Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Progres Ay'ı İrdeliyoruz
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
kamuranı tanımadığıma göre yabancı sayılırım..gülücük

sanırım progres ayım güneşime kare yapıyor..
(08-13-2012 04:32 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]kamuranı tanımadığıma göre yabancı sayılırım..gülücük

Tamam orb'un 1 ve 0 olduğu dönem Güneşe, evine ve progres Ay'ın bulunduğu eve dair içsel yada dışsal gelişme olursa paylaşırsan sevinirim.

Güneş = Baba, erkek, yönetici figürü, istekler, sağlık, ego, özgüven
(08-13-2012 04:39 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(08-13-2012 04:32 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]kamuranı tanımadığıma göre yabancı sayılırım..gülücük

Tamam orb'un 1 ve 0 olduğu dönem Güneşe, evine ve progres Ay'ın bulunduğu eve dair içsel yada dışsal gelişme olursa paylaşırsan sevinirim.

uzaklaşan 2 orbla kare yapıyor..

önceki aylarda tam kare miydi bilmiyorum ama; yengeç burcu bi erkekle başım belada gülücük

p-ayım vhole göre 5. evde..
(08-13-2012 04:45 PM)eylülmavi Yazılan: [ -> ]
(08-13-2012 04:39 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]

uzaklaşan 2 orbla kare yapıyor..

önceki aylarda tam kare miydi bilmiyorum ama; yengeç burcu bi erkekle başım belada gülücük

p-ayım vhole göre 5. evde..

Uzaklaşan 2 orbla kare yapıyorsa yaklaşık 2 ay önce tam kare yapmış anlamına gelir.
Ben de bir şeyler sormak isterim. http://i50.tinypic.com/2v93rwz.jpg haritam bu.

Progress ayım, ekim başında yengeç burcuna geçmiş olacak (9.ev) ve yaklaşık 20 gün önce işten ayrıldım ve sebebim başka bir şehirde, başka bir hayat yaşamak, hayatımı tümüyle değiştirebilmek. Bunun için didiniyorum, progress ayın yengeçe geçmesi bunu nasıl etkiler merak ediyorum. teşekkür ederim şimdiden.
(08-13-2012 01:56 PM)Lajâ Yazılan: [ -> ]
(08-03-2012 04:17 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]Lajâ

Progres Ay, şu 1-2 aylık süreçte senin Güneş-Mars karesini tetikleyecek.
Yeniay'ın da Güneş ve Marsına açı yapacağını söylemiştin.

1-2 aylık periyodun senin için hareketli (içsel yada deneyimsel) geçmesi ihtimali var tabii Progres Ay'ın etkilerini gözlemlemek adına geri dönüş yaparsan sevinirim.

ilk hareketi paylaşıyım mı?

progres Ay 8. evden Güneş - Mars 'ı etkilediği için herhalde
bir yalan bir kalleşlik beklemediğim bir erkek gelip bana karşı yaptığı haksızlığı anlattı.. ben yine itirafına inanmayıp altında başka bişiler olabileceğini düşündüm o kadar beklemediğim biri yani gülücük
şüpheyi yanlış yerlerde yanlış insanlar üzerine kullanıyorum galiba..

bu kişi kimmiş unuttum. Hem erkekmiş hem de itiraf etmiş ?
Pr. Ay 8. Evden geçerken iki büyüğümüzü kaybettik.
Biri tam pr ay ın natal ay-satürn karşıtlığını tetiklediğinde.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Referans Adresler