Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Satürn Evlerde
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

aeon

(12-25-2010 11:51 PM)büşra Yazılan: [ -> ]bende etkisini yinede 8. ev konularında kısıtlayıcı şekildemi gösterir?

satürnüm koçta 8. evde.açılarıyla beraber düşününce koçtaki güneşimle yani mücadeleci doğamla birlikte hareket ediyo.ayrıca jüpiter, uranüs, neptün ve plütoyla olumlu açıları var.etkisini yinede 8. ev konularında kısıtlayıcı şekildemi gösterir? açılarıyla düşününce yine

satürn açı yaptığı gezegeni , bulunduğu burcu ve evi kısıtlkar.

satürn koç burcunda düşer ,

aslan koç ve yengeçte iyi çalışmaz.kova ve oğlakta yönetici , terazide yücelimdedir.

sana hırslı bir yapı katabilir ama kısıtlayıcı özelliği olan bir gezegendir..

Alıntı:biraz mücadeleci, iyimser, gizli bilimlere yetenekli, değişimci özellikleri var.

satürn, gizli bilimlere yetenek , değişimcilik ve iyimserlik gibi özelliklerin yanından bile geçmez.
hatta bu kavramlarla en zıt gezegendir.
ancak, satürnün olduğu alanı çok istersin.işin ilginci kadük kaldığın bu alanda sürekli bir gerçekleştirme stresin olur ve daha da zorlanırsın.
ancak , ilerleyen zamanlarda satürnlülerin bulundukları alanlarda çok ala bir otorite olma şansları vardır.

yazdıklarının içinde bir tek mücadelecilik özelliği vardır.
(12-26-2010 12:03 PM)aeon Yazılan: [ -> ]
(12-25-2010 11:51 PM)büşra Yazılan: [ -> ]bende etkisini yinede 8. ev konularında kısıtlayıcı şekildemi gösterir?

satürnüm koçta 8. evde.açılarıyla beraber düşününce koçtaki güneşimle yani mücadeleci doğamla birlikte hareket ediyo.ayrıca jüpiter, uranüs, neptün ve plütoyla olumlu açıları var.etkisini yinede 8. ev konularında kısıtlayıcı şekildemi gösterir? açılarıyla düşününce yine

satürn açı yaptığı gezegeni , bulunduğu burcu ve evi kısıtlkar.

aslan koç ve yengeçte iyi çalışmaz.kova ve oğlakta yönetici , terazide yücelimdedir.

Alıntı:biraz mücadeleci, iyimser, gizli bilimlere yetenekli, değişimci özellikleri var.

satürn, gizli bilimlere yetenek , değişimcilik ve iyimserlik gibi özelliklerin yanından bile geçmez.
ancak, satürnün olduğu alanı çok istersin.işin ilginci kadük kaldığın bu alanda sürekli bir gerçekleştirme stresin olur ve daha da zorlanırsın.
ancak , ilerleyen zamanlarda satürnlülerin bulundukları alanlarda çok ala bir otorite olma şansları vardır.

"satürn, jüpiter, uranüs, neptün ve plüto" bunlar kendi içinde açı yaptığında iki gezegende birbirini eşit oranda etkilemiyomuydu?
yoksa açısız gibi sayıp sadece bulunduğu burcamı bakyıoruz

Félicé

(12-26-2010 12:03 PM)aeon Yazılan: [ -> ]satürn açı yaptığı gezegeni , bulunduğu burcu ve evi kısıtlkar.

İnsan satürnlü olunca ihtisas alanı da satürn üzerine oluyor her halde:D Satürnden bahsedildi mi, en uzun, en sıkıcı, en bunaltıcı bilgileri ve kötümserliği anlatmakta üstüne yokhehee
Satürn iyidir insanıın kendini toparlanmasını sağlıyor. Benim 4. evimde terazide natal ve transit satürnler kavuşumdalar. Bir ev filan satın almalıyım yaşam alanı oluşturma isteğim yoğun kendime ait. Aklımda var da bakalım şartlar olgunlaşmalı.

aeon

Alıntı:İnsan satürnlü olunca ihtisas alanı da satürn üzerine oluyor her halde Satürnden bahsedildi mi, en uzun, en sıkıcı, en bunaltıcı bilgileri ve kötümserliği anlatmakta üstüne yok

:D hehee

ya gerçekten kızın maneviyatı sarsılacakmış neredeyse
ben satürnü seviyorum, sıkıldım jüpiterden.. hep laylaylom çekilmiyor bir yaştan sonra :D
1. evde bulunan satürn ileriki yaşlarda genç görünmeyi sağlarmı, yoksa bu durum sadece oğlak burçları içinmi geçerlidir??

aeon

(12-28-2010 03:02 AM)Daily Yazılan: [ -> ]ben satürnü seviyorum, sıkıldım jüpiterden.. hep laylaylom çekilmiyor bir yaştan sonra :D

:D

satürn sana iki tokat atmamış .

yoksa böyle konuşmazdın :D

aeon

(03-08-2011 08:55 PM)yeppe Yazılan: [ -> ]1. evde bulunan satürn ileriki yaşlarda genç görünmeyi sağlarmı, yoksa bu durum sadece oğlak burçları içinmi geçerlidir??

yükselen yöneticisine asc ye de bakılmalı .

evet satürn tipi bir zaman sonra yaşımı belli etmez.

ama genç görünmeyi sağlar diyemeyiz.bir yaştan sonra yaşlanma belirtileri durgunluk gösterir.gençliğinde yaşlı görünür ileriki yaşlarda , daha yaşlı görünmez.
(03-08-2011 11:30 PM)aeon Yazılan: [ -> ]
(12-28-2010 03:02 AM)Daily Yazılan: [ -> ]ben satürnü seviyorum, sıkıldım jüpiterden.. hep laylaylom çekilmiyor bir yaştan sonra :D

:D

satürn sana iki tokat atmamış .

yoksa böyle konuşmazdın :D

valla hem de kaç tokat attı.. da, az kendime getirdi beni :D
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler