Değerlendir:
  • 1 Oy - 1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Harita analizi
Yazar Mesaj
Herbst Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Harita analizi
haritamda hava burçları yoğun olmasına rağmen çok duygusal biriyim. Bu neden kaynaklanıyor. Aşkta bana uygun olan eş hangi burç olmalı. Şansız biriyim, yetenekliyim ama kendimi hiçbi ortamda gösteremem geri planda olurum. Bi astrolojiden anlayan arkadaşım aşk işlerine çok takılıp kalma senin önün farklı konularda açık demişti. Okumuyorum evlenmeyi düşünüyorum açıkcası. Okumadıktan sonra nasıl açık olabilir önüm? Haritamı yorumlar mısınız ????

[Resim: dLoqNL.jpg]
06-12-2019 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Harita analizi
(06-12-2019 10:50 PM)Herbst Yazılan:  haritamda hava burçları yoğun olmasına rağmen çok duygusal biriyim. Bu neden kaynaklanıyor. Aşkta bana uygun olan eş hangi burç olmalı. Şansız biriyim, yetenekliyim ama kendimi hiçbi ortamda gösteremem geri planda olurum. Bi astrolojiden anlayan arkadaşım aşk işlerine çok takılıp kalma senin önün farklı konularda açık demişti. Okumuyorum evlenmeyi düşünüyorum açıkcası. Okumadıktan sonra nasıl açık olabilir önüm? Haritamı yorumlar mısınız ????

imzana eklediğin harita çok büyüktü, sildim
hizliresim sitesinden link alırken farklı bir tercih yapıp yeniden imzana eklemeni deneyebilirsin

Facebook Sayfamız

Twitter Hesabımız
06-13-2019 12:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Herbst Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: Harita analizi
Su burçları gibiyim dediğin gibi aşırı duygusallık var ağlaklık kopamama bağlanma. Aşkta şansız hissediyorum çünkü hep tek taraflı oluyor sevgililerimde dahil, hep en çok seven ağlayan üzülen ben. Hiç kendi çıkarlarımı düşünmem. Okul hayatımda resimle iç içe oldum resim yapardım sergilerde resimlerim sergilenirdi. Öğretmenlerim arkadaşlarım da yetenekli olduğumu söylerdi. Şimdi ara da hobi olarak yapıyorum.bilmiyorum evlenince okurum belki çünkü sevgilim de okursun diyor kendisi de okuduğu için. Bu yüzden aşka merak saldım. Balık burcu erkeğiyle uyumum nasıl olur mesela. Hava burçlarıyla yapabileceğimi sanmıyorum çünkü çok duygusalım onların takmaz halleri beni üzer. Babam ikizlerdi hiç anlaşamazdık en sonunda yollarımızı ayırdık

06-13-2019 11:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: Harita analizi
(06-13-2019 11:32 PM)Herbst Yazılan:  Su burçları gibiyim dediğin gibi aşırı duygusallık var ağlaklık kopamama bağlanma. Aşkta şansız hissediyorum çünkü hep tek taraflı oluyor sevgililerimde dahil, hep en çok seven ağlayan üzülen ben. Hiç kendi çıkarlarımı düşünmem. Okul hayatımda resimle iç içe oldum resim yapardım sergilerde resimlerim sergilenirdi. Öğretmenlerim arkadaşlarım da yetenekli olduğumu söylerdi. Şimdi ara da hobi olarak yapıyorum.bilmiyorum evlenince okurum belki çünkü sevgilim de okursun diyor kendisi de okuduğu için. Bu yüzden aşka merak saldım. Balık burcu erkeğiyle uyumum nasıl olur mesela. Hava burçlarıyla yapabileceğimi sanmıyorum çünkü çok duygusalım onların takmaz halleri beni üzer. Babam ikizlerdi hiç anlaşamazdık en sonunda yollarımızı ayırdık

satürn 5. evde aşk ilişkilerinde bir kısıtlama getirmiş olabilir. ayrıca marsla keskin karesi senin içsel bir çatışma yaşıyor olabileceğini gösteriyor. aynı zamanda bu içsel çatışmanız ay güneş arasında da var. biraz mükemmeliyetçi yanınızdan kaynaklı ilişkilerinizi fazla mı idealize ediyorsunuz acaba? bence sizi kısıtlayan mars satürn kareniz. bu engellemeyi,kısıtlamayı siz de yapabilirsiniz. satürnü hayatınızda çok dikkate alırsanız eğer başlayamaz,kişiler yada olaylar vasıtasıyla engellenirsiniz. bu açıdan dolayı kolay kolay bazı şeyleri bitiremezsinde.. bence mars ve satürnü dengelemeyi öğrenmekle başlamalısınızgözkýrpma

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-16-2019 01:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Herbst Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: Harita analizi
Bitirememek evet. Fazla duygusal olmak bende olanlar. Mükemmelliyetçi değilim aslında olduğu gibi kabul ederim. çok kurarım kafamda bi sürü düşünceler sussmaz güvensizlik hem kendime hem karşımdakilere. Hangi burçlarla uyumu yakalarım ben

06-17-2019 07:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  harita analizi lütfen :) -aşk qwerty13 17 3,732 10-23-2019 11:07 PM
Son Mesaj: ahsen1

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir