Değerlendir:
  • 24 Oy - 2.71 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bebek ve Çocuk haritaları
Yazar Mesaj
yükselenbaşak
Kayıtsız

Bebek ve Çocuk haritaları
Bu konuda yorumları olanlar bu başlık altında paylaşabilir arkadaşlar ;)
06-04-2007 03:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

RE: Bebek ve Çocuk haritaları
Bu konuda güzelce aydınlanmak isteyenler için güzel bir yazı gülücük

http://astroloji.superonline.com/astrote...07&catID=3
06-04-2007 03:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

Bebek Burçları
OKUYUN gülücük http://www.yorumcu.com/baby/signs.asp
06-04-2007 03:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

Benim İdil'in de haritası ekte. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=72&y=11

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
06-04-2007 11:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: Bebek ve Çocuk haritaları
Vivi bebek haritaları yorumlanmaz demişti sanırım ben de kendimce böle olmalı diye düşünüyorum tabi benimki şu an bi bilgi değil kendi yorumum. İşte bu nokta yani yorum noktası tehlikeli diye düşünüyorum. Forumun genelini şöle bi düşünürsek; panik şeklinde şu transit beni şöle etkilicek, bu açım zorladı diyen birine başka bi arkadaşın yorumu çok da relax bir şekilde "bu senin için güzel bi konum" ya da "bu transit sana şu konuda ii gelebilir" olabiliyo değil mi?
Yani anne-babanın kafasına takılabilir bazı şeyler , çok dikkatli olunmalı beyin çok enteresan bi yapı hangi bilgiyi nerede ön belleğe getireceği belli olmuyo, bi açının diyelim yorumu şöyle: " kötü kazalar, sıradışı ölümler, ani- kötü ölümler" hadi bu açı var bebeğin haritasında ben olsam bu yorumu okusam çocuğu artık tek başına sokağa çıkarmam heraldegülücük kötü kazadan değil bunalımdan gelir çocuğun başına ne gelirsegülücük) bi de pek kaderci bi zihniyetim vardır, olacağın önüne geçilmez cinsinden yani düşünün ben böleysem başkaları pamuklara sarar köşeden kaldırmaz çocuklarını heraldegülücük ya da tam karşıdan karşıya geçecez belki de aklıma bu yorum gelip panik yapacam olmıcak kazalara mahal verecem bilinmezgülücük Ama olumlu güzel yorumları da bunun dışında tutmuyorum, kişilerin beklentileri olabilir bu da hayalkırıklığı oluşturabilir; şahsen kendi haritamı bi 15 yıl önce bugünkü şekilde yorumlayabilseydim sanırım önce biraz tökezlerdim şimdi daha olgun bakabiliyorum aynen oğlumun haritası için de böle. Ama çok güçlüyüm her zaman her yorum beni yormaz diyen benle aynı düşünmeyebilir, ne olursa olsun insanız (İNSAN= NİSYAN kökünden türemiş bir kelime, unutan manasına gelir) bi an gelir yorum olduğunu unutur gerçek gibi kabullenebiliriz , bi an gelir ilim olduğunu unutur yapılan yoruma göre kendimizi geliştirmek yerine isyan edebiliriz. ......diye düşünüyorum sürç-ü lisan ettimse affola
amaaaaaaaaaaa bu forumda haritalara yorum yapan arkadaşlarımızın herşeye güzel açıdan yaklaşımları, olumlu yorumları, güzel tavsiyeleri de dikkatimden kaçmıyor, bu da burasının farkı sanırımgülücük bebek haritalarını bu arkadaşlar yorumlayabilirler dermişimgülücük)

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-05-2007 05:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Bence çocuktaki potansiyeli görmek açısından yorumlanması taraftarıyım. Zaten çocuğun hayatına müdahale söz konusu olamaz. Herkez kendi kaderini yaşar. Belki farkında olmadığımız bir yeteneğini astroloji vasıtasıyla görebilir ona ağırlık verebiliriz. Tabiki öncelik çocukların kendi tayin edeceği yoldur. Çocuğun bizden anne ve baba olarak beklentilerini astroloji vasıtasıyla görebiliriz. Onun bizi nasıl gördüğünü yada görmek istediğini vs. Ona göre önlemimizi alabiliriz diye düşünüyorum ben nacizane.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
06-05-2007 03:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Sert açı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

Hepimiz çocukluğumuzu hatırlıyoruz, özellikle ergenliğimizi. Bize, bizi bizden iyi bilen, bu yüzden anlayamadığımız, çözemediğimiz, sıkıntılı anlarımızda bizi yönlendirebilecek ebeveynleri tercih etmez miydiniz?
Çocuğumun haritasını iyice inceleyip, sıkıntılı anlarında yanında olurdum.
Sevgili Alya; söylediğin gibi onların henüz bilemediği potansiyellerini ortaya çıkarmak açısından da çok yararlı olur.
Zaten dünyaya gelen her insan ne yaşaması gerekiyorsa onu yaşayacak ve etrafı ona ne söylerse söylesin o kendi algı kapasitesine göre algılayacak.
Onun için ne yaparsak yapalım kimseye (aslında) müdahale edemeyiz.

Allah'a şükür, herşey hızla geçer, aşk ta, hatta keder de.
Nerde dün akşamki gözyaşları, geçen yılki karlar nerde?
06-05-2007 05:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 0

Aynı fikirdeyim arkadaşlar, potansiyeller asla gizli kalmamalı.Eğer ailem benim haritamı bilseydi.Dans ve müzik tutkumu engellemezdi.(5 yaşında duyduğum her melodiyi, klavyede çalabiliyordum ve baleye aşıktım.Bir çoğumuzun gıygıdı diye nitelendirdiği klasik müziğe hayrandım.Hem de o yaşlarda, ve çevremde bu tür müzik dinleyen yoktu. )Eminim mars enerjisini içimde patlatmak yerine onu dışa vurabilirdim.Kadersel olaylar karşısında korkup sinmek yerine, daha atılgan davranabilirdim.Bence çocuk haritalarına daha fazla eğilinmeli.
06-05-2007 06:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Aynen kurby, Ben de atletizmde iyiydim. Kısa mesafe koşuyordum. Hatta orta okul ve lisede okul Enka Spor Klübü'ne gönderecekti. Ailem derslerime engel olmasın diye göndermedi. Varmı böyle bir saçmalık. Hazır ben yeteneğimi keşfetmişim kendi kendime bir de köstek oldular. Şimdi bir beden öğretmeni yada antrenör olurdum fenamı?

06-05-2007 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yükselenbaşak
Kayıtsız

Cvp: Bebek ve Çocuk haritaları
İlerde bir bebeğim olursa -inşallah- doğar doğmaz haritasını çıkartıcam ve önce kendim sonra güvendiğim bütün astrologlara analiz ettiricem. Ben de potansiyel belirleme ve bazı olumsuzlukları engelleme açısından analiz taraftarıyım bu konuda. Ancak tekrar belirtmek istiyorumeğer teknik olarak çocuk ve bebek haritaları farklı yorumlanıyorsa bunun sebeplerinin de belirtilmesini isterim.. "Teknik olarak farklı yorumlanmıyor" denirse o halde yapılan diğer görüşler tamamen subjektif görüşlerdir arkadaşlar bunu da unutmayalım.. Burda önemli olan egosal tatmin değil doğru bilgileri paylaşmak...... Bunu hatırlatmama gerek yok sanırım... Burası bir forum ve saçma sapan gruplaşmalar olmamalı, sadece doğru ve düzgün paylaşımlar olmalı diye düşünüyorum. Yeri gelmişken bu düşüncemi paylaşmak istedim ben diplomatik olamıyorum ne yazık ki. Açıklıktan yanayım her konuda. Bu yüzden bu konuda yanıt vermiycem kimseye o yüzden sadece konulara yatırım yapalım arkadaşlar, kim katılır kim katılmaz bu düşünceme bu saatten sonra o beni bağlamaz. Bol ve egosuz paylaşımlar..
06-05-2007 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Astrosohbete katildigimiz zamanin haritalari Mavisahram 21 28,712 06-03-2016 06:36 PM
Son Mesaj: hashikio
  Olay Haritaları astrosohbet 24 32,507 03-12-2011 02:38 AM
Son Mesaj: Venüs

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir