Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yay Erkeği
Yazar Mesaj
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Yay Erkeği
bu karşılıklı ağırlama bendede var venüs akrep pluto terazi mars boğa.hatta çifte vurgu.yıldırım olumsuzlukları daha hafifleterek yorum yapabilirsin demişti bu tamam ama bu ağırlamada terazi boğa akrep burçlarını yoğurup tek bi yorum çıkarmak gerek gibime geliyo karşılıklı ağırlamadagülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-08-2011 03:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merkürijüp Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip

Rep Puanı: 2

Sanırım birleştirmek banada mantıklı geliyor.Bende gezegenlerin zayıf etkisinin güçlendirdiğini okumuştum.

pladicus
http://img7.ressim.net/out.php/i5646564_...-19172-gif
whole
http://imageshack.us/f/535/astro2gw52serapcardakhw.gif/
03-08-2011 03:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merveee Çevrimdışı
Yasaklanmış

bu yay erkekleri var yaaa çok gıcıklar sinir etmesini çok iyi biliyorlar gülücük eğlenceliler komikler koptum.w özgürleeeer candanlar . 'üzdü mü gazla gitsin o seni çok üzülüyor zannetsin mantığı var ' bknız mansur ark :P ama bu yaydan bahsederken bile gülüyorum suna-bak
06-23-2011 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(07-08-2012 02:29 PM)karmen2 Yazılan:  tanıdığım bir yay arkadaşım var,

bunlar çok güler yüzlü oluyorlar,
insanlara tepeden bakan bir kibirleri var gibi,
yav bide sölemeden geçemiyecem acayip patavatsızlar be kardeşim,insan biraz çenesini tutar.şaka bir yana belkide dürüst olduklarından böyleler diye düşünüyorum.
bazenleri insanı bıktırana kadar konuştukları görülür,çeneleri düşer.
bazılarıda aşırı ahlakçı kesilir ve öğüt vermeye kalkar herkese.
birde kendilerine aşırı güveniyorlar ve körce iyimselikleri insanı dellendiriyor.

eyvah,adminim duymasın görmesin bu yazdıklarımı.çiçek

ama napim gözlemlerim bu yönde.

O kadarcık kusur kadı kızında da olur gülücük

07-08-2012 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

yay erkeği, kpss gibi sınavlarda koç erkeğine şehrin diğer ucundaki okul çıkarken yay erkeğine 10dakikalık bir okul çıkar. yay deyince aklıma iki kelime gelir ve çağrışım yapar" bal ve şans" dil çýkarma yani özetle ballının önde gidenidirler gülücük

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
07-08-2012 05:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tarihci Çevrimdışı
Sakaryalı
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 68

(07-08-2012 06:01 PM)karmen2 Yazılan:  
(07-08-2012 05:38 PM)Tarihci Yazılan:  yay erkeği, kpss gibi sınavlarda koç erkeğine şehrin diğer ucundaki okul çıkarken yay erkeğine 10dakikalık bir okul çıkar. yay deyince aklıma iki kelime gelir ve çağrışım yapar" bal ve şans" dil çýkarma yani özetle ballının önde gidenidirler gülücük

bunlar öyle ballılarki arkadaş,her hafta iddadan mutlaka en az 50-100 tl kazanıyorlar.

bir gün bu yay arkadaşla bir kupon hazırlayak dedik,adam nasıl olsa hep kazanıyor bende kazanırım diyerek,kendisinin oynadığı bütün maçları yazdım bir tanesi bile tutmadı.NEDEN?

çünki işin içine benim gibi uğrursuz bir satürna girdide ondan.

ulan hepmi uğursuzluk hepmi şansızlık yakında satürnalıktan istifa edecem arkadaş.
sen bir de yayla playstation da futbol oyunu oyna bak gör balı adamlar 11+1(bal) oynuyor suna-bak

ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ TABİ RECEP'TE DEĞİŞTİ verygood
07-08-2012 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(07-08-2012 07:04 PM)Tarihci Yazılan:  
(07-08-2012 06:01 PM)karmen2 Yazılan:  
(07-08-2012 05:38 PM)Tarihci Yazılan:  yay erkeği, kpss gibi sınavlarda koç erkeğine şehrin diğer ucundaki okul çıkarken yay erkeğine 10dakikalık bir okul çıkar. yay deyince aklıma iki kelime gelir ve çağrışım yapar" bal ve şans" dil çýkarma yani özetle ballının önde gidenidirler gülücük

bunlar öyle ballılarki arkadaş,her hafta iddadan mutlaka en az 50-100 tl kazanıyorlar.

bir gün bu yay arkadaşla bir kupon hazırlayak dedik,adam nasıl olsa hep kazanıyor bende kazanırım diyerek,kendisinin oynadığı bütün maçları yazdım bir tanesi bile tutmadı.NEDEN?

çünki işin içine benim gibi uğrursuz bir satürna girdide ondan.

ulan hepmi uğursuzluk hepmi şansızlık yakında satürnalıktan istifa edecem arkadaş.

sen bir de yayla playstation da futbol oyunu oyna bak gör balı adamlar 11+1(bal) oynuyor suna-bak

Sanki görünmeyen bir güç Yaylara her zaman yardım ediyor gibi olmuş gülücük
07-08-2012 08:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

makara
07-08-2012 09:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Jackal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 6

Lisede vardı bi yay arkadaşım.Tabi yay olduğunu sonradan öğrendim zira lisede burçlara pek meraklı değildim.gülücük
İyiydi,hoştu,güleryüzlüydü.Ama onun hakkında hatırladığım en net şey hayata karşı son derece dik duruşuydu.Yani aslında Yay'lar ballı olur ama bu bahsettiğim arkadaşın memleketinde evlenmeye niyetlendiği kız bi akciğer hastalığından vefat etmiş.Hatta o yüzden Trabzon'dan Samsun'a gelmişler,ortam değişikliği için.Ama bu olayları anlatırken en ufak bir güçsüzlük belirtisi ya da karamsarlık yoktu kendisinde.Bu yüzden ilk başta anlattıklarına inanmakta güçlük çektim.Hatta insan ''yav bu adam acaba hiç mi üzülmedi'' diye de düşünmeden edemiyor.Öyle ya da böyle bu adamın metaneti beni çok etkilemişti.

''...tırnaklarım kanadıkça aydınlanır yolum...''

Beni öldürmeyen her ''açı'',beni güçlendirir.gülücük

http://imageshack.us/photo/my-images/829/harrita.gif/
07-08-2012 09:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aslankral Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

tanıdığım bir kaç tane yay erkeği oldu hem muhafakazar hem alkol alırlardı.ikisi bir arada yani

http://g1206.hizliresim.com/y/w/8wcds.gif
07-08-2012 10:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir