Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Venüslerimizi İrdeleyelim..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(02-03-2011 11:43 PM)Equilibrium Yazılan: [ -> ]
Alıntı:VENÜS BALIK BURCUNDA
Yaratıcılıkları gelişmiş olduğundan, dekorasyon anlayışları oldukça zevklidir. Boş zamanlarında resim yapıp sergileri dolaşmayı severler. Sanatın bir dalıyla ilgili işte çalışıyor olmaları da muhtemeldir. Renk bilgileri çok gelişmiş olduğundan, bu konumda iyi makyözler ve kozmetik uzmanları da çıkabilir. Hassas yapılarına açık kalplilikleri de eklenince çabuk kırılabilirler.

Venüs Balık burcunda yükselir.

Venüs Balık’ta kibar, yardımsever, duygusal, şefkatli bir kişiyi tanımlar. Sevgisiz ve aşksız bir yaşamı düşünemezler. Etrafları güzelliklerle dolu olmalıdır. Lüks bir yaşamı arzu ederler ama paranın esiri de olmazlar. Akıllarına gelen güzel eşyaları aldıkları için, bütçelerini bir türlü dengeleyemezler.

5. EVDE

Neşeti, canlı, yaşama sevinci ve coşkusu dolu, aşkı ve aşık olmayı seven, yaratıcı, sanatkar ruhlu, sanatsal faaliyetlere ilgili... Sevgiyi artistik anlatım, hassasiyet, çabuk incinme, birden fazla beraberlik, çocukları güzel olur...

Lüzumsuz bir hassasiyet,
Lüzumsuz duygusallık,alınganlık,hassaslık..
Haddinden fazla fedakar olmam. Bütün bunlardan o kadar zarar görmeme rağmen bir türlü akıllanmayışım.
İşte ben.sürprizzz

off yeter yaa mars yengeçleri, neptünyenler, balıklar, duygusallık fedakarlık...daha ne istiyosunuz işte anlamıyorumki su elementleri hassaslık verir, duyarlılık verir, uç noktalarda belki fakirlik, hakkını savunamama, iyi nieti suistimal görme gibi şeyler veriyo ama fazla hassas olmak fazla duyarlı olmak fazla merhametli olmak koç gibi "ben" deyip öfkelenmeyi bilmemek kötü mü?benimki gibi bi haritanız olsa daha mı iyi?
venüs balığı işte ne güzel aşka aşık ask çiçek çiçek
(02-03-2011 03:32 AM)venusshine Yazılan: [ -> ]bende venus kovada, marsla kavusum bu acim , uranusle altmislik, pluto ucgeni, aykaresi, saturn karesi ve yukselen ucgeni var. Birde gunes ve otuzluk acim var ki bu bircok sitede kavusum olarak geciyo. Saturn karesi haricinde diger acilarimi cok seviyorum gülücük mars imin ve venusumun cekicilik konusunda cok sey kattigini dusunuyorum. Kovada olmasi da yani yazanlar gercekten dogru gider milletin itici buldugu herkesten farkli icine kapanik gider onu bulurum ona konar gonlum gülücük

benimde venüsüm kovada ve 3. evde bende gerçekten nerede farklı ilginç insan var onları buluyorumgülücük
Alıntı:off yeter yaa mars yengeçleri, neptünyenler, balıklar, duygusallık fedakarlık...daha ne istiyosunuz işte anlamıyorumki su elementleri hassaslık verir, duyarlılık verir, uç noktalarda belki fakirlik, hakkını savunamama, iyi nieti suistimal görme gibi şeyler veriyo ama fazla hassas olmak fazla duyarlı olmak fazla merhametli olmak koç gibi "ben" deyip öfkelenmeyi bilmemek kötü mü?benimki gibi bi haritanız olsa daha mı iyi?

Şahsen bu durumdan çok zarar gördüğüm için daha doğrusu olumsuz taraflarını yaşadığım için hiç iyi düşünemiyorum bu yerleşim hakkında.
Ayrıca hayat sadece aşktan da ibaret değil ama gel de bu düşünceyi uygulamaya koy. :D
Çok zor Venüs'ü Balık'ta olan biri için.
(02-04-2011 12:03 AM)Equilibrium Yazılan: [ -> ]
Alıntı:off yeter yaa mars yengeçleri, neptünyenler, balıklar, duygusallık fedakarlık...daha ne istiyosunuz işte anlamıyorumki su elementleri hassaslık verir, duyarlılık verir, uç noktalarda belki fakirlik, hakkını savunamama, iyi nieti suistimal görme gibi şeyler veriyo ama fazla hassas olmak fazla duyarlı olmak fazla merhametli olmak koç gibi "ben" deyip öfkelenmeyi bilmemek kötü mü?benimki gibi bi haritanız olsa daha mı iyi?

Şahsen bu durumdan çok zarar gördüğüm için daha doğrusu olumsuz taraflarını yaşadığım için hiç iyi düşünemiyorum bu yerleşim hakkında.
Ayrıca hayat sadece aşktan da ibaret değil ama gel de bu düşünceyi uygulamaya koy. :D
Çok zor Venüs'ü Balık'ta olan biri için.

bi boğanın sevgisiyse hayat ondan ibaret değildir doğal ama balık veya yengeçse o zaman hayat ondan ibarettir diyebilirim sana:)balık çok empatiktir ,dünyayı, bütün herkezi ve herşeyi büyük açılardan görür, sevgisi çok ruhsal ve kalptendir, güzel olan herşeyi sever.yengeç de öyle.onlar güzellikleri görebilme ve sevebilme yeteneğine sahiptirlerçiçek
Alıntı:Venüs Oğlak :Duygularını belli etmez, kısıtlayıcılık verir. Aşkı ciddiye alır. Eş ve evlilik ilişkilerinde sadıktır. Ama sevgide maddi çıkarlar arayabilir. Evlilik yoluyla zengin olmayı planlar. Genellikle kadınlar, kendinden daha genç erkekle evlenebilir. Soğuk görünümü yüzünden insanların uzaklaşmasına neden olur. Düzenli, sınırlı bir estetik anlayışı vardır. Belli etmeden etrafını kontrolü altında tutar ve genellikle onun dediği olur.

annem bana sen kimseyi beğenmez,zor evlenirsin der. bi annenin çocuğunu çok iyi tanıması ne güzel gülücük
Bendemi bu yüzden kimseyi beyenemiyorum acaba?gülücük Benim venüsüm oğlakta 2. evimde ay ve şans noktamla kavuşumda başkada açı almıyor. Para konusunda çok mu şanslıyım acabadil çýkarma lükse olan düşkünlüğüm doğru paralarımı elimde tutamıyorum gülücük
(02-19-2011 04:03 AM)Honey Yazılan: [ -> ]Bendemi bu yüzden kimseyi beyenemiyorum acaba?gülücük Benim venüsüm oğlakta 2. evimde ay ve şans noktamla kavuşumda başkada açı almıyor. Para konusunda çok mu şanslıyım acabadil çýkarma lükse olan düşkünlüğüm doğru paralarımı elimde tutamıyorum gülücük

Honey ballı biri olmalısın =)
Alıntı:
Venüs Oğlak :Duygularını belli etmez, kısıtlayıcılık verir. Aşkı ciddiye alır. Eş ve evlilik ilişkilerinde sadıktır. Ama sevgide maddi çıkarlar arayabilir. Evlilik yoluyla zengin olmayı planlar. Genellikle kadınlar, kendinden daha genç erkekle evlenebilir. Soğuk görünümü yüzünden insanların uzaklaşmasına neden olur. Düzenli, sınırlı bir estetik anlayışı vardır. Belli etmeden etrafını kontrolü altında tutar ve genellikle onun dediği olur

eşimin venüsü oğlak okadar uyuyorki hep kontrolcüdür ve genellikle dediği de oluyor ama benimde dediğim olur
Benim venüsüm 9. evde ve koçta. Peregrin olmayan tek gezegenim.

Bu enerji küresi tutkuyla dolduruyor ve çabuk aşık ediyor. Bazen çok savurgan olabiliyorum.Buradaki bir Venüs genelde zararlı oluyor. Şansım yokmuş gülücük
(02-20-2011 12:42 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(02-19-2011 04:03 AM)Honey Yazılan: [ -> ]Bendemi bu yüzden kimseyi beyenemiyorum acaba?gülücük Benim venüsüm oğlakta 2. evimde ay ve şans noktamla kavuşumda başkada açı almıyor. Para konusunda çok mu şanslıyım acabadil çýkarma lükse olan düşkünlüğüm doğru paralarımı elimde tutamıyorum gülücük

Honey ballı biri olmalısın =)

gülücükgülücük teşekkürler umarım öyledir gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler