Değerlendir:
  • 26 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OĞLAK ERKEĞİ
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: OĞLAK ERKEĞİ
önemli olan yıldız haritasıdır arkadaşlar. yoksa böyle sabaha kadar yüz çeşit oğlak tipi sayabilirsiniz gülücük

08-05-2008 02:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: OĞLAK ERKEĞİ
oğlak erkeği genellikle hislerini açıklamayı pek sevmez,kadınlara karşı kibar ve nazik davranır ayrıca büyük saygı gösterir.Oğlak erkekleri kadında üstün yetenekler arar kadın bilgili,yetenekli,yumuşak başlı,dürüst olmalıdır.kadının ne kadar çok üztün özellikleri varsa erkeğin hayranlığı o kadar artar.Kıskançlık da vardır.Kıskandığı zaman bağırmaz sakin biri olduğu içinve çok fazla belli etmez kıskançlığını.
08-06-2008 01:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Musti Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Oğlak erkeklerinin mizahi yönü de güçlüdür ama sulu değillerdir...
08-06-2008 01:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yezda Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 3

haritada ay burcu yada yükseleni sabit ve iyi yerleşimde olan bir burçta bulunursa, kişinin güneşi, arka planda kalabiyor...

Başkalarına dayalı bir yaşam süren, hiçbir şey yapmadan öylesine yaşayan bir kişi, başına gelen zorlukları, kaderim buymuş diye nitelendiremez.
08-07-2008 03:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

oğlak burcu tüm arkadaşlarımın dikkatine düne kadar oğlağın hayatının tırmanmak yada tırmalamakla geçeceğini bilmiyodum taaa ki bugün yıldırım kardeşim beni uyandırana kadar gece gündüz isyan eidyodum talihim yok bahtım kara diye arkadaşlar bizi satürn yönetiyo yani tabiri caizse biz yürüme özürlüyüz yada koşma yada şaha kalkma bizim işimiz sarp kayalıklara dağlara tepelere tırmanmak ne diyelim kolayyın bizle pek işi yok yani oyüzden tırmanmaya devam ALLAH dizlerimize güç kuvvet versin hayat bi oyun yönetmenin bize verdiği rol bu seçme hakkımız yok dizlerimize kuvvet yani

niceliğe saygı duyki seninde niteliğine saygı duyulsun senden öncekiler hiç bir zaman gereksiz değildi tıpkı şimdi senin olmadığın gibi
08-07-2008 10:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

ya arkadaşlar farkettimde hiç biriniz oğlakların dedektif gibi bi hayat yaşamasına rağmen aşık olunca sırılsıklam aşık olduğuna değinmemişsiniz kendi tecrübem oldu 2005-2006 arası balık burcu bisevgilim oldu malum acemilik vede balığın kayganlığı ömrümden ömür gitti ya bi de benden önce davranıp o terketti beni ha bide oğlak erkek arkadaşı olan bayanlar gurur herşeyden önce gelir onlar için gururlarını sınamayın bence kesinlikle

niceliğe saygı duyki seninde niteliğine saygı duyulsun senden öncekiler hiç bir zaman gereksiz değildi tıpkı şimdi senin olmadığın gibi
08-08-2008 11:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
emel Çevrimdışı
Üye
**

RE: Cvp: OĞLAK ERKEĞİ
garantici Yazılan:oğlak burcu tüm arkadaşlarımın dikkatine düne kadar oğlağın hayatının tırmanmak yada tırmalamakla geçeceğini bilmiyodum taaa ki bugün yıldırım kardeşim beni uyandırana kadar gece gündüz isyan eidyodum talihim yok bahtım kara diye arkadaşlar bizi satürn yönetiyo yani tabiri caizse biz yürüme özürlüyüz yada koşma yada şaha kalkma bizim işimiz sarp kayalıklara dağlara tepelere tırmanmak ne diyelim kolayyın bizle pek işi yok yani oyüzden tırmanmaya devam ALLAH dizlerimize güç kuvvet versin hayat bi oyun yönetmenin bize verdiği rol bu seçme hakkımız yok dizlerimize kuvvet yani

Ben bir oğlak burcu olarak kendimi senin gibi talihsiz adlediyorum gerci son zamanlar pozitif düşünceyi denemeye başladık amagülücük niye talihsiz değilmiymişiz şimdigülücük? ne olacakmış bu aksiliklerin sonu gülücük bu arada babam ve sevgili eniştem de bir oğlaktır,üçümüzde çok iyi anlaşırız birbirimiz ile heralde oğlakların böyle gönülden bir bağı oluyor birbiriylegülücük ya da bizi kimse anlamıyor anca birbirimizi anlayabiliyoruz iştegülücük

YILDIZ HARİTAM
YILDIZ HARİTAsı
08-18-2008 06:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
darkvenus
Kayıtsız

Oğlaklar açılmış bakıyorum ukalalık bile yapıyorlar peh peh gülücük
Az konuşurlar falan ama iltifata da bayılırlar.Baygın iltifatlar değil.
İçten tebrikler...
Oğlaklar yapmaları gereken mühim bir iş yoksa çok da eğlenceli neşeli oluyorlar.
Belki ben Başak burcuyum da anlıyorum anlaşıyorum?O mühim iş,sınav vs. zamanlarında sonsuz anlayış görebiliyorlar benden.İş bitmeden eğlenilemez anlayışını anlayabiliyorum.Hak veriyorum çünkü.
Toprak burçları içinde en toprak olan Oğlaktır bence...
08-18-2008 11:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Uranos Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

RE: OĞLAK ERKEĞİ
Amma popülermiş bu oğlak erkeği. Ne zaman foruma girsem hep günün başlıklarındagülücük)

Benim yakından tanıdığım tek oğlak erkeği, kardeşim. Robotvari mimiksiz yüzü, aşırı kontrollü davranışları, içe dönüklüğü ve ketumluğuyla ondan daha karakteristik bir oğlak tanımadımgülücük
08-19-2008 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

RE: Cvp: OĞLAK ERKEĞİ
Beyhan Yazılan:
Orçun Yazılan:gülücük Karışabilirsin eleştirdiğin yönlerimiz varsa bilelim burada oğlak erkekleri olarak :D

Tamam izin geldiğinegülücük göre hiç olmazmıgülücük) mesela oğlak erkekleri bazen yaptıkları şakalarda aşırıya kaçabilirler,bazen çok huysuz olabiliyorlar, utangaçtırlarda. İlk aklıma gelenler bunlargülücük daha yazarım aklıma geldikçegülücük

beyhancım bir oğlak olarak oğlak erkeğini ufaktan anlatmaya başlamışsıngülücük ben bi açsam ağzımı banlanırımdil çýkarma ama hırçınlık aşırıya kaçan abartılar utangaçlıklarını komplexe dönüştürme aşırı baskıcılık herkese karşı sadece benim dediğim doğruculuk ukalalık dikkat çeken bazı özellikleridir doğru ama -lafım meclisten dışarı- şizofrene nevrotik hastalıklara yakalanma riski en yüksek burç olduğu için hasta deyip geçmek karşıdakinin işini kolaylaştırır sanırım yoksa başetmek zor ileri seviyede karşıdakini hasta edebilme potansıyelleri de böylece var oluyor yalnız yiğidi öldür hakkını yeme demişler müthiş güzel huyları da var iş bitiriciler , işleri bitene kadar dünyayı gözleri görmez ama bi yerde bişeye bozulsalar o iş bitmez kafalarına uymalı kesinlikle, temiz tertipli insanlar tatlı dilliler ama madolyonun öbür yüzü de var sinirlenince bi o kadar da acı olabiliyor, bayadır oğlakları okuyorum susim dedim olmadı affola.-)ama sözüm meclisten dışarı bi kere daha diyim hani

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
08-19-2008 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Oğlak Burcunun Hayat Amacı astrosohbet 24 48,371 07-21-2020 02:45 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Oğlak Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 19 27,394 07-23-2017 06:12 PM
Son Mesaj: Merau
  Oğlak Burcu Yüzü Nin.Me.Sar.Ra 5 9,839 05-10-2017 12:33 AM
Son Mesaj: Nin.Me.Sar.Ra