Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit pluto natal venüs kavuşumumda birine bayıldım.
Yazar Mesaj
Neptunyen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Transit pluto natal venüs kavuşumumda birine bayıldım.
Okuyan herkese merhabalaaar dansy
Çok yeni olsada hissettiklerimi yazmak istedim. Venüsüm oğlak burcunda ve satürnle kare açısı var. Gerçekten kolay kolay kimseyi sevemiyorum, yani tabii beğenebiliyorum ama bir yerde takılıyorum ya da çok gelip geçici oluyor.
Uzun zaman sonra hatta hayatımda ilk defa böyle bir çekim hissettim. Karşılaştığımız an, saniyelik gerçekten ilk görüşte bayılacak gibi oldum. İnanılmaz derecede etkilendim. Vücudum uyuştu ellerim buz gibi oldu. O kadar garip ki daha önce böyle bir şey yaşamadım. Hala şaşırdığım şey anlık böyle hissetmem oldu. Bir insanı tanımadan bu kadar etkilenebilmek garip geliyor. Neyse :D ayrıntıları geçiyorum, ben geçen hafta bu kişiyi uzun aramalar sonucunda buldum ve dayanamayıp bir anda mesaj attım. Ayım kovada olduğu için olabilir, beşinci ev de kova. :D:D Duygularımı içimde tutamıyorum yani bir şey hissediyorsam söyleyip kurtulmam lazım. Yüzüne söyleyecektim fakat baktım ki görünce baygınlık geçiriyorum resmen kilitleniyorum, ben de yazdım. İçimden ne geçiyorsa kendimi kısıtlamadan yazdım ama çocukla hiç konuşmuşluğum yoktu. Doğum saatini istedim. Konuşma aktı, heyecanım onu heyecanlandırmış öyle söyledi. canımsın

Şimdi işin astrolojik kısmına geçiş yapıyoruum. alkis Benim venüsüm transit pluto ile kavuşum yapıyorken onun transit plutosu da venüsüyle üçgen yapıyormuş. Onu ikinci gördüğümde beni farkettiğini farkettim bu arada. Acaba karşılıklı mı çekildik?
İkinci durum şu ki, gerçekten zıttız. Yani yaşayış olarak da inanılmaz zıttız. Bana imkansız ya da çok garip gelen bir şey onun için çok normal ve yaşadığı bir şey olabiliyor mesela. Resmen olmayacak bir işe düştüm ve hiç hayalimdeki gibi değil yani en kalıbı olmayan insanın bile bir kalıbı vardır ya hani, bendeki kalıplar uçtu gitti resmen kalıp neydi onu unuttum. Her şey o kadar hızlı ve değişik ki. Mantık falan da yok, asla hayal edemezdim bu durumu. Sabah bitti diyorum, akşam sarılıp eve geliyorum. Çok garip gerçekten denge falan kalmadı bende.
Sinastri haritamıza baktım. İşin aslı korktum. O kadar çok çekim açısı var ki. Dedim belli oldu şimdiiii. Venüs mars karşıt, venüs mars kare, pluto pluto kavuşum, mars pluto üçgen, bir sürü eros açıları, uranüsler neptünler havada uçuşuyor resmen. Ona hissettiğim şey sadece tensel bir çekim mi diye düşünüyorum. Venüs venüs üçgenimiz, satürn güneş üçgenimiz, ay neptün kavuşumu gibi açılarımız da var. Onun güney ay düğümü ile benim mars kavuşuyor hatta. Acaba karmik bir ilişki mi diye de düşünüyorum. Mantık kalmadı bende. Yanındayken gidiyorum başka dünyalara. :D:D Gerçekten sinir bozucu bir durum olmaya başladı. Çok fazla akışına da bırakabilen bir insan değilim. Kalbimi açarsam çok kırılırım gibi geliyor çünkü farklıyız gerçekten. Onun da kalbi ne durumda bilmiyorum ki. Konuşuyoruz buluştuk. Güzel geçti ama benden hoşlanmış olması mantıklı gelmiyor. Nasıl olabilir inanamıyorum eğer öyle bir şey varsa. Nasıl denk gelebilir? Kısacası çok karışığım.

Bana tavsiye vermek isteyen olursa gerçekten çok sevinirim. İyi, kötü her türlü yoruma açığım yani. Kalbimi açsam mı açmasam mı karar veremiyorum.
Haritamızı incelemek isteyen olursa diye açılarıyla birlikte aşağıya bırakıyorum. utangaç

Doğum haritam:

https://hizliresim.com/DOgpbz
11-24-2019 02:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Neptunyen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

RE: Transit pluto natal venüs kavuşumumda birine bayıldım.
Sinastri:
[Resim: r0znkB.jpg]

Açı tablosu:
[Resim: 7B35nm.jpg]

Doğum haritam:

https://hizliresim.com/DOgpbz
11-24-2019 02:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İlişkilerde Venüs astrosohbet 57 50,561 01-29-2019 12:23 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Venüs ve Marsımıza Göre Eş Seçimimiz Terazi 51 38,990 05-02-2017 06:13 PM
Son Mesaj: say24
  Venüs & Mars ay_se 109 79,212 04-05-2017 12:10 AM
Son Mesaj: albunea
  Kompozit Venüs & Mars Mavisahram 5 10,148 01-08-2017 11:25 PM
Son Mesaj: Libra
  Sinastride Güneş & Venüs Uyumu astrosohbet 2 7,876 06-26-2015 12:41 AM
Son Mesaj: dilek8855
  Davison/Kompozit Haritalarının Natal ile Benzeşimleri JoMaJa 18 18,074 02-17-2013 08:38 AM
Son Mesaj: Venüs
  Aşkta ve Savaşta ( Venüs & Mars ) astrosohbet 33 21,137 08-23-2011 09:27 PM
Son Mesaj: Messa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir