 6,017 03-26-2015 02:12 PM
Son Mesaj: hanzade
  Burçların İlişki Tarzı Angel 75 86,244 07-06-2011 02:26 PM
Son Mesaj: Aisha

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir