Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
(12-07-2018 09:50 PM)dilek8855 Yazılan:  tekrar merhaba arakadaşlarrrr

şimdi birşey yazıcam ama hepiniz gülmekten yıkılcaksanız!!!

ben bir çocukla tanıştım ama haritayı çözemiyoooom :D :D :D

daha 10 gün evvel burda bilmiş bilmiş yazdım ama harbiden tıkandım bee :D

ama bakın cidden böyle birşşşeyde bekliyordum! sinastride artık o kadar iyi bir yere geldim ki şıp diye teşhisi koyuyordum ama içimdende diyordum, Rabbim günü geldiğinde bana öyle kazık bir yerden zor soracak ki :D düşünüp durcam bu mu o mu diye??? :D

neyse bu yay burcu ablanız daha fazla fıkırdamadan bilgilere geçiyorum,

şimdi nacizane ben 2.evliliğimi yapacağım için bana 9.evimde transit edecek birşeyler lazımdı. nihayet tr jüpiter kendi evinde kendi burcunda ve güneşimin üstünde olduğu için bu yıl bir atraksiyon bekliyorum bakalım izler ne diceksiniz duruma gülücük)

Seni nasıl Jüpiter Vip yaptık hatırlamıyorum oysa Marsiyen kişiliğin bağırıyor gülücük
Bu ülkede Mars kadını olmak zor çünkü saçma taktiklerle ilişkilerde saflığın, doğallığın içine etmişler ve Mars kadınlarının bu taktiksel stratejilerle arası iyi olmuyor öncelikle bunu söyleyeyim. Bunları özelden yazacaktım fakat özel mesajın kapalı yapacak bir şey yok, hiç yazmayınca da fırça atıyorsun gülücük

Çok uzatmayıp bir öneride bulunacağım, sadece sana değil tüm forum müdavimlerine gelsin bu öneri çünkü ilişkiler konusunun boku çıktı bu ülkede.
Ya bu taktikleri en azından bize uygun birkaç tanesini öğreneceğiz ya da sap sap tek başımıza yaşayacağız tablo bu maalesef
Mars kadını kartlarını açık oynar tahminimce sen de bu hatayı yapıyor olabilirsin, ilk evrede doğal ve içten davranarak, gizem yapmayarak olduğun gibi davranıyor olabilirsin ve erkeğin götü kalkıp senden uzaklaşıyor olabilir yanılıyor da olabilirim bu gözlem pek çok Mars kadınında böyle.
O halde iki seçenek var ya seni olduğun gibi kabul edecek birini bulmak ya da şu taktiklerden en azından sana uygun birkaç tanesini öğrenip uygulamak

Google da İlhan Uçkan diye aratıp yazı ve videolarını inceleyebilirsin, hepiniz bunu yapsın bence gülücük

hatta bir kitap linki vereyim pdf olarak https://www.kitapindir.in/2016/10/dogru-...uckan.html

Kompozit haritanızın zor olduğunu da ekleyeyim. Güneş Ay sert açıda üstelik Ay Mars karesi var yani kadın öfkeli gülücük

12-11-2018 12:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

RE: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
ya ekoooooooooo :D

güneş neptün kavuşumlu can admin! yerim ben seni nayif insan :D

valla yay burcuyum diye jüpiter yapan sendin halbuki haritamıda defalarca kez görmüştün aslında, yani nasıl unuttun o öküz gibi duran asc kavuşum
marsımı makara)

valla beni benden iyi anlatmışsın bu arada... gerçekten çoook doğrucu davutum :/ daha tanıştığım ilk gün patt hemen ben evlenip boşandım diye anlatıyorum sonradan karşımdaki hayal kırıklığı yaşamasın vaktini çalmiyim diye... sonuç noluyoo adam pufff acaba zamanında bir ablam bana şu öğütü vermişti... ne anlatıyorsun hemen, bırak bekle adam sana köpek gibi aşık olsun, kopamayacak raddeye gelsin, yani ne zaman adamı kafesledin işte o vakit anlat!

bir tarafta öyle düşünenler.. bir tarafta ben... gülücük
linkini verdiğin kitaba hemen bakıcam ;)

birde kompozitte ay mars karesi hiç birşey aslında... ben ay aslanda, jüpiter boğada, plütoda akrepte.... yani ay bildiğin delik deşik olmasına rağmen yinede evlenen çiftler biliyorum yeterki bir evlilik işareti olsun.. gülücük

KARM IS BITCH!!!
12-11-2018 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

bak bahsettiğim çiftin sinastrisi....

cidden çok ilginç! sinastri şahane ama kompozit kötü... hadi gelin çıkın şimdi bu işin içinden gülücük

sinastride evllik işaretlerini sayıyorum:
(içteki boğa olan kadın, dıştaki kova yani kırmızı olanda erkek )
1- erkeğin ay düğümü + kadının güneşi 60 lık ( 1 orb)
2- erkeğin junosu + kadının junosu 120 lik ( 0 orb)
3- erkeğin venüsü + kadının güneşi 60 lık ( 2 orb)
4- kadının satürnü + erkeğin güneşi 30 luk ( 2 orb)
5- karşılık güneş jüpiter açıları ( ikiside 1er orbluk)

[Resim: Nnq4vN.png]

KARM IS BITCH!!!
12-11-2018 11:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

gelelim o dediğim kompozit haritya!

bu arada saatler atmasyon, evleri falan es geçin yani ;)

ayın jüpi ve plüto ile karesi.. yine güneşin uranüs+satürn+ neptün ile t karesi..

ama şu var... mars hariç bütün yıldızlar SABİT VE ÖNCÜ BURÇLARDA...
ve kad juno karesi var..

(değişkenler üzülmesin, bir çiftinde balık başak aksında ama düğümlerle kavuşum ve satürn 60lığı gibi güçlü tutkalları vardı... sonuç evlendiler )

[Resim: QLAWAy.png]

KARM IS BITCH!!!
12-12-2018 12:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
freeloader Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 5

Arkadaşlar sinastri de en çok hangi açılar evli çiftlerde görülüyor diye bir araştırma vardı. Burda paylaşıldı mı daha önce bilmiyorum. Erkek-kadın ve kadın-erkek olmak üzere top 10 açılar yazıyordu.

Linki şu:
http://www.astroinvestigators.com/pdf/synastry1.pdf

Often top 10 yazan kısımlara bakabilirsiniz. İngilizceniz yoksa bile anlarsınız terimleri biliyorsanız eğer. Açıklama kısımlarını okumasanız da olur. Bu araştırmaya göre erkeğin Vertex'inin kadının KAD'ına kavuşum yapması ve kadının Vesta'sının erkeğin KAD'ına sextile yapması en sık görülen açılar. Diğerleri de linkte mevcut. Tecrübelerinizle karşılaştırabilirsiniz.

Haritam
12-12-2018 07:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

@freeloder

güzel paylaşımın için teşekkür ederim cnm. verdiğin linki birazdan incelicem ama birşey belirtmek istiyorum.. vertex doğum saati kesin olan çiftlerde hesaplanabiliyor ancak.. doğum saatini kesin olarak bilenler olarak azınlıkta olduğumuz için bu yüzden bu şık biraz zorlayacı maalesef..

KARM IS BITCH!!!
12-17-2018 09:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

birde önceki sayfada kendimle ilgili verdiğim sinastriyi tıpkı bir yabancının haritası gibi yorumlıcam şimdi..

aradadaki bağlayıcı açıları sayalım... ( sonrada yıkıcı açıları sayıcam)

1- AY DÜĞÜMÜ kavuşum GÜNEŞ ( balık 10 derecede)
2- AY DÜĞÜMÜ kare AY DÜĞÜMÜ (ikizler balık ekseninde 10 derece)
3- AY DÜĞÜMÜ 30luk VENÜS ( 3 derece orb ile balık kova ekseninde)

diğer güneş güneş yada güneş venüs kombinasyonları yok...

yıkıcı görünümleri sayarsak...
1- ilginç ama yorucu atürn kareleri, uranüs kavuşumları pek yok :/
2- bnm mars neptün ve şirondan oluşan T karemi jüpiteri ile dokunarak aktifleştirmiş... yani gerçeklerden kaçma güdümü artırmş büyütmüş..
3- karşımdaki kişinin merkür uranüs karesine t kare yaparak değişkenlerdeki sıkıntısını artırarak dahada dengesiz yapabilirim...
4- çok net bir venüs plüto karesi var.. ayrıca geniş açılı bir ay plüto karesi.. maalesef bunlarda yorucu etkiler...

sinastride karşı tarafın doğum saati bilinmediğinden sadece açılar üzerinden yapılan incelemede maalesef 4-3 ile sınıfta kaldı..

kompozite gelirsek..

iyi olanlar,
1- oğlaktaki stelyum.. öncü burçlarda ve toprak elementinde güneş iyidir. ve açıları bol bol..
2- koçta ay ve KAD kavuşumu... öncü burçda ve yine bir sürü açısı var..

kötü olanlar:
1- venüs hem değişkenlerde hemde yanında uranüs var... vay ki vay... gülücük) en istenmeyen pozisyon... özgür ve bağımsız aşk.. uzun vadede denge çok zor.. birde balıktaki jüpiterden çok iyi güçlü bir kare almış..
2- ayın oğlaktaki stelyum ile karesi kötü.. sırayla; ay+mars, ay+ güneş, ay+merkür kareleri var... ilerleyen günlerde kadını ( yani beni) pek iyi günler beklemiyor yani...
3- birde şimdi aklıma geldi... yaklaşan transitlerde maalesef destekliyici açılar yok... aksine kompozit güneşin üstünde satürn ve plüto kavuşumlu tutulmalar olacak.... yani haritanın tam yoğunlaştığı yerde ve derecelerde... feci bir kavga olabilir yaz aylarında...

şimdilik bu kadar...

(12-07-2018 09:50 PM)dilek8855 Yazılan:  [Resim: 2589137c8167.png]

evt buda kompozit harita, dediğim gibi çocuğun saatini gün doğuşu olarak aldım bu yüzden yükseleni ve evleri es geçin ;)

[Resim: 1c38a0ad2207.png]

KARM IS BITCH!!!
12-17-2018 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

@astrosohbet

Youtube'da Adil Yıldırım diye birine rastladım. Belki değindiğin konuda birilerine yardımcı olabilir. Anahtar kelimeler içeren başlıklarla videolar çekmiş. Çok da bilinmedik şeyler söylemiyor ama bazen kafana vura vura duymak gerekiyor, işe yarayabilir.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
12-26-2018 10:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Gene ben... gülücük
Ay venus kavusumu mars saturne kare olan tutuk.. agir.. kasinti bir adam imis kendisi..

2 saat sonra yuz yuze buluscaz..

Ama bnm ates dogama karsi onun su dogasi.. daha bulusamadan teldeki sogukkk mesajlari beni baydi ama sirf su 10 derece nin (onun güneşle benim kader düğümü tam kavuşum) hikmetini girmek.icin gidip.buluscam.. bakalim :/

KARM IS BITCH!!!
12-29-2018 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

kısa bir aradan sonra merhaba arkadaşlar...

dediler ki kral öldü... söyleyin onlara geri döndü diyerek.....
tekrar başlığıma döktürmeye geldim gülücük)

kişinin doğum bilgisi kesinleşti.. gündüz 13:03.. yani asc 7 derece yengeç... bu durumda bizim kompozit yükselen 20 derece boğa oluyor... ama yöneticisi 8.evde düşük ve uranüsle kavuşum... asc boğa genelde evlilik vaat eder ama yöneticinin bulunduğu konum 8.evde olması ve uranüsle kavuşması zaten kafadan bize dalgalı bir seyir verdi... tam evvelden yukarda madde 1de tahmin ettiğim gibi... gülücük hani nsl insan hayatında asc yöneticisinin konumuna bakarak o kişinin genel hayat akışıyla ilgili kötü zor falan tarzı yorum yapabiliyorsak işte aynısı kompozit içinde söylenebilir.. nede olsa oda bir enerji...

hani yine bahsetmiştim.. aramızda "GÜÇLÜ juno+kad+venüs+güneş+satürn bağlantısı" yok.... ilişkinin uzun süreye varma ihtimali pek yoktu zaten farkındaydım az çok... hoş gerçi ben yinede bu kadar kısa birşey beklemiyordum ama :D

ayın açıları kötü olduğu için SÜREKLİ HUZURSUZDUM.... sinastri için adamın merkür uranüs karesine jüpiterimle girmişim... adamın dengesiz ve aykırı üslubunu artırdım demiştim ya... süper çalıştı vallahi adam bir dakika içinde tam 3 kere ağız değiştirdi ya makara)

bir bakın aklınızda olsun.. adamın 7.evinde transit satürn var.. yani karşısındaki insan ona sorumluluk (satürn) yükler... ki cidden normalde ciddi ilişki hevesim olmamasına raĞMEN BU ADAMIN KARŞISINDA bir anda ciddiyet diye tutturdum :/

adamdaki satürn enerjisi beni sardı resmen... ama dediğim gibi adamın dengesizliği benim huzursuzluğum derken... dün akşam adamın 7.evindeki dsc ile kavuşan 7 derece jüpiteri tamda 7 derece transit marstan tam kare aldığında ben bir patladım!.. sonuç başlamadan bitti... gülücük

KARM IS BITCH!!!
01-13-2019 06:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 55,885 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,830 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 119,638 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,742 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar... hanzade 3 6,009 03-26-2015 02:12 PM
Son Mesaj: hanzade
  Burçların İlişki Tarzı Angel 75 85,799 07-06-2011 02:26 PM
Son Mesaj: Aisha

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir