Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ayrılan ama görüşen çifte ait haritalar
Yazar Mesaj
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
****
VIP Üyeler
lt=
Mesajlar: 304
Üyelik Tarihi: Jun 2014

Rep Puanı: 15

Mesaj: #2
RE: Ayrılan ama görüşen çifte ait haritalar
Bu çiftin hem kompozitlerinde, hem de natal haritalarında 2-3 yıldır Neptün transiti aktif.

Kompozitte İkizler-Yay aksında Güneş-Venüs zıt açısı var. Ve bu açıya tr. Neptün kare açıyla bakarak T-Kare dediğimiz stresli bir açı kalıbı oluşturuyor. Aldanma, aldatma, belirsizlikler Neptün’ün temalarındandır ve olumsuz açılarda ortaya çıkar. Erkekten kaynaklanan bir durum zaten çünkü Güneş erkeği temsil ediyor.

Ayrıca Kompozit’te ASC-Uranüs, Davison’da DSC-Uranüs kavuşumları var. Ayrılık, kopma getirebilen bir transit.

Bu çiftin haritaları iyi değil. Ne sinastri, ne kompozit ve davison.. Onları bir arada tutabilecek açı ve yerleşimler yok aslında.

Birbirlerinden kopamamalarının nedeni aralarında karmik bir bağ olabilir diye düşündüm ama emin değilim. Çünkü iki tarafın da Venüs’leri Başak-Balık aksında, düğümler de bu aksta fakat Venüs’e açı yapmıyorlar.

Placidus’a göre erkeğin Güneş’i kadının 12. evinde, bu yüzden kadın erkeğe hassasiyet duyuyor olabilir.

Ay kadını temsil eder ve Kompozit-Davison haritalarında Ay stresli açılar altında özellikle Satürn ve Neptün tarafından.

Bu erkek 17 Temmuz’daki Ay tutulmasından itibaren kadersel bir sürece girebilir. Çünkü Ay’ının üstünde gerçekleşecek. Kadın figürleriyle alakalı gelişmeler yaşaması olası yıkım, dönüşüm gibi temalar ön planda olacak.

Ve ayrıca 2020’den itibaren ilişkiler alanında sınavlar verecek diyebilirim. Ne ektiyse onu biçecek, 21 Haziran-14 Aralık’taki tutulmalar onun için çok önemli.

Bana sorarsanız kadın o şahısla görüşmeye devam etmemeli. Güçlü ve dik duran taraf olmalı, önüne bakmalı. Hiçbir şey ondan değerli değil. Karşısındaki erkek duygusal gel-gitleri olan, tutarsız birisi. Belirsizlikler içinde yaşıyor. Ve bu süreçler kadını gerçekten yıpratmış, yıpratmaya devam etmekte. Bence sadece kendi menfaatlerini düşünen birisi. Yoksa o iki kadına bunları yaşatmazdı.

Umarım her şey en kısa zamanda yoluna girer...

HARİTAM: https://i.hizliresim.com/V9j63r.png
07-14-2019 12:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »Bu Konudaki Mesajlar
RE: Ayrılan ama görüşen çifte ait haritalar - say24 - 07-14-2019 12:25 AM

Forum'a Git:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir