Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: İncelemek isteyeceğiniz haritalar
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
seyahat etmek için üretilmiş bir araç ve seyahatler evi olan 9. evde güneş ve merkürle birlikte ne yazık ki satürn de yer almakta. bu da seyahatlerin önünün kesileceğinin, engellemelerin daha ilk etaptaki belirtisi gibi.
nitekim, olay günü satürn transiti de 9. evden geçiyor ve engellemeyi adeta tetikliyor.
Serena Yazılan:__ Titanic Kazası __

'' Batmaz '' denilen Titanic'in doğum haritası ve olay günü aldığı transitler ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=v...=34&nho2=1

Aynı zamanda çok duygusal bir gemiymiş , kim inanırdı o metal yığınının da duyguları olsun =)

Félicé

Balıktaki mars-pluto karesi, denizde kazalara sebebiyet verebilir.(Boğulma, gemi batması vs..) Yengeçteki ay-venüs-neptün stelyumu ile (suları temsil eden)
keyifli rüyanın, aniden (uranüs) sonlanması..
Félicé FilosoFo Yazılan:

Balıktaki mars-pluto karesi, denizde kazalara sebebiyet verebilir.(Boğulma, gemi batması vs..) Yengeçteki ay-venüs-neptün stelyumu ile (suları temsil eden)

sevgili felice, 8. ev koç burcunda ve yöneticisi mars da balık burcunda yer alıyor. yine ölümün marsla birlikte ani , bir anda gelen ve sularla ilgili olabileceğine dair bir ipucu olabilir.

Félicé

Serena Yazılan:
Félicé FilosoFo Yazılan:

sevgili felice, 8. ev koç burcunda ve yöneticisi mars da balık burcunda yer alıyor. yine ölümün marsla birlikte ani , bir anda gelen ve sularla ilgili olabileceğine dair bir ipucu olabilir.

Gözden kaçırmışım, iyi tespitverygood
arkadaşlar bu aralar sabahları müge anlı'nın programını izliyorum.ve kendisinin haritasını çok merak ediyorum.nette baktım 19 aralık 1973 doğumlu yazıyordu ama tam emin değilim.gülücük
Revenge Yazılan:arkadaşlar bu aralar sabahları müge anlı'nın programını izliyorum.ve kendisinin haritasını çok merak ediyorum.nette baktım 19 aralık 1973 doğumlu yazıyordu ama tam emin değilim.gülücük

Magazinci alt yapısı olduğundan ...fazla medyal buluyorum onu...

yani soru sormak için soru soruyor tepkileri çok açık daha duygusuz olmalı...

keyif aldığımı söylemem ......
banada çok ciddi geliyo.oğlak burcu zannetmiştim ben.bu ara olayları meydana çıkarması hoşuma gidiyo.dansy
Revenge Yazılan:banada çok ciddi geliyo.oğlak burcu zannetmiştim ben.bu ara olayları meydana çıkarması hoşuma gidiyo.dansy

yayda neptün,merkür,güneş ve k.a.d ı var 27 derecedeki güneşi kadla kavuşmuş ve 4 orbla 1 derece yengeçteki satürne karşıt yapmış.Cidden bende oğlak sanmıştım demek bundanmış.Ayrıca marsı da koç ani tepkileri bundan olsa gerek güneşine üçgen yapmış.

ayı akrep uranüsle kavuşmuş. venüs ve jüpiterde kovada kavuşmuş.
SeLiN Yazılan:
Revenge Yazılan:banada çok ciddi geliyo.oğlak burcu zannetmiştim ben.bu ara olayları meydana çıkarması hoşuma gidiyo.dansy

yayda neptün,merkür,güneş ve k.a.d ı var 27 derecedeki güneşi kadla kavuşmuş ve 4 orbla 1 derece yengeçteki satürne karşıt yapmış.Cidden bende oğlak sanmıştım demek bundanmış.Ayrıca marsı da koç ani tepkileri bundan olsa gerek güneşine üçgen yapmış.

ayı akrep uranüsle kavuşmuş. venüs ve jüpiterde kovada kavuşmuş.

yaya hiç benzemediği kesinhehee
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Referans Adresler