Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Burçlar ve Yabancı Dil
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4
Gene başlıcam üds kpds çalışma maratonuna ama sonuç alamıyorum. Önümüzdeki güz ve bahar dönemlerinde gireceğim istediğim puanı almaya çalışacağım. Ama dil olunca olmuyor ya nedense çok sınavlara girdim istedikten sonra mümkün değil benden kaçmaz ama dil sınavlarında oturup kalıyorum. Önümüzdeki sene transitleri dil sınavlarına çalışmama ve şu ingilizceyi çözmeme yardımcı olabilecek mi? Satürn de gitti güdüleyici bir açı enerji olmaz mı acaba. Bir sene süre verdim.
üds puanım=87,5. oldukça iyi bir puan, övünmek gibi olmasın ama ingilizcem gayet iyidir.whole sign haritamda 3.evdeki jüpiter, 9.evimdeki venüs, merkür bunda pay sahibi olabilir sanırım:)ve tabi açıları... ingilizcemin iyi olmasını da astrolojiye borçluyum:D nette okuya okuya bu hale geldimgülücük
(08-23-2010 04:40 PM)Messa Yazılan: [ -> ]Gene başlıcam üds kpds çalışma maratonuna ama sonuç alamıyorum. Önümüzdeki güz ve bahar dönemlerinde gireceğim istediğim puanı almaya çalışacağım. Ama dil olunca olmuyor ya nedense çok sınavlara girdim istedikten sonra mümkün değil benden kaçmaz ama dil sınavlarında oturup kalıyorum. Önümüzdeki sene transitleri dil sınavlarına çalışmama ve şu ingilizceyi çözmeme yardımcı olabilecek mi? Satürn de gitti güdüleyici bir açı enerji olmaz mı acaba. Bir sene süre verdim.

sizin branşınız ne ? şu an öğretmenlik yapmıyor musunuz ?
Doktora için kpds üds 55 lazım. Master bitirdim doktora ve akademik kadrolar için dil şartı aranıyor.
(04-16-2007 05:03 AM)Yıldırım Yazılan: [ -> ][b]

akrepler bir sınıfta ; herkes derste güneş gözlüğü takabilir. öğretmen o kadar magnetik bakışlardan rahatsız olmasın. ders bitişinde cinsellik konusunda bilinçlendirme çabaları gülücük

akrepler güneş gözlüğü mü takıcak :D apaçiyiz sanki koptum.w severim güneş gözlüğünü de adı çıktı apaçilerle bi kere
lise-1deyken 28 kişilik sınıfta 6 akreptik.güneş pluto kavuşumuna sahip 6 akrep.
sınıf başkanı da aslandı,spor başkanı da terazi. içgüdüsel oluyor sanki

konulardan ileri olan sınıf herhalde ikizler burcunun çoğunluğu olduğu sınıf olmalı

ginka

9. ev yöneticin neptün yayda ve merkür ,jüpi ile üçgen açıda gülücük yetenek veriyo olsa gerek...
yay burcu vurgulu, 9. ev yoğunluğu olan ve jüpiterin merküre yaptığı açılarda dil konusunda yetenekli insana rastladım diyebilirim.

ginka

merkür jüpi açın var sandım bi an mars merkür üçgeniymiş :D ben whole sign 'e göre 9. evine bakmıştım gülücük

bence kpds sevdandan vezgeçmemelisin verygood
bende girmeyi planlıyorum ilerde, başarılar dilerim çiçek
18 yasimdayken daha karar vermistim dilbilimdalini okumaya.. gittigim danisman beni ters yönde etkiledi hic unutmam hevesimi kirdida kirdiydi, yok is bulamaz misim, sen ticaret oku su bu... tabi ben de saf dinle sen onu, simdi böyle ne yapacam diye düsünüyorum, ama diller benim vazgecilmezim ya.. saygi duyuyorum her dile ask ve tüm dil bilenlere buda 3. evimin satürn olmasindan pluto da orada... esim hic bi dil bilmiyor, saygi duyamiyorum ona :( cok kötü bir sey, bakalim ögrenecegim diyor artik ne zaman bilemiyorum... ögrense diyorum artik...gülücük
9. Evim kova ve Mars,Neptun ve Ay bulunmakta..cocukken Bursa da mahallede bulunan turbelere gelen turist kafilelerinin rehberlerini merakla seyreder tur boyunca peslerinde dolasirdim..lise basinda daha karar vermistim,hem edebiyati sevdigimden hem de yabanci dil istedigimden ,dil ve edebiyat bolumune girdim,sonrasinda ingilizce ogrenmek sart deyip dilbilgisi kitabi alip(kursa verecek para olmadigindan tabii ki,ama bayagi bir uzun surdu:-) bir guzel calistim,ogrendim simdi aktif kullaniyorum..asil ingilizce kelime haznemi ise internette yillarca astroloji sitelerinde dolanirken genislettim:-)...simdide baska dil zamani deyip kursa gidiyorum..9. Evimin vurgusunu tum hayatimda yabanci dil sevgisi sonrasinda meslek secimi(havacilik/( Kova?? ) Olarak yasadim ve bu secimler tum hayatima etki eden deneyimler yasatti..
nedense yabancı dil öğrenmeyi hiç istemiyorum burçlarım açılar herşey normal mi gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4
Referans Adresler