Değerlendir:
  • 5 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var
Yazar Mesaj
hanzade Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var
Evet intikamcı olduğu kesin şuan bana yaptıklarının başka bi açıklaması olamaz.Resmen olk ayrılmak istiyen benim diye bu kadar gaddarlıgı
06-28-2017 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüsx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 3

RE: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var
[Resim: 00OPDZ.jpg]
Merhabalar. Oğlak yengeç döngüsünü fazlasıyla yaşayan biriyim. Evliligimde özellıkle. Ben terazi burcuyum yükselen yengeç ay yay. Eşim yengeç yükselen oğlak ay ikizler. Çıkmazın içerisindeyiz. Sonunu göremiyorum. Umut var mı dersiniz yoksa bitmiş gözüküyor mu.Lutfen yorumlarinizi esirgemeyin.Tesekkurler
01-20-2020 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

Cvp: Gerçekten yardıma çok ihtiyacım var
(01-20-2020 01:34 AM)Venüsx Yazılan:  Merhabalar. Oğlak yengeç döngüsünü fazlasıyla yaşayan biriyim. Evliligimde özellıkle. Ben terazi burcuyum yükselen yengeç ay yay. Eşim yengeç yükselen oğlak ay ikizler. Çıkmazın içerisindeyiz. Sonunu göremiyorum. Umut var mı dersiniz yoksa bitmiş gözüküyor mu.Lutfen yorumlarinizi esirgemeyin.Tesekkurler

Merhaba, çok güzel açılarınızla beraber çok sıkıntılı açılarınız da var. Tahminimce bir miktar güven sorunları var aranızda (venüsünüzün partnerin uranüs ve neptününe kareleri) . mars-satürn karesi dışında birbirinize yaptığınız satürn açıları güzel, bu yüzden bitiş kolay kolay gelir mi bilemedim. merkürünüzün aldığı kareler sizi ona karşı daha kırıcı hale getirebilir. biter ya da bitmez diyemiyorum ama şiddet,aldatma, bağımlılıklar vs yoksa bir terapistten destek almanızı öneririm,sevgiler.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
01-26-2020 11:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir