Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: 8.ev
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(01-25-2011 12:42 AM)Félicé Yazılan: [ -> ]Daily, ben de yazıyı bu yüzden anlayamadım. Astrolojik bilgilerimle çelişti. Satürnün bulunduğu burç konularını zorla öğrenmem gerektiğini biliyorum. Ama burada satürnün burcu sizde köklerinizde vardır gibi birşey diyor..

ben senin bilgilerinin kırıntısına sahip olmadığımdandır belki de.. gülücük

Jüpiter’in bulunduğu alan sizin meyvelerinizi vereceğiniz yerdir. Karşı burcu ise köklerinizi salacağınız yer. Satürn’ün bulunduğu burcun olduğu yer ise zaten zerrelerini öğrendiğiniz, beslendiğiniz köklerinizdir ve karşı burcu da meyvelerinizi vereceğiniz yer.
bak senin dediğinden farklı bir şey söylememiş aslında; (zorla demesemde ben..) yaşadığın ve yaşayacağın tecrübeler sayesinde zaten ister istemez öğrenmeyi vaadediyor satürn.. sonuçta o alan seni büyüten, besleyen, sen yapan yer oluyor. kök salıyorsun..
bence satürn değerlendirilirken sürece bakılıyor ve engelleyen kısıtlayan v.s deniliyor. oysa sonuca baktığımızda durum sapasağlam bir yapı. artık o alan senin her yönüyle hakim olduğun, güçlü olduğun alan.. master yapıyorsun sonuçta :D
satürn benim 4. ev sonuna yerleşmiş, 5. evde de etkin.. bu iki alanda da zorlanma yaşamadım.. gülücük
oysa satürnün bu evlerde ki yorumu başka şeyler söylüyor..
şimdi ben söylenene mi yaşadığıma mı inanayım? gülücük
1993 yılının ülkemiz açısından şöyle bir özel anlamı var ,

önce gazeteci uğur mumcu , sonra dönemin popüler komutanı eşref bitlis ve hemen ardından cumhurbaşkanı turgut özal peş peşe ölüyor , öldürülüyorlar.

hatta geçen haftalarda turgut özalın oğlu çıkıp 1993 yılının iyi irdelenmesi gerektiğini ifade etmişti öyle hatırlıyorum.

o dönemde transit satürnün kova burcunda olup türkiyenin 8.evinden geçtiğini görüyoruz.
(05-29-2011 05:08 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]1993 yılının ülkemiz açısından şöyle bir özel anlamı var ,

önce gazeteci uğur mumcu , sonra dönemin popüler komutanı eşref bitlis ve hemen ardından cumhurbaşkanı turgut özal peş peşe ölüyor , öldürülüyorlar.

hatta geçen haftalarda turgut özalın oğlu çıkıp 1993 yılının iyi irdelenmesi gerektiğini ifade etmişti öyle hatırlıyorum.

o dönemde transit satürnün kova burcunda olup türkiyenin 8.evinden geçtiğini görüyoruz.

hatta uğur mumcunun öldürüldüğü gün transit mars türkiyenin asc noktası üzerinde natal plüto ile kavuşum yapıyormuş.
(05-29-2011 05:11 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]
(05-29-2011 05:08 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]1993 yılının ülkemiz açısından şöyle bir özel anlamı var ,

hatta uğur mumcunun öldürüldüğü gün transit mars türkiyenin asc noktası üzerinde natal plüto ile kavuşum yapıyormuş.

az önce nette arama yaparken öner döşere ait şu yazıyı buldum ve okumaya başladım ;

http://www.astrolojiokulu.com/yazi-detay...kaleID=176

ülkemizden bilim insanlarının da öldüğü 2007 yılına ait kaza olayının astrolojik değerlendirmesini yapmış.

dikkatimi çeken ilginç bir şey oldu paylaşmak istedim ,

bir kaç gün önce uğur mumcu nun öldürüldüğü tarihte transit marsın yengeç burcunda retro olup türkiye haritasının asc noktası üzerinde ve aynı zamanda plütoyla kavuşum yaptığını görmüş hatta yukardaki alıntıyla ifade etmiştim.

öner döşerin uçağın düşürülmesi ihtimalinin de olduğu bu kaza tarihinde de ne tesadüf ! transit mars yengeç burcunda retro konumunda ve türkiyenin asc noktası + plütosu üzerinde görünüyor. ( farklı yıllarda oluyor bunlar )
(02-06-2012 12:50 AM)keture Yazılan: [ -> ]Benim 8.evimde mars ve merkur var bu ikisinin bu evde olmasi iyi degil diye okudum
ben kuçukken olumcul hasta oldum mezarim felan hazirlanmis kurtulmusum bunla alakasi olabilirmi acaba =))

Evet olabilir, tarihi hatırlayan varmı, ne zaman olmuş bu olay ?
Esimin de marsi ve günesi 8. evde... dogdugunda kalbi durmus.... sonra yine calismaya baslamis... ve kendisi icin ölecek demisler... sanirim bunlar hep 8. evde ki gizemlilikten dolayi oluyor...
(02-06-2012 01:43 AM)keture Yazılan: [ -> ]11 haziran 1987 yilinda dogdum

temmuz agustos 1988 zamani hastanedeymisim
eylul ayinda ise kurtulup taburcu olmusum
1 yasindaydim hasta oldugumda aðla...

geçmiş gitmiş çok şükür

Henüz 1 yaşında olduğundan ağır hareketli gezegen transiti göremedim lakin Mars transiti yavaşladığı ve geri harekete başladığı döneme denk gelmiş ki bu dönemlerde mars transitini satürn transiti gibi ağır abi transit olarak düşünüyorum.

Ve dahası o mars transiti senin merkür-mars ikilisine sert kare açılar yapmış o dönemde
(01-30-2013 10:10 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]
(01-11-2013 02:22 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]transit satürn 8. evdeyse sadece kendisiyle alakalı ölüm sınavı verecektir kişi.?

hala bir umudum var.. gülücük

Satürn 8.ev geçişi farklı deneyimleri de ifade edebilir.
Ölüm deneyimi üzerine fazla düşünüp bu yönde gözlem yapmadığım için net birşey diyemem. Benim için Satürn 8.ev transiti o konuda sorunsuz sıkıntısız geçip gitmişti bunu söyleyebilirim.

Teorik olarakta bildiğim kadarıyla sadece kendiyle ilgili değil, çevresinden birileriyle ilgili de olabilir.
teşekkürler... ben satürn 8. evdeykenki deneyimlerimi hatırlamıyorum. Sonradan da dönüp incelemedim. ama bir yakınımın 8. evine giren trans. satürnü onu epey sarstı. Ortaklarla arası çok kötü oldu. Vergi dairesinde işlemleri uzun sürüyor ve iki ay önce ağabeyini kaybetti.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Referans Adresler