Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Uranüs Evlerde
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
uranüs 1. evdeyken yükselen kovadan sayılır mı?
6. EVDE

Hayatını bilimsel bir konuda çalışarak kazanır veya geçirir. Çalışma yöntemleri alışılmışın dışındadır. Metodları kendi yaratır. Prensipleri kendi koyar. İş arkadaşlarına hükmetmek ister. Titizdir, monotonluktan nefret eder. Yeniliklere açık olmayan kişilerden hoşlanmaz. Kazalar ve değişik hastalıklar geçirir. Günlük yaşaırnnda, beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşaması mümkündür.

6.evi sevmiyorum , gereksiz titizliğin sebebi.. keşke hiç bu evde olmasaydı aðla...
(04-08-2011 05:52 PM)dove7guntesti Yazılan: [ -> ]uranüs 1. evdeyken yükselen kovadan sayılır mı?

evet 1.evdeki uranüs , yükselen kova özellikleri kazandırır ancak senin doğum haritanda 1.evde satürnde var ve satürn asc noktasına daha yakın yani satürn , uranüsten daha etkilidir muhtemelen.
Benim haritamda Uranüs 4.evde Oğlak'ta.
Bahsedildiği gibi evden erken yaşta ayrılma,asi olma durumu yok ama seneler geçtikçe ailemin katı düşünceleri nispeten yumuşadı.Bu anlamda Uranüs'ün (değişim) etkisinin olduğunu düşünüyorum.
Belki Oğlak'ta olması belki beraberinde Satürn ve Neptün etkisini hafifletmiş olabilir..sürprizzz

Parlaışık

Uranüs 6. evde -bir de 3. evimdeki güneşimle kare açı yapıyor.Sıradan ve kamusal hiçbir şeyi sevmem. ayrıca yukarıda açıklanan ''Çalışma yöntemleri alışılmışın dışındadır. Metodları kendi yaratır. Prensipleri kendi koyar. İş arkadaşlarına hükmetmek ister. Titizdir, monotonluktan nefret eder. Yeniliklere açık olmayan kişilerden hoşlanmaz. Kazalar ve değişik hastalıklar geçirir. Günlük yaşaırnnda, beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşaması mümkündür.'' özellikleri beni anlatıyor.Herkesin gittiği yolun tam tersinden giderim iş hayatında ama hepsinden başarılı olur onlar geçerim , şaşırırlar nasıl diye ama öyle , öyle olduğunu olabildiğini de bir çok kez kanıtladım.Karizmam da ayrı tabi ... en çok uranüsün anlık süprizlerine bayılıyorum , doğuştan alışık olduğum için kolay adapte oluyorum .
Uranüsüm 7. evde ve ben de 17 yasımda liseyi bitirince evlendim çocuktum diyordum astroloıjiyle tanısıncaya kadar cocuktum, bilemedim ebeveynlerimde engel olamadılar tabi inatla, ısrarla evlendim. Demek ki 7. evdeki uranüsmüs buna neden ..
(05-18-2011 09:00 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Uranüsüm 7. evde ve ben de 17 yasımda liseyi bitirince evlendim çocuktum diyordum astroloıjiyle tanısıncaya kadar cocuktum, bilemedim ebeveynlerimde engel olamadılar tabi inatla, ısrarla evlendim. Demek ki 7. evdeki uranüsmüs buna neden ..

nisan15, evliliğin devam ediyor mu? 7. ev yöneticinin sert açıları, ve 7. evindeki uranü pluto olması çok ilgimi çekti?
benim uranüsüm de 5. evde ama öyle çok uçuk bi insan sayılmam oğlakta olduğu için mi acaba? yada satürndendir heralde gülücük venüs satürn uranüs neptün hepsi 5. evde :/
(05-21-2011 12:24 AM)penelope Yazılan: [ -> ]benim uranüsüm de 5. evde ama öyle çok uçuk bi insan sayılmam oğlakta olduğu için mi acaba? yada satürndendir heralde gülücük venüs satürn uranüs neptün hepsi 5. evde :/

burç harmanlaması yaptığımızda akrep-balık-oğlak burçlarının etkili olduğu haritana göre çokta uçuk biri olmaman doğal.
(05-18-2011 11:04 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(05-18-2011 09:00 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Uranüsüm 7. evde ve ben de 17 yasımda liseyi bitirince evlendim çocuktum diyordum astroloıjiyle tanısıncaya kadar cocuktum, bilemedim ebeveynlerimde engel olamadılar tabi inatla, ısrarla evlendim. Demek ki 7. evdeki uranüsmüs buna neden ..

nisan15, evliliğin devam ediyor mu? 7. ev yöneticinin sert açıları, ve 7. evindeki uranü pluto olması çok ilgimi çekti?

Bu ne anlama geliyor biraz aydınlatır mısınız beni rica etsem?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler