Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(11-25-2010 02:06 PM)Kıvılcım Yazılan: [ -> ]Tuğçe bana da para çok şükür geliyor ama aynen dediğin gibi gidecek bir yer buluyor gülücük bende de aynı açı mı var ne ...Yine de şükür ama hiç zorda kalmadım hep yetişti yaradan

evt kıvılcım 2.evini aslan kesmiş ve güneşin 2.evinde jüpiterden,ay ve venüsten açılar almış para gelmesi normal ancak 2.evdeki marsın jüpiterini etkilemiş olması ani harcamalara ve kayıplarada işaret edebilir bence transit mars senin için önemli olmalı bu anlamda
içinden çıkamadığım bi konu var yardımcı olursanız çok sevinirim...
kompozit haritada deyim yerindeyse kuzey ay düğümü ve uranüs karşıtlığı haritaya damgasını vurmuş ve venüs, satürn, mars,plüton, güneş, merkür hepsi 5. evde.... ay, neptün ve uranüs 6. evde ve de jüpiter 7. evde.. benim merak etttiğim şu ne olursa olsun ben bu şahıstan kopamıyorum bi şekilde aramızdaki bağ kopmuyor bunun sebebi kuzey ay düğümü(12. ev) ve uranüs(6. ev) karşıtlığı olabilir mi?
(12-29-2010 05:54 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]içinden çıkamadığım bi konu var yardımcı olursanız çok sevinirim...
kompozit haritada deyim yerindeyse kuzey ay düğümü ve uranüs karşıtlığı haritaya damgasını vurmuş ve venüs, satürn, mars,plüton, güneş, merkür hepsi 5. evde.... ay, neptün ve uranüs 6. evde ve de jüpiter 7. evde.. benim merak etttiğim şu ne olursa olsun ben bu şahıstan kopamıyorum bi şekilde aramızdaki bağ kopmuyor bunun sebebi kuzey ay düğümü(12. ev) ve uranüs(6. ev) karşıtlığı olabilir mi?

sanmıyorum.

gezegenleriniz arasında güçlü bağlar olabilir.
teşekkür ederim..

kompozit harita

rica etsem bunun sebebi ne olabilir kısaca yorumlayabilir misiniz ?
(12-29-2010 06:00 PM)tooredo Yazılan: [ -> ]teşekkür ederim..

kompozit harita

rica etsem bunun sebebi ne olabilir kısaca yorumlayabilir misiniz ?

kompozit haritada hem akrep burcu yoğun hemde satürn vurgusu var.
satürn etkisinin ilişkilerde tutkal vazifesi gördüğünü söyleyebiliriz.
Ay - Uranüs kavuşumu zaman zaman birbirinize mesafe tanımanız gerekebileceğini gösteriyor. Boğucu bir ilişki olmamalı gibi.
Şu an ayrıyız tam da dedğiniz gibi boğulduğumuz için ama bişi var adını koyamadığım tam anlamıyla bitemio... çok teşekkür ederim
7. evdeki tr. uranüs,1. evdeki nt. pluton ve satürne karşı, olumlu olarak ne söylenebilir?
(02-19-2011 12:53 AM)yeppe Yazılan: [ -> ]7. evdeki tr. uranüs,1. evdeki nt. pluton ve satürne karşı, olumlu olarak ne söylenebilir?

olumlu olarak ikili ilişkilerdeki halihazırdaki davranışlarını değiştirirsin ve bunu değiştirmeni gerektirecek olaylar yaşarsın
teşekkürler tuğçe, olumsuz olarak ne söylenebilir,biönceki soruyu eksk sormuşum, özürdilerim
(02-19-2011 01:03 AM)yeppe Yazılan: [ -> ]teşekkürler tuğçe, olumsuz olarak ne söylenebilir,biönceki soruyu eksk sormuşum, özürdilerim

olumsuz olarak hayatına garip kişileri yada olayları çekebilirsin ve hiç beklemediğin durumlarla karşılaşabilirsin. işin ucunda satürnde olduğuna göre bu beklenmedik durumlar çalışma hayatına yada toplumsal konumuna da yansıyabilir.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler