Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Yazar Mesaj
dilek8855 Dışarıda
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 37

Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar gülücük

EDİT NOTU: KONUYU ÇOK DAĞINIK ANLATTIĞIM İÇİN GEREKSİZ HER YERİ ÇIKARTTIM. SADELEŞTİRDİM.

başta kendimde dahil olmak üzere maalesef hep evliliğe endeksli olduğumuz için.... sürekli sonumuz ne olacak sorusunun peşinde gidiyoruz... bakın bende yaptım... hatta biraz özelimide anlatayım... yarın 30 yaşıma giricem... ve bundan tam 6 yıl önce boşandım.. görücü usul evlendiğim ve ailemin ayıla bayıla sevdiği damatlarından(!) bir çırpıda boşandım... devamını hayal edin artık... ailemin dışlaması... işyerinde kendi hemcinslerimin dışlaması... bir an tekrar evlenip kendimi topluma kabul ettirmeye çalıştım!!!! ve tıpkı sizler gibi banada hayatta en büyük başarılardan birisinni koca bulmak olduğu öğretildi... yani düşünün ben sizlerin 2 katı kadar takmıştım kafaya....

sonra.... duvarlara kafamı vura vura... önce kendi canımın değerini... sonuca odaklanmaktan yolda neler neler kaçırdığımı bu 6 yılda tokat gibi öğrendim......

BAŞLIYORUZ:
EVLİLİK 2 KİŞİ ARASINDAKİ..... AY DÜĞÜMLERİ GÜNEŞ, VENÜS, SATÜRN, JUNONUN KENDİ ARALARINDAKİ AÇILARI İLE GELİR! KOMBİNASYONLARINI YAPARSAK

AY DÜĞÜMÜ+ GÜNEŞ
AY DÜĞÜMÜ +VENÜS,
AY DÜĞÜMÜ+ JUNO, ( BENCE EN ÖNEMLİSİ BU ASLINDA)
AY DÜĞÜMÜ+ SATÜRN

JUNO+ GÜNEŞ
JUNO+ VENÜS
JUNO+ JUNO
JUNO+ SATÜRN

SATÜRN+ GÜNEŞ
SATÜRN+ VENÜS
SATÜRN+ KAD

VE ARTI OLARAK,
GÜNEŞ + GÜNEŞİ, GÜNEŞ+VENÜS, VENÜS+ VENÜS kombinasyonları..

eski eşimle ""g.a.d+ güneş (ben), g.a.d+ venüs merkür kavuşumu (onun), juno+ venüs (onun), güneş+ venüs karesi "" açıları ile evliliğe yürüdük.... ama dikkat ettiyseniz hepsi g.a.d açısı maalesef... dahası birde bunlar hep 6-12.ev akslarına denk geldi... en zorlu evler yani..

VE YIKICI İŞARETLERİN ETKİSİ ÇIKTI ZAMANLA....

YANİ BİR SİNASTRİDE EVLİLİĞE GÖTÜREN AÇILARIN ÇOKLUĞU KADAR YIKILŞA GÖTÜREN AÇILARIN ÇOKLUĞU DA ÇOK ÖNEMLİDİR...

GELELİM KOMPOZİTE...

demrbaşımız sinastri okey ama kompozitide yabana atmayın... sonuçta siz birlikte zaman geçiridkçe ortak enerji haritanız olaaan kompozit güçlenmeye başlar... ve kompozitteki evlilik işareti şunlar!

1- gezegen dağılımları mümkün olduğunca öncü ve sabitlerde toplanacak... yani tıpkı hem sabit hemde toprak vurgulu kraliçe 2.elizabeth nenem gibi 95 yıllık ömrü olsun :D süper örnek oldu! : ))

2- kompozit güneş ve ay bir sürü açı yapsın ki ışıklarını yaysınlar... ilişki ortaya çıkabilsin etraftan görünebilsin...

3- uranüsün açıları mümkün olduğunca az olsun ki ilişkide kopma teması az olsun..

4- güneşin en azından satürn, kad, junodan birisiyle güzel bir açısı olsunki ilişkinin yakıtı olan güneş evlilik kanalına girebilsin...

5- komopzit venüsün yeri (sabit burçtamı? kaçıncı evde? kaçıncı evleri yönetiyor? )ve birde açıları çoook önemli! çünkü çoğu çiftte boşanmalar, kompozit venüs, tr uranüsten açı alınca meydana gelmiştir...
11-24-2018 11:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR... - dilek8855 - 11-24-2018 11:08 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 56,141 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,983 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 120,409 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 39,011 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar... hanzade 3 6,030 03-26-2015 02:12 PM
Son Mesaj: hanzade
  Burçların İlişki Tarzı Angel 75 86,722 07-06-2011 02:26 PM
Son Mesaj: Aisha

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir