Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Uranüs Evlerde
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Uranüsü 3. evde olanların deneyimleri neler?Olan varsa merak ediyorum.Benimde bu evde.Ve insanı egzantrik yapan degisik bi yerlesim diye gozlemliyorum kendimde.Insanlar hep farklı yada değişik birisi oldugumu söyler.Peki sizin nasıl?
Jüpiter 3. Evde
Uranüsle 120dercelik açısı var Benim için de tuhafsın derler ama kötü anlamda değil gülücük
(07-05-2017 06:03 PM)Libra Yazılan: [ -> ]Jüpiter 3. Evde
Uranüsle 120dercelik açısı var Benim için de tuhafsın derler ama kötü anlamda değil gülücük

Senin ayın 2. evde.Benim de oyle.Peki ondan ne tür etkiler taşıyosun?
Az kazancım olsa da kenara para koymada iyiyim Parasızlık beni ekstra rahatsız ediyor Biriktirme kenara koyma olmazsa rahat edemem
(07-05-2017 07:19 PM)Libra Yazılan: [ -> ]Az kazancım olsa da kenara para koymada iyiyim Parasızlık beni ekstra rahatsız ediyor Biriktirme kenara koyma olmazsa rahat edemem

Ben düşünmeden harcarım ama kenara da koyarım ya.Ay boğa özellikleri verir mi ki 2. ev?
Hiç bir yerde öyle bir şey okumadım
Whole Sign'e göre 3. evde Uranüs'üm var ayrıca Merkür-Uranüs zıt açısına da sahibim

Orijinal, değişik ve tuhaf bir kişiliğim olduğunu söylerler özellikle annemden çok duyarım bunu gülücük

Bana getirileri ise: Yaratıcı düşünceler özellikle kendi çapımda illüstrasyon çizimler yaparken fakat yaratıcılığım bu dönem çok donuk. Ayrıca çok değişik konuşma tarzım vardır bir gün duraksayarak konuşurum, ertesi gün hızlı ve seri kendim bile anlam veremem buna. Bilim, uzay konuları ilgimi çok çekiyor bunlarla ilgili araştırmalar, belgeseller izlemeyi severim Moleküler Biyoloji ve Genetik'e ilgi sarmıştım baya ama sayısalcı değilim malesef :D 8 yıl bilgisayar bağımlısıydım oyunlara çok düşkündüm günde 6-7 saatim bilgisayarda geçiyordu şimdi ise sıkılıyorum bilgisayarda takılmayı gülücük
Uranüs 9. Evde venüsle kovada kavuşum bana normal değilsin derler , öyledir efendimm gezmeye seyahat etmeye bayilirim
(07-05-2017 09:38 PM)say24 Yazılan: [ -> ]Whole Sign'e göre 3. evde Uranüs'üm var ayrıca Merkür-Uranüs zıt açısına da sahibim

Orijinal, değişik ve tuhaf bir kişiliğim olduğunu söylerler özellikle annemden çok duyarım bunu gülücük

Bana getirileri ise: Yaratıcı düşünceler özellikle kendi çapımda illüstrasyon çizimler yaparken fakat yaratıcılığım bu dönem çok donuk. Ayrıca çok değişik konuşma tarzım vardır bir gün duraksayarak konuşurum, ertesi gün hızlı ve seri kendim bile anlam veremem buna. Bilim, uzay konuları ilgimi çok çekiyor bunlarla ilgili araştırmalar, belgeseller izlemeyi severim Moleküler Biyoloji ve Genetik'e ilgi sarmıştım baya ama sayısalcı değilim malesef :D 8 yıl bilgisayar bağımlısıydım oyunlara çok düşkündüm günde 6-7 saatim bilgisayarda geçiyordu şimdi ise sıkılıyorum bilgisayarda takılmayı gülücük

Konusma tarzım benimde aynı günden güne degisiyor.Uzay bilim belgeselleriyle pek aram yok ama belki baska bilim konularina merakım var,kendimle ilgili bazi seylerin farkinda degilim ama bölümüm elektronikle ilgili .Eskiden bende bilgisayar bagimlisiydim fakat artık oyle bi hevesim kalmadı.
(07-05-2017 10:04 PM)Alejandro Yazılan: [ -> ]Uranüs 9. Evde venüsle kovada kavuşum bana normal değilsin derler , öyledir efendimm gezmeye seyahat etmeye bayilirim

Yalnız kaldığımda ay oglak demissin.Yalnızken mi ay burcunun ozelliklerini gosterir insan?
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler