Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
merhaba arkadaşlar....

2014 yazından beridir yani 4,5 yıldır astroloji ile ilgileniyorum ve ilişki konularında epey ilerledim... şimdi yada daha sonra buraları okuyan birilerine bir faydam olur diye size bildiklerimi burda uzun uzun anlatmaya çalışıcam...

öncelikle kural 1:
sinastri haritası tek başına yetmez... arkasından kompozit hatta progress haritalara bakılsa iyi olur.. kaldı ki bu gönül meseleleri hemen bir sinastriye bakıp olur yada olmaz diyecek kadar önemsiz değildir benim gözümde... ama gerek burda forumda gerekte arkadaşlarınızdan yorum isterken lütfen doğum bilgilerinizi açıkça yazın... yada haritalarda bilgiler kısmını silmeyin... tamam kafamda ortalama bir doğum tarihi tahmin edebiliyorum ama doğum saatinide tahmin edecek kadar bir astroloji programı yok... dahası birde kim erkek kim kadın bir kere o belli değil baştan... anlıyorum güvenliğiniz için gizlemek silmek istiyorsunuz ama başka türlüde bakılmıyor ki be anacım gülücük

kural 2:
ilişkiler hep karmiktir... beli hayatınız boyunca 50 kişiyle görüşeceksiniz ama en son 1 kişiyle evleneceksiniz... ve inanın bu 50 kişinin her birisi ile çok özel ve güzel haritalarınız olacaktır... zaten 2 harita arasında hiç açı yoksa en ufak bir etkileşim bile olmaz zaten... illaki az çok birşeyler vardı ki siz bir araya geldiniz... o yüzden sinastrilerinizi çook iyi ve çok mükemmel görmeyi bırakın.. sadece kendi aldığınız transitleride katarak, "bu kişi bana ne öğretmeye geldi" diye sorgulayın kendinizi geliştirin... çünkü hayat bir süreç... ve evlilik inanın öyle kolay hep hooop diye gelecek bir şey değil... sizin transitlerin çok çok çoook yoğun olması lazım.... ve karşınızdaki ile sinastri kompozit hatta bazen davison progress falan artık bütüüüün alt haritalarda muazzam bir şekilde karşılıklı güçlü açılar yapmanız falan böyle örümcek ağı gibi bir harita lazım! çünkü o insanla para-ev-çocuk-günlük yaşam- cinsellik- güven falan derken bir sürü konuda ortak bir hayata geçiyorsunuz bu yüzden sıradan 3-5 günde bir sohbet ettiğiniz bir iş arkadaşıyla olan haritanz gibi sade yavan bir şey değildir... (fırsat buldukça hepsini tek tek örnekleriyle atıcam buraya)

güncelleme

ilk sayfaya da eklicem ama daha çok okunması için özellikle birde buraya eklicem....

bazende astrolojiyi boşvermek gerekiyor!

kendi adıma konuşursam yine evet.. mutlu olmayı hakettim desemde emek verme konusunda eksik, sabırsız ve tavizsiz biri olduğum için bir ilişkiyi hiç uzun süreye vardıramıyordum... evet burda doğru toprak elementi eksik ama ben bundan ders çıkarmayıp üstüne gitmedim amann ben zaten böyleyim yapım bu deyip kestirip attım hemen....

burdada kendim baktım haritaya ayy işte evlilik çıkmaz bundan... ay kompozitte ayın açıları çok kötüymüş ben boşuna bununla vakit kaybetmiyim hıh deyip hemen kesip atmaya çalıştım...

sonuç? şuan kendi burcum yayda Venüs Jüpiter kavuşumu gibi süper ötesi transitlerim olduğu halde bir başıma oturuyorum... demekki haketmedim........

daha ilk sayfada kendim yazmışım... "hemen evlilik diye atlamayın, bu insan bana ne katacak diye düşünün..." diye... ee ben naptım ama? gülücük evlilik yoksa hadi yallah uğraşamam seninle yaptım ve yine karşımdaki insandan almam gereken karmik derslerden mahrum kaldım.....

dahası bir eleştirimde astroloji için olcak... forumda eski mesajlarda şunu buldum...
http://www.astrosohbet.com/forum/showthr...2#pid81482

jomoja adlı eski bir üye buradaki mesajında, "Bence biryerde gördüğününüz olumsuz birşey çokta canınızı sıkmasın.Çünkü bu çok elemanlı birşey.Atıyorum sinastride gergin bir açının stresini , davison-kompozitteki başka bir yerleşim rahatlatabilir. " yazmış...

yani bir ilişkiye evlilik yorumu yapabilmekte çok zor aslında...... evet uzun süreli olabilecek önemli bir ilişki diyebiliriz ama ummadığımız haritalardanda evlilik çıkabilir demekki... ama bir yandan öğrendiğimiz, Satürn+kad+juno muhabbetleri.... inanın bildiğim herşey alt üst oldu şuan...

KARM IS BITCH!!!
11-24-2018 09:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Çok teşekkürler bilgiler için gülücük

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
11-24-2018 11:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

Hoşgeldin dilek abla, iyi ki geldin. Forum canlandı gülücük bilgiler için de çok teşekkür ederiz gülücük
11-24-2018 02:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ckanat Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Ne güzel bir bakış açısı gülücük Sinastriden başımızı kaldırmazken gülücük
11-24-2018 03:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Çok güzel ve yararlı bir başlık.
11-24-2018 04:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elizya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

acıklamalarınızın devamını bekliyoruz dilek hanım tesekkürler

[Resim: M1ZA92.png]
11-24-2018 08:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar gülücük

EDİT NOTU: KONUYU ÇOK DAĞINIK ANLATTIĞIM İÇİN GEREKSİZ HER YERİ ÇIKARTTIM. SADELEŞTİRDİM.

başta kendimde dahil olmak üzere maalesef hep evliliğe endeksli olduğumuz için.... sürekli sonumuz ne olacak sorusunun peşinde gidiyoruz... bakın bende yaptım... hatta biraz özelimide anlatayım... yarın 30 yaşıma giricem... ve bundan tam 6 yıl önce boşandım.. görücü usul evlendiğim ve ailemin ayıla bayıla sevdiği damatlarından(!) bir çırpıda boşandım... devamını hayal edin artık... ailemin dışlaması... işyerinde kendi hemcinslerimin dışlaması... bir an tekrar evlenip kendimi topluma kabul ettirmeye çalıştım!!!! ve tıpkı sizler gibi banada hayatta en büyük başarılardan birisinni koca bulmak olduğu öğretildi... yani düşünün ben sizlerin 2 katı kadar takmıştım kafaya....

sonra.... duvarlara kafamı vura vura... önce kendi canımın değerini... sonuca odaklanmaktan yolda neler neler kaçırdığımı bu 6 yılda tokat gibi öğrendim......

BAŞLIYORUZ:
EVLİLİK 2 KİŞİ ARASINDAKİ..... AY DÜĞÜMLERİ GÜNEŞ, VENÜS, SATÜRN, JUNONUN KENDİ ARALARINDAKİ AÇILARI İLE GELİR! KOMBİNASYONLARINI YAPARSAK

AY DÜĞÜMÜ+ GÜNEŞ
AY DÜĞÜMÜ +VENÜS,
AY DÜĞÜMÜ+ JUNO, ( BENCE EN ÖNEMLİSİ BU ASLINDA)
AY DÜĞÜMÜ+ SATÜRN

JUNO+ GÜNEŞ
JUNO+ VENÜS
JUNO+ JUNO
JUNO+ SATÜRN

SATÜRN+ GÜNEŞ
SATÜRN+ VENÜS
SATÜRN+ KAD

VE ARTI OLARAK,
GÜNEŞ + GÜNEŞİ, GÜNEŞ+VENÜS, VENÜS+ VENÜS kombinasyonları..

eski eşimle ""g.a.d+ güneş (ben), g.a.d+ venüs merkür kavuşumu (onun), juno+ venüs (onun), güneş+ venüs karesi "" açıları ile evliliğe yürüdük.... ama dikkat ettiyseniz hepsi g.a.d açısı maalesef... dahası birde bunlar hep 6-12.ev akslarına denk geldi... en zorlu evler yani..

VE YIKICI İŞARETLERİN ETKİSİ ÇIKTI ZAMANLA....

YANİ BİR SİNASTRİDE EVLİLİĞE GÖTÜREN AÇILARIN ÇOKLUĞU KADAR YIKILŞA GÖTÜREN AÇILARIN ÇOKLUĞU DA ÇOK ÖNEMLİDİR...

GELELİM KOMPOZİTE...

demrbaşımız sinastri okey ama kompozitide yabana atmayın... sonuçta siz birlikte zaman geçiridkçe ortak enerji haritanız olaaan kompozit güçlenmeye başlar... ve kompozitteki evlilik işareti şunlar!

1- gezegen dağılımları mümkün olduğunca öncü ve sabitlerde toplanacak... yani tıpkı hem sabit hemde toprak vurgulu kraliçe 2.elizabeth nenem gibi 95 yıllık ömrü olsun :D süper örnek oldu! : ))

2- kompozit güneş ve ay bir sürü açı yapsın ki ışıklarını yaysınlar... ilişki ortaya çıkabilsin etraftan görünebilsin...

3- uranüsün açıları mümkün olduğunca az olsun ki ilişkide kopma teması az olsun..

4- güneşin en azından satürn, kad, junodan birisiyle güzel bir açısı olsunki ilişkinin yakıtı olan güneş evlilik kanalına girebilsin...

5- komopzit venüsün yeri (sabit burçtamı? kaçıncı evde? kaçıncı evleri yönetiyor? )ve birde açıları çoook önemli! çünkü çoğu çiftte boşanmalar, kompozit venüs, tr uranüsten açı alınca meydana gelmiştir...
11-24-2018 11:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Dogum gunun kutlu olsun gülücük) bilgiler yine cok guzel,tesekkurler gülücük

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
11-25-2018 12:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
elizya Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

dilek hanım yasadıklarınızın aynılarını yasadım ve yaşamaktayım ve bahsettiğiniz açılara bakınca satürn şiron mars t karesi bende de var. satürn mars koç burcunda ve karsıt burcu nedir diye baktığımda başak burcunn cıkması bni benden aldı. evet hayat bana başakları yollayıp duruyor ve canımı yakıp duruyorlar. mars şiron karesi bende de mevcut. ve suan da bu kısır döngüyü kırmam için ne yapmam gerektiğine dair en ufak fikrim yok. yani ne anlamalıyım ne yapmalıyım bilemiyorum

[Resim: M1ZA92.png]
11-25-2018 01:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Aylar önce evlilik teklifi almıştım O gün cevap vermedim Hatta sonrasında unuttum Venüs retrosunun sonlarına doğru aklıma geldi ( Venüs ilişkilerle ilgili retro geçmişte kalan yarım kalan iş) Nasıl oldu söz nasıl başladım o ne dedi tam olarak hatırlamıyorum bir anda kabul ettim sevgilim var :D Retro zamanında başladı diye kötü yorumlamıyorum çünkü cevap vermem gereken bir durumdu retro bunu gündeme getirdi ve ben ara ara unutmuş olsamda hep aklıma olan bu soruyu aylarca düşündüm (yaklaşık 6 ay)
Kendisi benden 1 ay büyük. KAD-KAD (oğlak) ve Satürn-Satürn (kova) kavuşumumuz var
Benim ay venüs onun merkür venüs jüpiteriyle kavuşumda (aslan) benim jüpiter onun asc ve güneşiyle kavuşumda (başak) Benim mars terazi onun venüs aslan 60 derece Benim güneş-merkür(terazi) onun ay(ikizler) 120 derece
Fazla uyumlu görünüyoruz Yaza evlenir miyim bilemiyorum :D

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
11-25-2018 11:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 55,885 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,830 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 119,638 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 38,743 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar... hanzade 3 6,010 03-26-2015 02:12 PM
Son Mesaj: hanzade
  Burçların İlişki Tarzı Angel 75 85,799 07-06-2011 02:26 PM
Son Mesaj: Aisha

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir