Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Estetik ameliyat
Yazar Mesaj
beyzakubra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Estetik ameliyat
Merhaba arkadaşlar ben 6 ay önce burun ameliyatı olmuştum fakat kırılan kemik kaynarken birazcık sıkıntılı kaynadı doktorum 1 yıl bitiminde 10 dakikalık bir işlemle hallederiz dedi lokal olacak şekilde fakat bir yıl bitiminde mars retro oluyor ve saturn de retrodan yeni çıkmış oluyor. Acaba mars retroda bu küçük revizyonu yaptırmam sıkıntılı olur mu? Başka tarihte yaptırabilme ihtimalim yok. Ekim 2020de yaptıracağım sizce o ay içerisinde nelere dikkat edeyim mars retro dışında?
03-30-2020 03:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pozitifterazi15 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

RE: Estetik ameliyat
Merhaba... bencede ekim uygun diye biliyorum. Ama ozellikle venüs retrosunda estetik tavsiye edilmiyor. Bence hiç bir retro gezegende yaptirma derim garanti olsun??
03-30-2020 04:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Hattusas Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Cvp: Estetik ameliyat
(03-30-2020 03:37 PM)beyzakubra Yazılan:  Merhaba arkadaşlar ben 6 ay önce burun ameliyatı olmuştum fakat kırılan kemik kaynarken birazcık sıkıntılı kaynadı doktorum 1 yıl bitiminde 10 dakikalık bir işlemle hallederiz dedi lokal olacak şekilde fakat bir yıl bitiminde mars retro oluyor ve saturn de retrodan yeni çıkmış oluyor. Acaba mars retroda bu küçük revizyonu yaptırmam sıkıntılı olur mu? Başka tarihte yaptırabilme ihtimalim yok. Ekim 2020de yaptıracağım sizce o ay içerisinde nelere dikkat edeyim mars retro dışında?

Güzellik, Venüs ve Ay (özellikle kadınları temsil eder) ile ilgilidir. Venüs'ün retro olmadığı bir zaman diliminde ve internete güzellik takvimi yazdığınızda ayın durumuna göre çıkacak bir takvim var hatta linki koyayım aşağıya bakın. Bu tarz ameliyat, bakım gibi şeylerde ayın fazı ve konumu çok önemlidir. Zaten Venüs de retro haline 1.5 yılda bir geçiyor o da bu yıl İkizler burcunda 11 Mayıs - 26 Haziran tarihleri arasında gerileyecek sizin tarihinizle alakası yok.

Çok güzel hazırlamışlar bu siteyi. Ben kendim saç kesimimi burada belirtilen takvime göre yaptım ve gerçekten daha gür ve sağlıklı oldu diğer kesime göre saçlarım. Ayın fazlarına göre de neler yapıp yapmayacağınız açık açık gösteriliyor fareniz ile ilgili simgenin üstüne gelirseniz okuyabilirsiniz.

https://tr.rhythmofnature.net/ay-takvimi...e-guzellik

[Resim: 6IVuY5.png]
03-30-2020 06:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
beyzakubra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

RE: Estetik ameliyat
Teşekkürler arkadaşlar gülücük
04-04-2020 06:51 PM