Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Doğum haritamla ilgili..
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=42&y=16

Kusuruma bakmazsınız değil mi daha kimseyle tanışmadan böyle pat diye doğum haritamı yorumlatmak istiyorum ama gerçekten merak ediyorum, çelişki yaşıyorum çünkü,

Doğum haritamla ilgili sorunum şu: Şimdi Yükselen İkizler gösteriyor,Güneş'im Yengeç'te ve 1. evde konumlanmış, kişinin Güneş'i 1. evdeyse yükseleninin de aynı burç olması gerekmez mi? Bir de kendimi hiç Yengeç gibi göremiyorum ben,kuzenim de yengeç burcu fakat tam bir yengeç anaçlığı,hassasiyeti,nazikliği gösteriyor ben öyle değilim,daha aldırmaz,duyguları daha bastırılmış bir yapıya sahibim..
Güneşin burç değiştirdiği bir konumda doğmamın bunda bir etkisi var mıdır?
cancimini Yazılan:http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=42&y=16

Kusuruma bakmazsınız değil mi daha kimseyle tanışmadan böyle pat diye doğum haritamı yorumlatmak istiyorum ama gerçekten merak ediyorum, çelişki yaşıyorum çünkü,

Doğum haritamla ilgili sorunum şu: Şimdi Yükselen İkizler gösteriyor,Güneş'im Yengeç'te ve 1. evde konumlanmış, kişinin Güneş'i 1. evdeyse yükseleninin de aynı burç olması gerekmez mi? Bir de kendimi hiç Yengeç gibi göremiyorum ben,kuzenim de yengeç burcu fakat tam bir yengeç anaçlığı,hassasiyeti,nazikliği gösteriyor ben öyle değilim,daha aldırmaz,duyguları daha bastırılmış bir yapıya sahibim..

peki kuzeninindemi yükseleni ikizler? yani yükselen çok etkiliyor yansıyan kişiliğimizi....bence ay burcumuzun çok etkisi var anlatttığın durumlarda...sadece güneş burcu nun aynı olması aynı kişilik özelliklerini taşımamız anlamına gelmezki...

shadow

sizler sanırım sadece etkinin ve değişimin burçlardan kaynaklandığını zaannediyorsun.aile,çevre,okul,arkadaş.meleklerin burçlardan gönderdikleri ışınımlar beyni direkt etkilemekte.lütfen bunuda hesaba katarak haritanıza bakınız.yoksa bir haritayla yola çıkarsanız hayatınızı ona göre yönlendirmiş olursunuz ki o zaman hatalarınız ve yaşamınızdaki zorluklarınız kaçınılmaz olur
O zaman şöyle açıkliyim kuzenimin yükseleni Aslan ay burcu Akrep (su grubu)

benim ay burcum yay'da..

Shadow ben zaten hayatımı,ileriki yaşamımı bir harita üzerindeki açılara göre yönlendiremem,yönlendirmem sadece doğduğum anda gökyüzünden nasıl bi enerji almışım onu merak ediyorum ve yorumlatmak istiyorum bu kadar.. Yeryüzünde çeşit çeşit hepsi ayrı karakterde milyarlarca insan var..Bir kısmının tıpatıp aynı özellikte olduğunu iddia edemeyiz değil mi? ben sadece kişiliğimdeki özelliklerin yengeci tam anlamıyla yansıtmadığını belirtmek istemiştim..
selam cancimini ; zamanım olsaydı haritanı güzelce incelerdik ancak kısaca şöyle cevap vermeye çalışayım. 1.evinde ki güneş zaten senin önderlik , tutkulu kişilik özelliklerini , sahne kabiliyetini arttırır + Ay yay olunca neşeli ve pozitif özelliklerin artacaktır..
yengeçin hassaslığının daha pasif olmasını bence venüs - mars konumlarını + açılarını inceleyerek bulabiliriz diye düşünüyorum..
Yarın burası dolacakgülücük)
Çok teşekkür ederim,bende tam şimdi okuyordum acaba yeni bir gelişme var mı diye Beyhan.. gülücük)gülücük)gülücük)

Yıldırım olsun varsın zamanın olmasın şu kısa yazı bile iyi geldi.. gülücük)
Kalp kalbe karşıymışgülücük)
Sevgili Camcimini,
cok enteresan bir haritaya sahipsin....
yukselenini ben de kontrol ettim ikizler cikiyor 27 derece...yukselen burcumuz bizim kendimizi disariya nasil gösterdigimizle ilgilidir...yani disardan nasil algilaniyorsun... davranislarin, tavirlarin, giyim tarzin, kendini ifade edis bicimin.... kisaca özetlersek , siz aslinda ikizler burcu niteliklerini gösteren bir yengecsiniz... ve tabii ki kuzeninize benzemezsiniz, ayni burctan olsaniz bile...
yengec, oglak, terazi ve koc burcunun 0 ya da 1-2 derecelerinde gunes ya da baska bir gezegenin olmasi bir haritada cok önemldir... yepyeni bir baslangici sembolize eder...dönem baslangicini..ayni plutonun oglak burcuna gecisi ile birlikte önem kazanan degerler gibi....

Gunesinizin birinci evde olmasi, sizin liderlik ve yonetici potansiyelnizi göstereceginizi anlatir. Ayrica kuvvetli bir bedene, bunyeye sahipsinizdir. Cunku kendisini kuvvetli hissedenler ve "guclu ben" i olanlar zaten lider olurlar....
ay ile gozuken opposition sizin bazen kararlarinizda ikilem yasadiginizi tarif eder. yani bir yanda bilinciniz, obur yanda bilincaltiniz var ve karar vermekte zorlanırsınız hep, cunku iciniz baska der, bilinciniz baska... ya da dugularınız baska telden calar, akliniz baska.... ve dolayisiyla guc karar verirsiniz, bence burada yapmaniz gereken hep icinizin sesini dinlemenizdir... hani derler ya, "yureginin goturdugu yere git"....
ay yay da ve 7. evde...ustelik aksin ustunde...bence cok onemli ve gorunur tum yasaminda bu ozellik...yuksek felsefesi olan kisiler size cekici gelir...ama senin adaletine, hak hukuk sistemine uygun olmali bu kisi...maceraci tipler, ögrenme arzusu (ama felsefik dusunenler, yani detaylara önem veren kişiler...) olan adil kisiler sizi ceker veya siz onlari cok iyi anlarsiniz... Ay, bulundugu evin konularini icinde bulundugu burcun özellikleriyle kendisini gösterir...siz partner iliskilerini cok iyi anlayanlardansiniz...ve ay in aksta olmasi da sizin sezgisel gucunuzun cok fazla oldugunu gösterir bizlere... siz partnerinizi her zaman kolay anlarsiniz, ama bu surecte siz onun da kendinizi anlamasini fazla beklemeyiniz, cunku sezgileri guclu olanlar , evet karsisindakini cok iyi anlar, onun adeta dusuncelerini bile okur ama karsinizdaki kisinin her zaman sezgileri sizinki gibi guclu degildir o yuzden hepimizin zaman zaman dustugu yanlisa siz de dusup..."yaaa ben herkesi ne guzel anliyorum ama kimse beni anlamiyor..." filan gibi dusuncelere dalmayiniz lutfen....

neptun - ay konjunktionu da sizi partner konularinda hayal dunyasina tasir zaman zaman, buna dikkat ediniz.... neptunun gunesle yaptigi sert aci ise sizin öbur yandan hayallerinizi idealize etmede cok yardimci olur...
Pluton haritanizda 5. evde ve aldigi acilarla beraber cok kuvvetli gozukuyor.... Mutluluk anlayisinizda köklü degişiklikler yapabileceginizi isaret eder. bence super bir konum bu...halinizi duruma gore kolay degistirirsiniz siz. ve cok derin bir mutluluk anlayisiniz vardir...gizemli bir anlayis bence...gunesle ve yukselen aksiyla olan soft acisi size karizmatik bir goruntu de veriyordur....
venus kendi evinde bulunuyor, merkur de ikinci evde... finans konularinda iletisim , reklam, musteri hizmetleri gibi konularda rahat para kazanabilirsiniz.
Saturnun konumu ile bayagi iyi calisirsiniz siz...gerci retro konumda ama ilerki yaslarda bunu daha iyi anlarsiniz...isinizi guzel örgutlersiniz, sistem kurarsiniz ama bireysel calismaktan hoslanirsiniz, ekip calismasi filan size gore degil pek....gibi gözukuyor...zorlu ve mucadeleci bir isiniz olabilir...
saturn zamani da yonetir, o yuzden sistematik bir sekilde calismak zorunda kalirsiniz ya da bunu seversiniz zaten...ama dedigim gibi ilerki yaslarinizda bunu daha iyi anlarsiniz....(progresde saturn duzeldigi zaman...30 lu yaslarda...)

Jupiterin yumusattıgı Mars da kendi evinde bulundugundan gucludur bu haritada...ancak merkurle yaptigi zıt açı sizi biraz zorlar... aklınıza uymayan herseye kolay sinirlenmenizi saglar....tepki gosterirsiniz boylece ve haklisiniz tabiii, cunku kendinizi gerceklestirmek durumundasiniz, yani bu haritaya sahipseniz tepki göstermek zorundasiniz zaten...yoksa hasta olursunuz....
Kuzey ay dugumunuz 11 evde sizin kader konularinizi belirliyor... yani olunceye kadar yasayacaginiz ve bir seyler kapacaginiz, ögreneceginiz ve böylece kendinizi gelistireceginiz olaylarin konusunu anlatiyor....siz genelde baskalarini mutlu etmek adina bazi olaylar yasarsiniz...mesela cok yardim edersiniz , mesela cebinizde para yoktur, borc para alip ihtiyaci olana yardim amacli verirsiniz... ondan sonra da zor durumda kalirsiniz, yani buna benzer olaylar yasarsiniz ve bir seyler ogrenirsiniz....gibi dusunebilirsiniz....ama kesin bir sey var , o da ögrenmek...her ne yasarsaniz yasayin bu konuda, muhakkak sizin ögrenmeniz icin olusmustur bu olay...
Pluton transiti yasiyorsunuz...zordur... hem partner anlayisiniz degisecektir bu iki sene icinde hem de kendinizi de degistireceksiniz, cunku gunesiniz de cok kuvvetli etki alani icinde bulunuyor...15 subat 15 mart arasinda transit mars, transit plutona zıt açı yapacak, bu sure icinde riskli hareketlerden muhakkak kacininiz... riskli sporlar, riskli seyahatler filan yapmayiniz... ayrica annenizi ve babanizi da bu sure icinde pek yanliz birakmayin derim, size ihtiyaclari olabilir...
Pluton transiti yaklasik iki sene surer... bu sure icinde kendinize , kendinizde ne gibi degisimler yapmak istediginizle ilgili muhakkak hedefler koyunuz... partner anlayisinizda da yasayacaginiz olaylar neticesinde degisimler yasamaniz olasidir... bunun icin de hedefler koyun kendinize, bence cok onemli bir zamanin baslangicindasiniz, degisim zamani... "yok ben almim" , diyemezsiniz...bu yogun bir enerjidir ve hedef koyarsaniz bu enerji dogal olarak oraya akacaktir... ve sunu da dusunun lutfen... hayatiniz boyunca size böyle bir firsat bir daha verilmeyecek... cunku böyle bir transiti asla bir daha yasayamazsiniz...zamaniniz yetmez cunku...pluton bir burcta 20-30 yıl kaliyor, artik siz hesaplayin bir sonraki transitinizi...gülücük))
hayat size bu yasta bir degisim öngöruyorsa, bunun sizin icin muhakkak bir anlami vardir...

sevgiyle kalin....gülücük)))
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler