Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Yükselen Yay
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
İyi ki yükselen yayım, pluto asc kavuşumum olsa bile iyiyim. Her şey iyi olacak modundayım. Galiba, öyle sanırsam.
ahmedd bende pluto asc kavuşumu olan biriyim. herşeyin iyi olacağına inanmak bir yenilenme bir umut hissini bende yaşıyorum hatta en zor zamanlarda bile. 1. ev Pluto umut demektir. Çünkü bizler ömrümüzü yeniden doğmakla geçiriren bireyleriz Sayısız kez ölür sayısız kez doğarız küllerimizden. 1. Ev Pluto umudun ta kendisidir aslında. Çünkü plutonun anlamı yeniden doğuştur. Pluto'nun kendisi zaten yeniden doğuşu temsil eder. Pluto'nun muhteşem etkilerini yansıtana dek dönüşürüz.
(03-05-2017 12:04 AM)zeynepelif Yazılan: [ -> ]ahmedd bende pluto asc kavuşumu olan biriyim. herşeyin iyi olacağına inanmak bir yenilenme bir umut hissini bende yaşıyorum hatta en zor zamanlarda bile. 1. ev Pluto umut demektir. Çünkü bizler ömrümüzü yeniden doğmakla geçiriren bireyleriz Sayısız kez ölür sayısız kez doğarız küllerimizden. 1. Ev Pluto umudun ta kendisidir aslında. Çünkü plutonun anlamı yeniden doğuştur. Pluto'nun kendisi zaten yeniden doğuşu temsil eder. Pluto'nun muhteşem etkilerini yansıtana dek dönüşürüz.

O dönüşümlerden kim bilir kaç yüz kez geçeceğiz aðla...
Yükselenim Yay ama özellikleri bana hiç uymuyor Yay burcu ablam bile “Sen Yay olamazsın” diyor doğum saatim mi yanlış anlamadım :D
(12-10-2017 03:10 AM)say24 Yazılan: [ -> ]Yükselenim Yay ama özellikleri bana hiç uymuyor Yay burcu ablam bile “Sen Yay olamazsın” diyor doğum saatim mi yanlış anlamadım :D

Yükselen yöneticin Balık burcunda (Jüpiter Balık)
Yükselenin tam karşısında Venüs var (Venüs - Asc açısı)
bu iki etkileşim seni daha naif, daha duyarlı yapıyor olabilir ki zaten Yengeçsin

Yükselenin Yay ise Jüpiter transitlerinden etkilenme ihtimalin yüksek
önümüzdeki Ocak, Şubat, Mart aylarını bi gözlemle derim
çünkü Jüpiter Akrep transiti senin Güneş'e güzel bir üçgen açı yapacak

ablana selamlar *_*
Tarihleri aklımda tutacağım ;)

Selamını iletirim iyi geceler ^_^
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
Referans Adresler