Değerlendir:
  • 1 Oy - 1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ASTRO MİZAH / MEDYA
Yazar Mesaj
Hattusas Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

ASTRO MİZAH / MEDYA
Hepimiz sosyal medya kullanıyoruz ve çoğumuz burç sayfalarını takip ediyoruz. Etmesek bile ana sayfamıza diğer sayfalar vasıtasıyla düşebiliyor. gülücük Bu konuda bu paylaşımlardan Astroloji hakkındaki komik esprileri, astroloji mizah videolarını paylaşalım istedim. Her gün yüzlerce görüyoruz.

"Korona: İkizler burcuna dokunmicam kendileri zaten virüs."

tarzı paylaşımlarınızı bekliyorum. Ayrıca diğer gördüğünüz burç paylaşımlarını da buraya atabilirsiniz. (en alıngan burç, burçların kıskanma yüzdesi vb. sosyal medyada olan içerikler.). Konu sohbet havasında olsun şöyle bir forumun aktifliği artsın. :D

Bu konuda belirtmek istediğim iki önemli husus var. Birincisi, uygunsuz içerikler konusunda forumun kuralları var bilirsiniz. İkincisi, gördüğümüz çoğu burç paylaşımları genellemeler üzerine yapılmıştır. Yani burcun olumlu yanları ve gölge yanları alınarak bunlar yazılmakta. Zaten burada Astroloji ile iç içe olarak burçların sadece tek başına etkili olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu genellenen olumlu veya olumsuz özelliklerin haritanın tümünden bağımsız ortaya çıkması imkansızdır. Bu yüzden bu tarz yazılanları üstünüze alınmazsanız ve mizahi boyutta görürseniz eğlence seviyeniz daha da artar.

Ben geceye bu videoyu bırakmak istiyorum, çok gülüyorum bu adama :D

[Resim: 6IVuY5.png]
04-20-2020 02:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pozitifterazi15 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: ASTRO MİZAH / MEDYA
(04-20-2020 02:55 AM)Hattusas Yazılan:  Hepimiz sosyal medya kullanıyoruz ve çoğumuz burç sayfalarını takip ediyoruz. Etmesek bile ana sayfamıza diğer sayfalar vasıtasıyla düşebiliyor. gülücük Bu konuda bu paylaşımlardan Astroloji hakkındaki komik esprileri, astroloji mizah videolarını paylaşalım istedim. Her gün yüzlerce görüyoruz.

"Korona: İkizler burcuna dokunmicam kendileri zaten virüs."

tarzı paylaşımlarınızı bekliyorum. Ayrıca diğer gördüğünüz burç paylaşımlarını da buraya atabilirsiniz. (en alıngan burç, burçların kıskanma yüzdesi vb. sosyal medyada olan içerikler.). Konu sohbet havasında olsun şöyle bir forumun aktifliği artsın. :D

Bu konuda belirtmek istediğim iki önemli husus var. Birincisi, uygunsuz içerikler konusunda forumun kuralları var bilirsiniz. İkincisi, gördüğümüz çoğu burç paylaşımları genellemeler üzerine yapılmıştır. Yani burcun olumlu yanları ve gölge yanları alınarak bunlar yazılmakta. Zaten burada Astroloji ile iç içe olarak burçların sadece tek başına etkili olmadığını hepimiz biliyoruz. Bu genellenen olumlu veya olumsuz özelliklerin haritanın tümünden bağımsız ortaya çıkması imkansızdır. Bu yüzden bu tarz yazılanları üstünüze alınmazsanız ve mizahi boyutta görürseniz eğlence seviyeniz daha da artar.

Ben geceye bu videoyu bırakmak istiyorum, çok gülüyorum bu adama :D

04-20-2020 10:54 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pozitifterazi15 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: ASTRO MİZAH / MEDYA
Merhaba... ben bu adama çok gülemiyorum ama yüzümde tebessüm ettiriyor. gülücük ama burç özelliklerini çok iyi ve dogru taklit ediyor. Sanırım azda olsa astrolojiden anlıyor. gülücük))
04-20-2020 10:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hattusas Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: ASTRO MİZAH / MEDYA
(04-20-2020 10:56 AM)Pozitifterazi15 Yazılan:  Merhaba... ben bu adama çok gülemiyorum ama yüzümde tebessüm ettiriyor. gülücük ama burç özelliklerini çok iyi ve dogru taklit ediyor. Sanırım azda olsa astrolojiden anlıyor. gülücük))

Astrolojiden pek anlamasa bile sosyal medyayı iyi takip ediyor. Burçların nasıl halk arasında lanse edildiğini iyi çözmüş. Boğa = çok yemek yer, İkizler = şen şakrak, Terazi = bakımına düşkün vb. kendisi Boğa burcuymuş ama kendi burcuna da hiç acımıyor :D

Araya kara mizah da sıkıştırmış ama göze batmıyor, güldürüyor

[Resim: 6IVuY5.png]
04-20-2020 01:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

RE: ASTRO MİZAH / MEDYA
Arada bir görüyordum ama hiç izlememiştim morkomedyeni, bu ara bir başladım üst üste izledim, eğlenceli gülücük
Burcu boğa mıymış, merak etmiş ama bulamamıştım.

Toprağın altından, güneşe...
04-20-2020 11:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir