Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Satürn Evlerde
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(08-03-2011 05:34 PM)Yıldırım Yazılan: [ -> ]picachu ve penelope

Alıntı:Çocuklarınızla ilgili problemleriniz sizi hep üzecek. Belki de çocuğunuz olmayacak. Özellikle Satürn İkizler, Başak, Terazi ya da Oğlak Burcu'nda ise, çocuksuz kalabilirsiniz. Diğer burçlarda ise, çocuklarınız size ölünceye kadar dert olur.

bu tür genelleme ve kesinlik ifade eden yorumları ciddiye alıp dert etmeyiniz.
çok ürkütücü.Allah korusun..dertlendim ne yalan söleyim :( satürn 5. evimde ..terazi de...((
Transit satürn arkadaşımın 1.evinden geçiyor ve yüz felci geçirdi ..
Ve evet inzivaya çekildi başka bir şehre taşındı işini gücünü bırakıp gitti çok da sosyal biriydi

aeon

üzücü olmuş. geriye dönme şansı var mıymış

ELF

(08-26-2011 03:56 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Transit satürn arkadaşımın 1.evinden geçiyor ve yüz felci geçirdi ..
Ve evet inzivaya çekildi başka bir şehre taşındı işini gücünü bırakıp gitti çok da sosyal biriydi
Geçmiş olsun.
Annem yüz felci geçirdi ve akupunkturla tedavi oldu.Arkadaşınıza önerebilirsiniz
Aeon gün gün düzelme var ama eski haline dönüp dönemiyeceği net değilmiş ve aklınızda olsun armut iyi geliyormuş
Elf akupunktur da denemesini söyledim sağol.
Arkadaşlar bir insan düşünüp düşünüp kendi kendini sıkıp daraltıyorsa boğuyorsa sizce satürünü 12.evde midir 1.evde mi ?
(10-08-2011 11:57 AM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Arkadaşlar bir insan düşünüp düşünüp kendi kendini sıkıp daraltıyorsa boğuyorsa sizce satürünü 12.evde midir 1.evde mi ?

12.evdedir
Acikcasi hic bir fikrim yok... yorumcular iyi bilir ama... 12. ev genelde bilmiyorum ama ben insanin ruhu olarak görüyorum... yani ic dünyanda bi sIkIntI varsa satürn orada olabilir düsüncesi geldi bana.. 1. evde olmasi daha cok senin cok ciddi ve kendini otorite görmen olabilir 1. ev eger kisinin kendisi ise...
Kayasran ve Mavisahram teşekkürler
O zaman ya whole sing yanlış yada yükselenim yengeç değil aslan, ikisinden biri oluyor
(06-04-2011 12:51 AM)panel Yazılan: [ -> ]SATÜRN 6. EVDE :.İşle ilgili acaip bir gecikmeler,çok çalışıp birşey elde edememek,yapılan işin göze görünmemesi,ayrıca alanla ilgili başarısızlık korkusu,çok fazla potansiyele sahip olup,elden birşey gelmemesi,tüm bunlara ek olarak yine alanla ilgili stres yapmak ve fobik durumların ortaya çıkması gibi problemler yaşanıyor.

P.s:Köpek gibi çalışıyorum 5 aydır hiçbişi olmadı,yeni gelen adam,öncekinin başarısına cuk diye oturdu...Şimdi o "keko" benden başarılı görülüyor.Fazlasıyla sinir bozucu...

Bu duruma bende gıcık oluyorum ,yapılan işin goze gorunmemesı ,hıc bırseye sahip olmayan beceriksızın hep gözde olması :( kendime ait bir işimin olmasını istıyorum :(
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Referans Adresler