Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

15 Ağustos Dolunayı.
Yazar Mesaj
Frederico Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

15 Ağustos Dolunayı.
Uzun süredir forumda yoktum, bir sürü işim vardı burasıyla ilgilenemedim bunun için sizi bu aralar konuya boğacağım ki şu forum biraz canlansın.

Biliyorsunuz 15 Ağustos'da Kova burcunun 22°sinde bir dolunay meydana geldi. Benim Uranüsüm'de tam 22°Kova'da, tabi ki bu dolunaydan tam etki aldım ve başıma gelenleri size anlatıyorum.

15 Ağustos saat 22:06'da Eskişehir'den İzmir'e tatil için (hem değişiklik olsun diye hem de arabamızı sattığımızdan trenle) yola çıkmıştık bu sefer. Yolda giderken 15 Ağustosu 16 Ağustosa bağlayan gece (yani 15 Ağustos saat 23:50 - 16 Ağustos saat 00:10 gibi) dedem evde mide kanaması geçiriyor ve biz bu sırada trenle şehirden uzaklaşıyoruz.

16 Ağustos saat 06:00 gibi bir vakitte bize bu durumun haberi geliyor biz Manisa yakınlarındayız. Tabi bir üzüntü, dedemi yoğun bakıma almışlar dayım-yengem falan Bozüyük'e (Bozüyük Bilecik'in bir ilçesi ama Bilecik'ten daha büyük) geliyorlar. Biz ailecek içimizden ''ne şanssızlık tam giderken böyle bir olay oluyor, dedem evde tek başına'' falan diyoruz.

16 Ağustos saat 15-16:00 gibi Didim'e ulaştık, abim hem çok ciddi psikolojik sorunları olan annemin kayıp olduğunu öğreniyor onu bulmak için (normalde dedem ile yaşıyor, anne-baba ayrı) ve dedemi yalnız bırakmamak için Bozüyük'e geri dönüyor. Sonradan öğreniyoruz Dedem yoğun bakımdan çıkarılıyor ve durumunun iyiye gittiği anlaşılıyor, kaybolan annem bulunuyor olaylar açıklığa kavuşuyor.

Şimdi bu olayların Astrolojik olarak incelemelerine gelelim.15 Ağustos 22°Kova dolunayı Uranüsümün üzerinde olması, Uranüs neydi ''bir olayın bir şeyin ani olması'' Uranüsüm ile 5° kavuşum yapan 27° Kova'da Merkürüm var, Merkür neydi ''Haber, her türlü iletişim'' şimdi Uranüs+Merkür'ün temsil ettiği şeyleri toplayın-birleştirin
sonuç Uranüs+Mekür: ''Ani gelen haber'' ilk baş Uranüs dolunayının etkisiyle ani-beklenmedik bir olay oluyor sonra bu ay geliyor bir de Merkür ile kavuşum yapıyor ve bu ani olayın haberi bize geliyor. Annemin o sıra kayıp olduğunu da aynı anda öğreniyoruz, Ay'ın temsil ettiği şeylerin biri de ''Anne''dir.

Bu dolunay sırasında gördüğümüz şeylerden biri de ''Aslan'' burcunda olan stelyum ''Aslan'' burcu organ olarak ''Kalbi'' işaret eder ve ateş burçları genel olarak ''Kanı'' işaret eder, dedemin yaşadığı olay ise ''mide kanaması'' ayrıca bu stelyumun içinde ''Kanı'' ifade eden Mars'ta var ne kadar da tesadüf bunların hepsi. İnsanlar ''Astroloji saçmalık Dünya'da sadece 12 tip insan mı var ?'' diye söylenip dursun, bırakın zaten Astroloji denen bu gerçeği herkes bilmesin inanmayan inanmasın bu bizim avantajımıza olur.

Size haritaları da atayım:

15 Ağustos Dolunay haritası: Ayrıca şunu da haritayı eklerken fark ettim transit Uranüs benim Ay'a da karşıt açı yapıyormuş, Transit Ay zaten bahsettiğim gibi Natal Uranüsüme kavuşum yapıyor yani çifte etki, kısacası harita bildiğin ani bir şeyler olacak diye bas bas bağırıyor.

Dışta yeşil renkli gördükleriniz benim Natal gezegenlerim, içeride gördükleriniz 15 Ağustos Dolunayına ait gezegenler.

[Resim: P72Q96.png]

16 Ağustos saat 06:00 gibi haberi aldığımızı söylemiştim, dolunay etkisi daha geçmeden(yani tutulma orbları yakınken) ay merkürümle saat 2:30 gibi kavuşuyor bu da haritası: bu sefer transitler yeşil, içeridekiler benim natal gezegenlerim.

[Resim: gPv2lL.png]

Son olarak dedemin olayı yaşadığı anın haritası:

[Resim: vaAXmv.png]

NATAL CHART(DOĞUM HARİTASI)

PLACİDUS(Kıstırılmış-Dağınık) Ev Sistemi

https://resmim.net/f/RZg3J3.png

Whole Sign(Tam Burç) Ev Sistemi

https://resmim.net/f/M9Fr1C.png

Equal (Eşit) Ev Sistemi

https://resmim.net/f/al5lfc.png

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

ask