Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Uranüs Açıları
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(02-26-2011 10:41 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan: [ -> ]transit uranüs, mars-pluto kavuşumuma (akrep) 150lik açı yaparsa?

en kötü senaryo , beklenmedik bir kayıp / kriz ihtimali gibi görünüyor.

tabii en kötü senaryonun olması her zaman beklenen bir durum değildir.

yinede senin doğum haritanı ve Uranüsün Nisan ayında Koç burcuna girecek olmasını düşündüğümüzde , Ay burcun ve Merkürün sert açılarla uyarılacak.

Nisan ayında Marsında Koç burcunda olacağını düşünürsek ,

kendimi hanibal lecter gibi hissettim gülücük

ben olsam endişe etmek yerine 2 şey yapardım Ece.

1- Kendim , ailem ve sevdiklerim için kaza , bela , hastalık gibi sıkıntılardan korunmak için dua ederdim o süreçte.

2- O dönemin AVANTAJI yüksek bir enerjinin sende açığa çıkması şeklinde görülebilir. Bu yüksek enerjiyi nereye nasıl yönlendirebileceğimin minik planını yapardım önceden.

Çünkü Uranüs DEHANIN planetidir. O dönemde zihnine Uranyen fikirler akabilir bunları not alıp hayata geçirmek kazanç getirebilir.
t-uranüs, koça girdiğinde, terazideki stelyuma zıt bakacağı için, bunu ilk duyduğumda korkmadım desem yalan olurgülücük)

sonra düşündüm ve, uranüs balıkda iken hem güneşime hem ayımı zaten güçlü açılar yapmışgülücük)

korkacak bişey yok.
Aslında şöyle yapıyor satürn uranüsü kısıtlıyor.Yani daha gelenekçi bir kişiden bahsedebiliriz.Uranüsü kısıtlanmış,sınırları aşmaktan çekinen biri gibi söyleyebiliriz.Ama satürn aşılabilir bir gezegen zamanla onun gölgeleri aşılabilir

Arkadaş

Uranüsümün baya açısı var...

neptünle kavuşum
güneş 45 derece
merkür 60 derece
plüto 60 derece
ay 90 derece
venüs 90 derece
jüpiter 90 derece
şiron 150 derece

bana yararımı var zararımı anlayamadım, bu kadar açılı uranüsün ?

Venüs

Kendine özgün olmanı sağlar Uranüs açıları, gölge yanlarına yenilmemeye dikkat ettikten sonra kendini yaşarsın..

Arkadaş

(11-22-2011 03:19 AM)Venüs Yazılan: [ -> ]Kendine özgün olmanı sağlar Uranüs açıları, gölge yanlarına yenilmemeye dikkat ettikten sonra kendini yaşarsın..

Gölge yanlarına yenilmemek derken tam olarak neyi kasttettiniz anlamadı ben gülücük
Bu arada yine teşekkürler.. sağolun verygood

Venüs

Özellikle kare açılar Uranüs etkisi ile gereksiz isyankarlığa sebep olur, zamanın ilersin de olayım derken anı kaçırmak da ayrı bir durum, kıasaca yazacak olursam, her dokunduğu alanda farklı olma dürtüsü toplum için çalışan bu kişileri toplumdan dahi koparabilir..Rica ederim bu arada gülücük
uranüs ve neptün 1. ev oğlakta bunun etkileri ne olur birde uranüs açılarıma bakar mısınız
astrocom daki yıldız haritamda(bu site yaz saatini almıyor) uranüs 2.evin sonlarina belki de 3ncü evde denebilir.
...uranüs satürn karşıt
...uranüs mars kavuşum
...uranüs ay sekstil
...uranüs merkür kare
...uranüs neptun Q
...uranüs plüton kavuşum
...uranüs asc sekstil
...uranüs mc l50
(06-26-2012 09:58 PM)deniz kaya Yazılan: [ -> ]astrocom daki yıldız haritamda(bu site yaz saatini almıyor) uranüs 2.evin sonlarina belki de 3ncü evde denebilir.
...uranüs satürn karşıt
...uranüs mars kavuşum
...uranüs ay sekstil
...uranüs merkür kare
...uranüs neptun Q
...uranüs plüton kavuşum
...uranüs asc sekstil
...uranüs mc l50
Astro.com yaz saatini otomatik alıyor diye biliyorum ben.sürprizzz
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Referans Adresler