Değerlendir:
  • 11 Oy - 2.27 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR...
(12-07-2018 09:50 PM)dilek8855 Yazılan:  tekrar merhaba arakadaşlarrrr

şimdi birşey yazıcam ama hepiniz gülmekten yıkılcaksanız!!!

ben bir çocukla tanıştım ama haritayı çözemiyoooom :D :D :D

daha 10 gün evvel burda bilmiş bilmiş yazdım ama harbiden tıkandım bee :D

ama bakın cidden böyle birşşşeyde bekliyordum! sinastride artık o kadar iyi bir yere geldim ki şıp diye teşhisi koyuyordum ama içimdende diyordum, Rabbim günü geldiğinde bana öyle kazık bir yerden zor soracak ki :D düşünüp durcam bu mu o mu diye??? :D

neyse bu yay burcu ablanız daha fazla fıkırdamadan bilgilere geçiyorum,

şimdi nacizane ben 2.evliliğimi yapacağım için bana 9.evimde transit edecek birşeyler lazımdı. nihayet tr jüpiter kendi evinde kendi burcunda ve güneşimin üstünde olduğu için bu yıl bir atraksiyon bekliyorum bakalım izler ne diceksiniz duruma gülücük)

Seni nasıl Jüpiter Vip yaptık hatırlamıyorum oysa Marsiyen kişiliğin bağırıyor gülücük
Bu ülkede Mars kadını olmak zor çünkü saçma taktiklerle ilişkilerde saflığın, doğallığın içine etmişler ve Mars kadınlarının bu taktiksel stratejilerle arası iyi olmuyor öncelikle bunu söyleyeyim. Bunları özelden yazacaktım fakat özel mesajın kapalı yapacak bir şey yok, hiç yazmayınca da fırça atıyorsun gülücük

Çok uzatmayıp bir öneride bulunacağım, sadece sana değil tüm forum müdavimlerine gelsin bu öneri çünkü ilişkiler konusunun boku çıktı bu ülkede.
Ya bu taktikleri en azından bize uygun birkaç tanesini öğreneceğiz ya da sap sap tek başımıza yaşayacağız tablo bu maalesef
Mars kadını kartlarını açık oynar tahminimce sen de bu hatayı yapıyor olabilirsin, ilk evrede doğal ve içten davranarak, gizem yapmayarak olduğun gibi davranıyor olabilirsin ve erkeğin götü kalkıp senden uzaklaşıyor olabilir yanılıyor da olabilirim bu gözlem pek çok Mars kadınında böyle.
O halde iki seçenek var ya seni olduğun gibi kabul edecek birini bulmak ya da şu taktiklerden en azından sana uygun birkaç tanesini öğrenip uygulamak

Google da İlhan Uçkan diye aratıp yazı ve videolarını inceleyebilirsin, hepiniz bunu yapsın bence gülücük

hatta bir kitap linki vereyim pdf olarak https://www.kitapindir.in/2016/10/dogru-...uckan.html

Kompozit haritanızın zor olduğunu da ekleyeyim. Güneş Ay sert açıda üstelik Ay Mars karesi var yani kadın öfkeli gülücük

12-11-2018 12:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Bu Konudaki Mesajlar
Cvp: İLİŞKİ HARİTALARI İÇİN ÖNEMLİ NOTLAR... - astrosohbet - 12-11-2018 12:40 PM

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  yeni ilişki nurozturk 12 56,143 09-20-2021 02:21 PM
Son Mesaj: KBE
  4 senelik ilişki nurozturk 6 69,984 07-09-2021 04:52 PM
Son Mesaj: nurozturk
  Evlilik ve İlişki Haritalarında Dikkat Edilebilecek Püf Noktalar Venüs 30 120,425 11-24-2018 03:23 PM
Son Mesaj: Ckanat
  Başak Dizer & Kıvanç Tatlıtuğ Sinastri Haritaları hanzade 11 39,013 03-08-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra
  Hatamdan Geri Dönüş İçin Yıldızlar... hanzade 3 6,030 03-26-2015 02:12 PM
Son Mesaj: hanzade
  Burçların İlişki Tarzı Angel 75 86,745 07-06-2011 02:26 PM
Son Mesaj: Aisha

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir