Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trafik kazasında ölmüş birinin haritası
Yazar Mesaj
darkness_blue Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Trafik kazasında ölmüş birinin haritası
incelemek isteyenler olacaktır diye düşündüm.
Yeğenim trafik kazasında öldü.
attığım fotoda transit hali ölüm zamanına ait.

vefat tarihi 20.09.2010

23 ünde de Koç dolunayı gerçekleşmiş 8.evinde.

Marsı 3.evde (trafik,kısa mesafeler)
4.ev yaşam evi yöneticisi jüpiter de 8.evde Mars ile karşıt.
8.ev çizgisi balık ama Koç da 8.evde diyebilir miyiz ?
transit mars ve uranüs açıları
bunlar dikkatimi çekti

sizlerin de yorumu olur mu ?

[img][Resim: DO8kdv.png][/img]
06-08-2019 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Trafik kazasında ölmüş birinin haritası
Öncelikle Allah rahmet eylesin, ölüm konusuyla ilgili arap ve orta noktalar inceleniyor ve bazı hesaplamalar yapılabiliyor ama derin ve karışık konular olduğu için pek bilgi sahibi değilim.

Evet dediğiniz gibi 8. evden geçen Uranüs ve 3. evdeki natal Mars’ın üstündeki tr. Mars tetiklemiş. Jüpiter-Uranüs ikilisi de 3. eve 150’lik görünüm yapıyor.

3. evi yoğun, Mars da orada. Alacağı transitlerle kazalara yatkın olabilir diyebiliriz ve 8. evde de transitler meydana gelmiş. Ayrıca Mars-Jüpiter zıt açısı 2010’daki 15 Ocak ve 11 Temmuz’daki tutulmalardan etkilenmiş. Yani tutulmalar da tetiklemiş diyebilirim. Ben böyle yorumladım..

Benim de 2015’ten beri 8. evdeki Güneş’im olumsuz transitler altında. Önce Uranüs, şimdi Satürn ve Plüto’yla olumsuz görünüm yapıyor. 2015’te sadece bir kez trafik kazası atlattım o da büyük bir şey değildi şükürler olsun. Şimdi Mars Yengeç’te umarım bu transiti de sağ salim atlatırım...

Tekrardan Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
06-09-2019 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
darkness_blue Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

ben de arap noktalarına , ölüm noktası, ölüme şahitlik edecek gezegen noktası gibi transitler var.
sanırsam Mars çıkmıştı bu haritada.
sonra kendime baktım vs derken insan ürküyor..işin ehli olmadan da en iyisi bakmamak dedim..

kötü düşünmeyin, yaşanacaksa yaşayacağız bazı şeyleri..
06-09-2019 01:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
darkness_blue Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

17 temmuzda oğlakta ay tutulması var. MArs 8.evdeyken kazalara ekstra dikkat edersiniz. ki astroloji bilip tebdir alırsın lakin olacağın önüne geçilmez.. ben de bazn kendi haritamda kötü şeyler görünce modum düşüyor ama yapmamalı :O gülücük
06-09-2019 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

Ölüm transitiyle alakalı yorum çok yapmıcam ama bazen tek bi gösterge ölüm sebebinin nedenine yeterli olabilir;
8. evin yöneticisi mars 3.evde ve 8.evde kuzey düğüm var, düğümün orda olması ölümün ani olacağını gösterir, mars 3.evde olduğu için de bunun trafikte olacağı bariz bellidir.

Ölüm transitleri içinse;

8.evde jüpiter vardır ve 12-4.eve ve uranüsle görünüm yapmaktadır
satürn 4-8.eve görünüm yapmaktadır
Ketu 3.eve ve 8.evin yöneticisi marsla görünüm yapmaktadır( en önemlisi bu)

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-09-2019 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Fikirlerimi kısaca paylaşayım ölüm deyince aklımıza gelen ilk ev, 8.ev oluyor kişinin KAD'ünün üzerinde Uranüs'ü görüyoruz, Uranüs bir şeylerin ani olmasını simgeler, KAD ise kaçınılmaz olayı (kader, alın yazısı) simgeler. Trafik kazası deyince ek olarak hangi evler aklımıza gelmeli 3. ve 9. ev kişinin 3. evi zaten çorba gibi... stelyumun içinde Mars var ve Transit Mars'ta hala Natal Mars'ın yakınında (aralarında 6 derece var). Bir diğer gösterge Transit Satürn ile KAD karşıtlık yapmış ve başta da dediğim gibi KAD transit Uranüs-Jüpiter ile kavuşmuş. Hatta baya iddalı olacak bu söylediklerim ama sanırım arkadaşınız (veya artık her neyiniz oluyorsa) zaten ölmek istiyormuş. Ölmek istemesinin sebebi de ilişkilerinde yaşadığı sıkıntı olabilir, şunu yanlış anlamayın lütfen kişi bilerek kendini öldürmemiş, olay intihar değil ölmek istiyormuş ölmüş diyebilirim. Başınız sağolsun, umarım mekanı cennet olur...
KALBİNİZİ İNİCİTECEK BİR ŞEY SÖYLEDİYSEM TEKRAR ÖZÜR DİLERİM...

06-09-2019 08:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Trafik kazasında ölmüş birinin haritası
(06-09-2019 01:18 AM)darkness_blue Yazılan:  17 temmuzda oğlakta ay tutulması var. MArs 8.evdeyken kazalara ekstra dikkat edersiniz. ki astroloji bilip tebdir alırsın lakin olacağın önüne geçilmez.. ben de bazn kendi haritamda kötü şeyler görünce modum düşüyor ama yapmamalı :O gülücük

Evet öyle.. 8. ev temalarını deneyimliyorum fakat ölüm olarak değil başkalarının maddi kaynakları olarak, o da aile ile ilgili. Biliyorsunuz 8. ev ayrıca başkalarının maddi durumuyla ilişkilendiriliyor.

Ne kadar tedbir alırsan al olacağın önüne geçemezsin dediğiniz gibi. Şu önümüzdeki iki ayı sıkıntısız atlatayım da bir. Allah beterinden korusun diyelim.

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
06-09-2019 11:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
justicee Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Yarin kisa bi yolculuga cikacagim.3.Evdeki tr mars tr kad ile kavusacak ve 8.evimde tr Jupiter retro.3.ev yoneticim ay natal kad ile kavusuyor.Umarim kazasiz belasiz gidip gelirim.

haritam: https://hizliresim.com/AD7p3v
06-10-2019 07:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbet (Forumumuzun) Yıldız Haritası astrosohbet 81 106,984 06-09-2019 12:07 AM
Son Mesaj: say24
  ise baslama haritasi bakarmisiniz? picachu 1 2,838 05-17-2019 12:14 PM
Son Mesaj: picachu
  Astrolojide Cansız Varlıkların Haritası, Yorumu? Garavu 6 10,909 05-03-2019 02:27 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritası analiz Berenbuldum1 15 4,585 07-09-2018 04:08 PM
Son Mesaj: justicee
  Batı Haritası ve Vedik Harita BayanKararsız 16 25,031 11-22-2017 10:21 PM
Son Mesaj: Gulsen
  Doğum haritası analizi ve ilişki analizi shinigami 12 21,186 09-27-2017 12:46 AM
Son Mesaj: shinigami
  Çağan'ın Doğum Haritası nisan15 5 10,519 11-18-2012 12:53 AM
Son Mesaj: SeRDaL

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir