Değerlendir:
  • 19 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yengeç Burcu ve Özellikleri
Yazar Mesaj
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Yengeç Burcu ve Özellikleri
(08-16-2011 05:34 AM)Yıldırım Yazılan:  
(08-15-2011 11:59 PM)picachu Yazılan:  ya bu yengec yukselenimi hic mi hic sevmiyorum.. son zamanlarda her biseye aglayan bi tip oldum yaf.. hem sinir oluyorum hem agliyorumgülücük sanirim gunesimle kavusumda olan neptununde etkileri.. cok asiri bazen salaklik boyutunda bi acima merhamet duygusuna kapildim.. olmasi guzelde asirisi yipratiyo.. gittikce daha hassas oluyorum simdi-kızdım

ulke degistirmem ise baslamam lazim .. kendi hayatimi kurmam gerekiyor.. aile yaninda olunca ben bitiyorum........ah su yurt disi isim bi olsa.. simdi-kızdım
yukselenim yengec olmasina ragmen ben yengeclerle pek iyi anlasamiyorum.. unideyken bi ev arkadasim yengecti cok gerilimli gecirdik.. bastan bana ilginc gelselerde ruhumu hapsolmus gibi hissediyorum onlarla..

yurtdışı için ilk adımı attın ve jüpiter vip oldun gülücük

cok teskurler... Allah razi olsun pek bi makbule gectigülücük)) çiçek dansy

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-16-2011 12:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vatansever Çevrimdışı
Yasaklanmış

bi izlenimim var bana hangi bayan güzel gelse yengeç arkadaş ya ve sevgililerim hep yengeçti :D 7.ev yengeç ondan sanırım koptum.w ii insanlar çekiliom onlara karşı
08-16-2011 01:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DenizKızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

(08-15-2011 11:59 PM)picachu Yazılan:  ya bu yengec yukselenimi hic mi hic sevmiyorum.. son zamanlarda her biseye aglayan bi tip oldum yaf.. hem sinir oluyorum hem agliyorumgülücük sanirim gunesimle kavusumda olan neptununde etkileri.. cok asiri bazen salaklik boyutunda bi acima merhamet duygusuna kapildim.. olmasi guzelde asirisi yipratiyo.. gittikce daha hassas oluyorum simdi-kızdım

ulke degistirmem ise baslamam lazim .. kendi hayatimi kurmam gerekiyor.. aile yaninda olunca ben bitiyorum........ah su yurt disi isim bi olsa.. simdi-kızdım
yukselenim yengec olmasina ragmen ben yengeclerle pek iyi anlasamiyorum.. unideyken bi ev arkadasim yengecti cok gerilimli gecirdik.. bastan bana ilginc gelselerde ruhumu hapsolmus gibi hissediyorum onlarla..

İki ablam var ikisi de yengeç hiç sulu göz değiller hatta benden duygusuzlar :D

http://imageshack.us/f/151/tubar.jpg/
08-16-2011 04:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
picachu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

(08-16-2011 04:18 PM)DenizKızı Yazılan:  

betonlasmis yengec turu heralde gülücük) ihihihigülücük

https://resmim.net/f/xWSL8c.jpg

haritam
08-16-2011 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
DenizKızı Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

(08-16-2011 04:25 PM)picachu Yazılan:  

:D

http://imageshack.us/f/151/tubar.jpg/
08-16-2011 04:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Yükelen Venüs ve Satürnü yengeç olan biri olarak malesef Sulu gözlüyüz...
Tek avuntum doğum saatimdeki 10 dakikalık farkla yükselen aslan olabilmem di
Ama yazıları okudukça galiba yengeçliğim resmileşiyor
Eşim bu sabah uyandığımda "BU GÜN HANGİ MODDASIN" diye soruyor.
Bir gün dünya başıma yıkıldı , bir gün hayat süper uyanıyorum.
Belki bu şu an yaşadığım zor şartlardandır bir Güneş Aslanı olarak yediremiyorum kendimin bu pozisyonda olmasına ama yine de eğer depresyonda değilsem son 2-3 yıldır olan bu ağlak ve sulak insan profilimden nefret ediyorum..Her ne kadar gözyaşlarımı saklıyım desemde bir bakıyorum beni sevdiklerinden emin olduğum insanların yanında musluklar açılıyor ...zor iş yengeçlik zor

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
10-04-2011 12:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
xclsx Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(08-16-2011 04:51 PM)DenizKızı Yazılan:  
(08-16-2011 04:25 PM)picachu Yazılan:  

:D

benim annem oğlak üstelik yükseleni koç ama ben ondan çok daha duygusuzum. seni ağlarken görmeyeli seneler oldu diyo hahah allah ağlatmasın tabi o ayrı ama ben hiç öyle ağlak zorlak olamadım ya.
ama yengeçin dengesizliği buram buram üstümde o konuda tam yengeçim. bigün çılgınca kahkahalar atıyorum öbürsü gün canım sıkkın oluyor. ama canımın sıkılmasından sıkılıp gene gülüveriyorum.
01-04-2012 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

açıkçası ben çok yengeç tanımadım ama tanıdıklarımı da pek sevdiğim söylenemez,hele birisi komşum oldu,Allahım işkence gibiydi,aşırı derecede kuruntulu ve kuşkucuydu,sanki her an birileri ona kötülük yapmak istiyor ya da sanki devamlı birileri onun arkasından konuşuyordu,ona sorsanız o çok iyi ve tüm dünya ona karşıydı,muhakkak ki doğruluk payı vardır ama biraz hatta birazdan da fazla bayağı abartmıştı,dikkatimi çeken bir özelliği evet gerçekten sevimli ve cana yakındı ama bu da bir yere kadar gidiyordu,annesine çok düşkündü,bir de bence bencildi,bu nedendir bilmem ama genelllikle herşeyin iyisini önce kendine saklardı,duyguları devamlı gel-git yaşardı,bir gün gayet iyi,nazik ve duyarlıyken,diğer gün hatta o günün akşamında son derece kaba ve gıcık olabiliyordu....yengeçler hakkında dikkatimi çeken bir diğer husus bayan olsun erkek olsun duygusal şantaja çok yatkınlar ve kendilebiirini haklı çıkarmayı çok iyi beceriyorlar,2 tane yengeç erkeği tanıdım ikisinde de gördüğüm onlar da annelerine çok bağlı,egoları çok gelişmiş kaybetmeye haksız çıkmaya dayanamıyorlar ve her konu rekabete dönebilir,bir de asla kopamıyorlar,yani onlarla olacak bir kıza Allah sabır versin,aradan uzun yıllar geçse de takıntılı olabiliyorlar,o kızın ya peşinden koşarlar ya da hala beklerler...tabii bütün bunlar benim 3.şahıs olarak gözlemlerim ve dediğim gibi bu yaşıma kadar çok da yengeçle tanışmadım,tanıştıklarım bir elin parmağını geçmez,muhakkak aralarında daha iyileri de vardır....
01-18-2012 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

YENGEÇ BURCU
ÖNCÜ NİTELİKTE
SU ELEMENTİNDE
FEMİNEN
YÖNETİCİ GEZEGENİ AY
JÜPİTER YENGEÇ BURCUNDA YÜCELİR
SATÜRN YENGEÇ BURCUNDA ZARARLI
MARS YENGEÇ BURCUNDA DÜŞER
KRİTİK DERECELERİ 0, 13 VE 26
YENGEÇ BURCUNUN TARİHLERİ 21 HAZİRAN-22 TEMMUZ

Yengeç Burcu zodyak burçları içerisinde ev yaşamına ve ailesine en düşkün olan burçtur. Bir yengeç için ait olacağı bir toplum, bir aile ve bir yuva herşeyden önemlidir, bu nedenle vatan sevgisi, aile büyüklerine ve aile üyelerine olan sevgisi ve sadakati takdire değerdir. Duygusal bir burç olduğu için, manevi değeri olan şeyleri korumaktan, saklamaktan, geçmişten gelen her türlü eşya ve anıyı özenle koruyup, tutan bir burçtur. Anılarına çok düşkün oldukları için atamama ve biriktirme gibi bir huyları da vardır. Çok iyi koleksiyon yapan kişiler Yengeç burcundan çıkar. Yengeçler kendilerini hep güvende ve koruma altında hissetmek isterler, bu yüzden dış dünyada kendilerini biraz yabamcı hissederler eğer güvenlik ağlarının elden gitme tehlikesi varsa, duygusal travmalar yaşayabilirler. Burçlarının sembolünde yer alan yengeç gibi , istedikleri zaman kabuklarına çekilirler ve onları oradan çıkarmakta zorlanabilirsiniz. Hedeflerine ulaşmak için düz ve direkt bir yol izlemek yerine kenarlardan ve arkadan dolaşarak ilerlemeyi tercih ederler. Bunu karşılarına çıkabilecek tehlikelere karşı temkinli olmak amacıyla yaparlar. Maddi olarak da biriktirmekten hoşlanırlar, herzaman kötü günler için bir yerlerde bir güvenceleri vardır. Empati kurma yetenekleri yüksektir. Hassas yapıları nedeniyle bazen kolay hayal kırıklığına uğrayıp, moralleri kolay bozulur. Yengeç anaçlık yapan, koruyan, besleyen bir burçtur. Bu burçtan kişiler isterlerse çok iyi yemek yapabilirler. Tek kusurları sırtlarını dayayacak bir grup, bir kişi veya bir aile aramalarıdır, ve çoğu zaman hayatta onsuz yapamadıkları birşeyler vardır. Vazgeçemedikleri neyse hayatta o konuda hep sıkıntı çekerler, kendilerini özgür bırakamadıkları için bağımlı oldukları şeyler dönüp dolaşır onları sanki içine hapseder.Çünkü ihtiyaç duyulmak onların en büyük motivasyonudur. Vücutta Yengeç mide, pankreas ve sindirim organlarını göğüsleri yönetir.

ALINTI
03-24-2012 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Alıntı:Burçlar kuşağının en sadık eşleri Aslan etkisi almış Yengeç burçlarından çıkar..

Filiz Mete

hmmm

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
01-07-2013 09:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Gücün Karanlık Tarafı : Yengeç raisisset 35 67,131 04-17-2020 08:22 PM
Son Mesaj: Seher56
  Yengeç Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 3 7,624 05-06-2019 03:50 AM
Son Mesaj: cancer123
  Yengeç Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 11 17,000 07-12-2017 10:10 PM
Son Mesaj: Venüsx
  Yengeç Burcu ve Yengeçlerin Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 6 14,250 03-25-2015 04:47 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Yengeç Burcu Erkeği qulsah 9 16,278 09-10-2012 05:58 PM
Son Mesaj: eylülmavi
  Diger Burclara Göre Yengec Mavisahram 22 26,269 08-29-2012 07:53 PM
Son Mesaj: Bellatrix
  Yengeç Burcu Ve Psikopatoloji Félicé 2 6,249 01-31-2012 12:48 AM
Son Mesaj: xclsx
  Yengeç Kadını yaren 19 22,956 02-23-2011 02:04 PM
Son Mesaj: Aisha
  Yengeç Burcu Çocuğu qulsah 1 3,924 01-12-2009 02:09 PM
Son Mesaj: qulsah
  Yengeç Burcu ve Haritamızdaki Etkileri salmakis 0 4,100 06-11-2007 04:24 PM