Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.36 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gerçekten merak ettiğim bir harita
Yazar Mesaj
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Gerçekten merak ettiğim bir harita
Nefes alırken bile çekiniyorum

http://img710.imageshack.us/img710/3623/unledmxa.jpg
11-13-2012 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Amarth Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Bir insan nasıl bu kadar tutkusuz ve ruhsuz olabilir ?? realistliği fazla abartıp hiç bişey hissetmeyebilir...

http://img710.imageshack.us/img710/3623/unledmxa.jpg
11-13-2012 04:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(11-13-2012 01:39 AM)Amarth Yazılan:  Nefes alırken bile çekiniyorum

Bir psikoloğa filan gitsen..

11-13-2012 10:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tools Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 7

Uzun zamandan beri böyle olduğunu söylüyorsun buda bende ağır gezegenlerinin transitleri etkisi altında olduğun izlenimi uyandırdı.Pluto 8.ev kendinde işinde yenilik atılım yapma isteği uyandırıyor.Bunuda takıntı haline getirmişsin biraz.

transit pluto-uranüs kavuşum
Klasik şeyler istemiyorsun.Buda seni yeni bir çıkış kapısı aramaya itmiş görünüyor.Ancak zorlayarak amaçlarına ulaşacağın bir dönemdesin.Bu kavuşumun düşünceleri istekleri takıntılı hale getirdiğini de okumuştum.8.ev plutonun evi olarak bakarsak bilinçaltındaki düşünceleri dışarı vurma değiştirme yenileme zamanı da denilebilir bence.Ama somut şeyler elde edeceğin bir transit değil gibi.Çıkış kapısı istiyorsan ruhsal yönüne odaklanmalısın.Somutluğu sonraki adıma at.Transitleri güzel kullanmış olursun.Bu transitte edineceğin ruhsal gelişmeler ilerde müziğinle somut şeyler yapmanı sağlayabilir belki hiç düşündün mü? Ayrıca metafizik ,psişik ,spritüel konulara yönelebilirsen rahatlaman daha mümkün olabilir.

transit pluto-neptün kavuşum(aynen kopyala yapıştır yapıyorum bunu)
Pluton’ un Neptün ile oluşturacağı birleşim duygu ve inançlarınızı etkiler. Bu etki altında duygu ve hislerinizde değişiklik olurken, hayal kırıklıkları ya da kendi kendinizi kandırma durumu ortaya çıkabilir. Horoskopunuzda Neptün’ ün durumu durumu ve oluşturduğu açılar ortaya çıkan durumun olumlu veya olumsuz olmasında etkendir. Bu etki altında inançlarınız güçlenirken, hayal dünyanız genişler. Aldığınız ilham ve esinleri sizden sonraki kuşaklara aktarma ihtiyacı hissedersiniz.

Doğum haritandaki 8.ev satürn konumununda seni sosyal alanda zorladığını sanıyorum.Konuştukça rahatlarsın sitem etmek dışında konuşmaktan bahsediyorum tabii.
Ayrıca önünü puslu görüyormuş gibi gözlerine perde çekilmiş gibi konuşmaların var buda bana neptün etkisini yoğun yaşadığını düşündürdü

Son olarak
İnsanlar önünde çıkamam diyorsan müziğini sözlerini net üzerinden tanıtabilirsin.Yaşın daha 22 müziğe 10 20 yıl adayıp anca ünlü olabilip para kazanan kişiler var.Ama internet ortamındasın.Kendini gösterecek işler çıkar,gönderecek siteler bulup koyabilirsin.Söz müzik yapıp satabilirsin.Seçeneklerini sınırlandırmamanı ve ne yapamadığına odaklanmak yerine ,ne yapman gerektiğine ''net''olarak bakmaya çalışırsan bu durumu atlatabilirsin.

Haritam
http://hizliresim.com/zENdj7

Solar 2015
http://hizliresim.com/PEjX7O
02-05-2013 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(11-13-2012 01:39 AM)Amarth Yazılan:  Nefes alırken bile çekiniyorum

-Fight Club- izle ... izlediysen tekrar izle.
İzlerkende kalemi kağıdı yanına alıp not al.

Plüton 8. ev taransitine uygun düşer.
02-05-2013 10:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
monaroza Çevrimdışı
Üye
**

FORUMA SERZENiS
Merhaba...Horoskop ve sinastri analizi konusunda yardim istemistim hatta bu
konuda yaptigim arastirmalar isiginda edindigim bilgileri kendi yorumumu da katarak sizlerle paylastim ancak ne yazik ki ilgilenen ,yardimci olan olmadi.Oyleyse ben de astrolojide kara ay olarak tabir edilen Lilith hakkinda bildigim kadarini paylasarak dogum haritamda dikkatimi ceken bir gunes -lilith baglantisi hakkindaki sorumu yoneltmek isterim son bir umutla...
Lilithi insanin horoskopunda kara kutu olarak dusunebiliriz.Burada kendimizin tanimlayamadigi, baskalarinin da kolayca cozemedigi cok bilinmeyenli denklemimiz yer alir. Dunyanin uydusu olan Ay, Gunes isinlarini emip yansitma ozelligine sahipken,Kara Ay Gunes isinlarini emip icine hapseder.Disariya yansitmaz.Bu nedenle bu zifiri karanlik ve golge bizi korkutur.
Lilith Boga burcunda: Duygusal faaliyet icin guzellik ve sevgi verir.
Iliskilerde guvenlige ve maddi guvenceye onem verir.Hediyelerle yanasilsa da bir zaman sonra duygusal durum degerlendirmeye gider.
1. Evde:Liberalizm ve adillik vardir.Ortakliklarda iliskilere enerji potansiyeli vardir.Cinsel maceralarda kolay ayartilabilen bir yapiya sahiptir.
Dogum haritama donecek olursak benim dogum haritamda lilith boga burcunda ,1. evde ve yine 1. evde Koc burcunda bulunan Gunesimle kavusum acisi yapiyor.
Ay burcum Yengec, 5. evde ve Lilithle kare acisi var.Bu nacizane bilgiler isiginda bu iki aciyi nasil yorumlayabilirsiniz? Lilith gezegeninin Ay burcumuzun temsil ettigi kadinsi doganin kotucul sekli oldugunu dusunecek olursak bu iki acinin benim kisiligim uzerinde ne tur bir etkisi var ?
Yorumlarsaniz cok ama cok sevinirim lutfen yorumlayin ve bilgilerinizi paylasin umarim beni yine kirmazsiniz

evde ve yine 1. evde Koc burcunda bulunan Gunesimle kavusum acisi yapiyor.Ay burcum Yengec, 5. evde bulunuyor ve o da Lilith ile kare aciya sahip bu nacizane bilgiler
05-11-2015 02:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
monaroza Çevrimdışı
Üye
**

Bu nacizane bilgiler isiginda bu iki aciyi nasil yorumlayabilirsiniz?.Lilithin ,Ay burcumuzun temsil ettigi kadinsi doganin kotucul tarafi oldugunu dusunecek olursak bu iki acinin benim kisiligime ne tur bir etkisi var?.Yorumlarsaniz cok ama cok sevinirim.Yorumlayin ve bilgilerinizi paylasin.Umarim bu defa beni kirmazsiniz.
05-11-2015 02:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
monaroza Çevrimdışı
Üye
**

Hey!!!! Kimse yok mu !!!!
05-11-2015 02:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cancer123 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Monaroza, kara ay lilith ı haritada nasıl görüyoruz ben sadece lilith ı bulabildim

Doğum haritam ; https://i.hizliresim.com/ZX49RV.png
Solar haritam ; https://i.hizliresim.com/lqnBQX.jpg
04-28-2019 06:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita ayaneyano 1 23,999 08-04-2021 01:47 PM
Son Mesaj: KBE
  Taze Harita Analizi aquariushead 3 6,785 06-11-2019 11:17 PM
Son Mesaj: Libra
  Yeni başlayan bir harita Ahmetp 7 9,917 03-10-2019 12:14 AM