Değerlendir:
  • 2 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Solar return haritama yorumlarınızı beklerim
Yazar Mesaj
esoshii Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Solar return haritama yorumlarınızı beklerim
Merhabalar,
Haritamı hazirandan beri tabiki çok fazla inceledim ama yine de benim dikkat etmediğim sizin ilginizi çeken şeyler olabilir. Yorumlarınızı beklerim..

[img][Resim: pf0em9j.png][/img]

Doğum haritam Placidus:
https://www.hizliresim.com/mkexchg
11-03-2021 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
KBE Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 2

RE: Solar return haritama yorumlarınızı beklerim
Çözmüşsün resim işini =) Bu sene ilişkiler öne çıkıyor. Seni dönüştürecek bir ilişki başlangıcı olabilir ya da halihazırdaki ilişkin transformasyona uğrayabilir, bir sonlanma gerçekleşebilir. Hatta bunun için kadersel bir durum bile diyebilirim.

Eğer yeni bir ilişki başlarsa bu kişi akrep özellikleri olan bir kişi olacak. İlla akrep burcu olacak anlamında değil, biraz kontrolcü ve manipülatif biri olabilir. Seni zorlayabilir. Bu konulara dikkat.

Boğaz ve ciğerlerle ilgili bir komplikasyon çıkabilir allah korusun. Gençsin gerçi ama sağlıkla ilgili konularda dahi dikkatli olmanı önerebilirim.

Bu sene 9. evin yükselmiş. yurtdışı ve eğitimle ilgili konular öne çıkıyor. Bu konuda bir baskı hissediyorsun. Plüton yer değişikliği şeklinde de bir dönüşüm verebilir.
11-03-2021 01:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
esoshii Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Solar return haritama yorumlarınızı beklerim
(11-03-2021 01:53 PM)KBE Yazılan:  Çözmüşsün resim işini =) Bu sene ilişkiler öne çıkıyor. Seni dönüştürecek bir ilişki başlangıcı olabilir ya da halihazırdaki ilişkin transformasyona uğrayabilir, bir sonlanma gerçekleşebilir. Hatta bunun için kadersel bir durum bile diyebilirim.

Eğer yeni bir ilişki başlarsa bu kişi akrep özellikleri olan bir kişi olacak. İlla akrep burcu olacak anlamında değil, biraz kontrolcü ve manipülatif biri olabilir. Seni zorlayabilir. Bu konulara dikkat.

Boğaz ve ciğerlerle ilgili bir komplikasyon çıkabilir allah korusun. Gençsin gerçi ama sağlıkla ilgili konularda dahi dikkatli olmanı önerebilirim.

Bu sene 9. evin yükselmiş. yurtdışı ve eğitimle ilgili konular öne çıkıyor. Bu konuda bir baskı hissediyorsun. Plüton yer değişikliği şeklinde de bir dönüşüm verebilir.

Ay evet sonunda çözdüm başardım gülücük 9.ev konuları gündemde benim için yurtdışında yüksek lisans yapmak istiyorum başvuru da yaptım ama açıkçası umudum yok pek. Keşke olsa yani.

Doğum haritam Placidus:
https://www.hizliresim.com/mkexchg
11-03-2021 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solar Harita Yorumu ayaneyano 0 16,691 10-24-2022 09:55 AM
Son Mesaj: ayaneyano
  Solar Return haritam dlnatly 16 82,291 09-15-2021 07:48 PM
Son Mesaj: ahsen1
  Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları Angel 550 1,271,487 04-28-2021 04:20 PM
Son Mesaj: justicee
  Evlendiğimiz yıla ait Solar Return Haritalarımız Félicé 115 204,967 03-29-2020 09:07 PM
Son Mesaj: simone de
  solar harita pinkylove 0 9,926 05-30-2019 03:55 PM
Son Mesaj: pinkylove

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir