Değerlendir:
  • 2 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yardımm
Yazar Mesaj
Alpoha1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Yardımm
Arkadaşlar bu sıralar karşımdaki kişiyle konuşurken hem kendim sıkılıyorum hemde karşıdakini sıkıyorum.
Konuşayım derken ansızın rahatsız ederim düşüncesiyle pek konuşmamaya çalışıyorum sizce nedeni ne olabilir - _-

HARİTAM
https://hizliresim.com/de9F8q

"Yaşamı boyunca herkes birini bulur. Ama birbirini bulmak çok az insana nasip olur..."
06-23-2019 01:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

RE: Yardımm
Transit satürn Ayına kare yapıyor. Ay’ın da asc ile kavuşum halinde ister istemez satürnün transitini kendini dış dünayaya göstermekten çekinmek, kendini kısıtlamak olarak yaşıyor olabilirsin

=>Haritam<=
06-24-2019 04:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Ahmeedd Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 14

RE: Yardımm
Ben illa bunun bi transitten dolayı kaynaklandığını düşünmyüroum, kişi böyle hissediyorsa böyledir, zamanında hepimiz böyle düşünmüşüzdür. Ay’ı asc ile kavuşan, ve satürn’den kare yiyen birsürü insan var gülücük, her şeyi transite bağlamak yanlış olur. Belki değişiyorsun, ya da böyleydin ve farkında değildin bla bla.. gülücük

Kuzey düğümü'ne gitmeye çalışırken serüvene çıkan kişi.
06-24-2019 10:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alpoha1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Yardımm
(06-24-2019 10:33 PM)Ahmeedd Yazılan:  Ben illa bunun bi transitten dolayı kaynaklandığını düşünmyüroum, kişi böyle hissediyorsa böyledir, zamanında hepimiz böyle düşünmüşüzdür. Ay’ı asc ile kavuşan, ve satürn’den kare yiyen birsürü insan var gülücük, her şeyi transite bağlamak yanlış olur. Belki değişiyorsun, ya da böyleydin ve farkında değildin bla bla.. gülücük
Dediklerinize tabiki katılıyorum ama ikiz kız kardeşimde aynı şeyleri hissediyormuş (Gerçi doğdu doğalı birazda olsa hissediyormuş o ama buzamanlar baya bi hissetmiş)

HARİTAM
https://hizliresim.com/de9F8q

"Yaşamı boyunca herkes birini bulur. Ama birbirini bulmak çok az insana nasip olur..."
06-26-2019 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir