Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar Return haritam
Yazar Mesaj
dlnatly Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Solar Return haritam
(02-06-2021 09:36 PM)say24 Yazılan:  Demek ki doğru kişi değildi ve o da beni tıpkı diğerleri gibi doğru kişiye hazırlamak için geldi ve gitti belki de..

Aynen öyle, ‘tikatli’ olmanı gerektirecek bir sene seni bekliyor :D

Kişiler arasında ay-güneş uyumu yoksa o ilişki çok ama çok zor yürürmüş diye duymuştum, sizde var mıydı?

haritam: https://ibb.co/zRb5HPv
02-07-2021 03:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
say24 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(02-07-2021 03:27 PM)dlnatly Yazılan:  
(02-06-2021 09:36 PM)say24 Yazılan:  Demek ki doğru kişi değildi ve o da beni tıpkı diğerleri gibi doğru kişiye hazırlamak için geldi ve gitti belki de..

Aynen öyle, ‘tikatli’ olmanı gerektirecek bir sene seni bekliyor :D

Kişiler arasında ay-güneş uyumu yoksa o ilişki çok ama çok zor yürürmüş diye duymuştum, sizde var mıydı?

Maalesef doğum günü bilinmiyor sadece yılı doğru, aynı yaştayız. Annesi “Yaz’ın ortasında doğdun” diyormuş. Yengeç veya Aslan burcu. Bir kere tarot’a sorduğumuzda Güneş, Kupa Kralı ve Adalet gelmişti (Yükseleni Terazi olabilir, zaten çok uyuyor)

Aslında olay ilişkinin yürüyüp yürümemesi değil, o kişinin beni gerçekten sevmemiş olması. Çünkü çok iyi anlaşıyorduk, uyumluyduk epey. Ama kendisi sevmeyi ve ne istediğini bilmeyen biri. 5 aydır ayrıydık, istek attı geçen hafta. Çok şey var da açık konuşamıyorum işte...

Haritam: https://resmim.net/i/uXiTy
2021-22 Solar Return Haritam: https://resmim.net/i/uXFsU
02-07-2021 08:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ahsen1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

https://www.hizliresim.com/pt0ba8y
Merhaba yeni solar haritam bu sene beni neler bekliyor olabilir, 4.evim yükseliyor, yurtdışına taşınma gibi olasılığım var haritam destekliyor mu yorum yaparsanız çok mutlu olurum çiçek
08-30-2021 08:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KBE Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

RE: Solar Return haritam
normalde yorum yaparım ama sadece sr harita ile bir şeyleri göremeyiz, natal haritanla birlikte atarsan daha etkin bir yorum yapabilirim. solar natal olmadan hiçbir şey ifade etmez. diğer arkadaşlar da böyle yapsın. her zaman natal, sonra diğerleri = ))))))
09-03-2021 03:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ahsen1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(09-03-2021 03:03 PM)KBE Yazılan:  normalde yorum yaparım ama sadece sr harita ile bir şeyleri göremeyiz, natal haritanla birlikte atarsan daha etkin bir yorum yapabilirim. solar natal olmadan hiçbir şey ifade etmez. diğer arkadaşlar da böyle yapsın. her zaman natal, sonra diğerleri gülücük)))))

hemen ekledim natal haritamı da çok teşekkür ederiiim verygood

Natal haritam gülücük
https://www.hizliresim.com/39ytl4j
09-10-2021 05:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KBE Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

RE: Solar Return haritam
natal kapasite yurtdışına gitsen bile pek tatmin olamayacağını gösteriyor. gidip sonunda tekrar dönebilirsin. yabancı arkadaşların ve orada bir çevren olabilir ama sen orada ne kadar mutlu olursun bilmem.

bu natal harita da aslında yurtdışı konularına değil de yakın çevrene odaklanman gerektiğini söylüyor. bu hayata aşkı, yaratıcılığı, keyifleri, uyumu öğrenmek için gelmişsin. bunu da ancak yakın çevrende, kendi muhitinde gerçekleştirebilirsin. varsa kardeşle ilgili bir konu olabilir. odaklanman gereken yer orası yani = )))

sr'de böyle bir potansiyel var, 4. evin yükselmiş. Bu sene için ev ve aile öne çıkıyor. venüs 0 derece terazide. öncü burçların 0 derecesi görülür olaylar yaratır. iş ve para kazanmakla ilgili ani bir yurtdışı durumu ortaya çıkabilir ama dediğim gibi bu ne kadar iyi sonuçlanır, seni ne kadar mutlu eder orası muamma.
09-15-2021 01:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ahsen1 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(09-15-2021 01:17 PM)KBE Yazılan:  natal kapasite yurtdışına gitsen bile pek tatmin olamayacağını gösteriyor. gidip sonunda tekrar dönebilirsin. yabancı arkadaşların ve orada bir çevren olabilir ama sen orada ne kadar mutlu olursun bilmem.

bu natal harita da aslında yurtdışı konularına değil de yakın çevrene odaklanman gerektiğini söylüyor. bu hayata aşkı, yaratıcılığı, keyifleri, uyumu öğrenmek için gelmişsin. bunu da ancak yakın çevrende, kendi muhitinde gerçekleştirebilirsin. varsa kardeşle ilgili bir konu olabilir. odaklanman gereken yer orası yani = )))

sr'de böyle bir potansiyel var, 4. evin yükselmiş. Bu sene için ev ve aile öne çıkıyor. venüs 0 derece terazide. öncü burçların 0 derecesi görülür olaylar yaratır. iş ve para kazanmakla ilgili ani bir yurtdışı durumu ortaya çıkabilir ama dediğim gibi bu ne kadar iyi sonuçlanır, seni ne kadar mutlu eder orası muamma.

çok teşekkür ederim elinize sağlık, umarım güzel sonuçlanır ve emeklerim boşa gitmez oky,,2

Natal haritam gülücük
https://www.hizliresim.com/39ytl4j
09-15-2021 07:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,611 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar return haritama yorumlarınızı beklerim esoshii 2 71,847 11-03-2021 03:59 PM
Son Mesaj: esoshii
  Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları Angel 550 1,268,409 04-28-2021 04:20 PM
Son Mesaj: justicee
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 204,580 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  solar harita pinkylove 0 9,917 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir