Değerlendir:
  • 3 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11 kasım merkür tutulması
Yazar Mesaj
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

11 kasım merkür tutulması
merhaba arkadaşlar, 11 kasımda merkür tutulması varmış ben güneş ve ay tutulmalarını duyduk ama merkür tutulmasını ben pek bilmiyorum benim doğum haritamda 2. evimde güney ay düğümüm üzerinde gerçeklesek acaba nasıl etkiler alırım?
benim güney ay düğümü geçmişten getirdiklerimiz diye düşünürsek 2. ev konuları ile alakalı ne olabilir?
bu ara iş arıyorum 2. evde para,kaynaklarımiz olunca güzel bi etki olabilir mi dedim ama tutulma yani inşallah iyi etkiler alırım.
10-29-2019 09:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: 11 kasım merkür tutulması
Bazı astrologlar "tutulma değil, cazimi" diye düzeltme yaptılar.
https://twitter.com/AstroTurkiye/status/...1980989440
Güneşin tam önünden geçecekmiş.
https://www.webtekno.com/merkur-gecisi-n...78625.html

Benim de 12. evimde plütonumla 1 orbla kavuşumda olacakmış.

Bilgili değil, ilgili.
10-29-2019 09:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Birsel Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 6

Transit Merkür 27 derece Akrep burcundayken gerı harekete baslayacak 11 derecede durup es pozısyondan sonra ılerı harekete baslayacak.18 derceye geldıgı zaman tutulma yasanacak.Batı klasık astrologlar bu an ıcın gunesın kalbınde cazımı konumda dıyorlar Hınt Tıbet astrologları cazımı (yanık)tan zıyade Dunya ve gunesın konumları ıtıbarıyle arada kalmasından oturu tutulma dıyorlar.Yuzyılda 13 tane oluyormus.Bır oncekı tutulma anı Mayıs 2016 ımıs.Retro merkurun 6 kat fazlası etkı gosterır dıyorlar.Retro Merkur etkılerını hemen hemen hepımız bılıyoruz.Bu etkılerı Akrep burcu ıle baglama yapmalıyız.Merkur Akrepteyken iletısımde,seyehatlerde,ilişkılerde daha derın daha eleştırel konumda.Sıvrı dıl mukemmelı arayan takıntılı bır ruh halı alabılırız.Okült ılımlere ılgı artabılır.Ölüm ve ötesı merak uyandırabılır.Gızlı saklı konular gun yuzune cıkabılır.Sezgısel durumlar artar.Dedektıf gıbı arastırmalar yapabılırız.Libidosu yuksek cınsel fantazılerde sınırları zorlayabılırız.Akrep burcu harıtamızda hangı evdeyse o ev konuları Kasım ayı boyunca bizi zorlayacaktır.Kişilere,olaylara karşı sakınlıgımızı koruyarak daha empatık bakıs acısıyla bakmalıyız.Senin harıtana bakarsak;2.evınde yasanacak tutulma saturn ve guney ay dugumuyle partıl kavusumda olacak.Karmık bır hesaplasma yasanabılır.Saturn ısın ıcıne gırınce karmanın lordu denılır.Tekamul surecınde gecmıs yasma deneyımlerıyle ılgılı olaylar yasanabılır.Bu hayatta kus oldugun yaslı ınsanlarla tekrar gundemler yasanabılır.Vefat etmıs ınsanların mezar zıyaretlerı yapabılırsın.Ruyaların dıkkat cekıcı olabılır.İşaretler alabılırsın.Tutulma anı mc noktasına ucgen acı yapıyor Karıyer ,iş imkanı karsına cıkabılır.Bu donemde imza atılmaması önerılır.4.evındekı şansn noktasına septıl acısı olacak.Aıle temalı konular gundeme gelebılır.Anne baba ıle gecmıste yasanmıs konular gundeme gelebılır.Aıleden destek alacagın bırseyler yasayabılırsın.Ev emlak temalı konular olabılır.Tasınma esya alım satım nıkah kız ısteme...vs konular olabılır ama ne yasanırsa yasansın sans noktası fırsat getırecektır.Harıtanda 8.evdekı kuzey ay dugumu partık karsıtlıgı sana gıtmen gereken yolu gosterecektır cıkıstan oncekı son duraktasın gıbı.Karmısk hesaplasmaları temızleyecegın fırsatlar cıkabılır.Sakınlıgını koruyabılırsen iş,sans,fırsatlar senınle dıyebılırız.Tabıkı bunlar olasılık.Butunun hayrına olsun
10-29-2019 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Hayirdir insallah... 5inci evimde ,tr jupi jupi gunes neptunumun ustunde , tr saturn merkurumun ustunde 7inci ev cizgisinde... offf gecmisle ugrasmak istemiyorum.yine bitti gitti insallah ...

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
10-29-2019 10:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkür_yen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: 11 kasım merkür tutulması
(10-29-2019 09:16 PM)Birsel Yazılan:  Transit Merkür 27 derece Akrep burcundayken gerı harekete baslayacak 11 derecede durup es pozısyondan sonra ılerı harekete baslayacak.18 derceye geldıgı zaman tutulma yasanacak.Batı klasık astrologlar bu an ıcın gunesın kalbınde cazımı konumda dıyorlar Hınt Tıbet astrologları cazımı (yanık)tan zıyade Dunya ve gunesın konumları ıtıbarıyle arada kalmasından oturu tutulma dıyorlar.Yuzyılda 13 tane oluyormus.Bır oncekı tutulma anı Mayıs 2016 ımıs.Retro merkurun 6 kat fazlası etkı gosterır dıyorlar.Retro Merkur etkılerını hemen hemen hepımız bılıyoruz.Bu etkılerı Akrep burcu ıle baglama yapmalıyız.Merkur Akrepteyken iletısımde,seyehatlerde,ilişkılerde daha derın daha eleştırel konumda.Sıvrı dıl mukemmelı arayan takıntılı bır ruh halı alabılırız.Okült ılımlere ılgı artabılır.Ölüm ve ötesı merak uyandırabılır.Gızlı saklı konular gun yuzune cıkabılır.Sezgısel durumlar artar.Dedektıf gıbı arastırmalar yapabılırız.Libidosu yuksek cınsel fantazılerde sınırları zorlayabılırız.Akrep burcu harıtamızda hangı evdeyse o ev konuları Kasım ayı boyunca bizi zorlayacaktır.Kişilere,olaylara karşı sakınlıgımızı koruyarak daha empatık bakıs acısıyla bakmalıyız.Senin harıtana bakarsak;2.evınde yasanacak tutulma saturn ve guney ay dugumuyle partıl kavusumda olacak.Karmık bır hesaplasma yasanabılır.Saturn ısın ıcıne gırınce karmanın lordu denılır.Tekamul surecınde gecmıs yasma deneyımlerıyle ılgılı olaylar yasanabılır.Bu hayatta kus oldugun yaslı ınsanlarla tekrar gundemler yasanabılır.Vefat etmıs ınsanların mezar zıyaretlerı yapabılırsın.Ruyaların dıkkat cekıcı olabılır.İşaretler alabılırsın.Tutulma anı mc noktasına ucgen acı yapıyor Karıyer ,iş imkanı karsına cıkabılır.Bu donemde imza atılmaması önerılır.4.evındekı şansn noktasına septıl acısı olacak.Aıle temalı konular gundeme gelebılır.Anne baba ıle gecmıste yasanmıs konular gundeme gelebılır.Aıleden destek alacagın bırseyler yasayabılırsın.Ev emlak temalı konular olabılır.Tasınma esya alım satım nıkah kız ısteme...vs konular olabılır ama ne yasanırsa yasansın sans noktası fırsat getırecektır.Harıtanda 8.evdekı kuzey ay dugumu partık karsıtlıgı sana gıtmen gereken yolu gosterecektır cıkıstan oncekı son duraktasın gıbı.Karmısk hesaplasmaları temızleyecegın fırsatlar cıkabılır.Sakınlıgını koruyabılırsen iş,sans,fırsatlar senınle dıyebılırız.Tabıkı bunlar olasılık.Butunun hayrına olsun

çok teşekkür ederim güzel yorumun için birsel,

bu yıl gerçekten hayatımda olmaz denilen şeyler oluyor evlendim ağustosta sonra akabinde işsiz kaldım hayatımda epey değişim dönüşüm yaşiyorum, mayıs 2016 da olmuş bir önceki tutulma o dönemlerde maddi bir zorluk yaşamıştim ama 1 ay sonra ailemden destek görmüştüm yorumu okuyunca aklıma geldi.

https://resmim.net/f/a7jQCt.png
10-30-2019 10:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

Etkiler mi bilmiyorum ama Akrep’te 17 drc Eros’um var sadece ve 11. evde.

Mayıs 2016’da olmuş en son. O dönem Lise’yi bitirmek üzereydim ve birini seviyordum, duygularıma karşılık veriyor gibiydi önceki aylara göre daha netti o kişi hatta bir adım atmamı sürekli dile getiriyordu ama sağlam temelli bir şey olmadı açıkçası 2,5 ay sonra konuşmayı kestim. Şu anda da böyle bir durum söz konusu (belki de yanılıyorum ama davranışları farklı) fakat başka kişiyle, bir zamanlar yakın arkadaş olarak gördüğüm bir çocukla. Çocuk beni epey bir önemsiyor da nedense ona geldiğimde bana olan takıntısı, hevesi geçecekmiş ve aramızda sağlam temelli bir şeyler olmayacakmış gibime geliyor. Yani hissettiklerinin derin olmadığını düşünüyorum.

11 Kasım’dan sonra kim neler yaşayacak merak ediyorum, yazarsanız sevinirim gülücük

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
11-05-2019 01:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  21 Ocak Kanlı Ay Tutulması ssem 5 47,434 01-20-2019 01:19 AM
Son Mesaj: ssem
  13-14 Kasım 2012 güneş tutulması zeppi 18 25,718 11-19-2012 01:19 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  İkizler Burcunda Güneş Tutulması zeynepece 20 28,994 05-24-2012 03:30 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  4 Ocak Oğlak Burcunda ki Parçalı Güneş Tutulması ve Etkileri Dinoo 3 11,495 01-05-2011 03:43 AM
Son Mesaj: Dinoo
  21 Aralık Ay Tutulması ve Etkileri Dinoo 48 52,674 12-31-2010 07:53 PM
Son Mesaj: boduc

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir