Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: Mars Devinimi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5
arkadaşlar bir sorum olucak diyelim ki mars akrepte şu an olduğu gibi ve yükselenim boğa yani karşıt açı ne gibi etkisi oluyor
Bir şey sormak istiyorum ;

Transit mars evlerdeki hareketi çok belirgin hissediyormusunuz ben bu sene 6. Evimde takıldı durdu akrep yay gitti geldi geçtiğimiz ekimden kasımdan beri anlamadım yani evet çok çalışıp emek harcadığım bir seneydi. Belkide herkesten çok efor sarfettim

19 eylülde 7. Evime geçicek acaba nolucak merakla bekliyorum
(08-05-2016 05:56 PM)carmen Yazılan: [ -> ]arkadaşlar bir sorum olucak diyelim ki mars akrepte şu an olduğu gibi ve yükselenim boğa yani karşıt açı ne gibi etkisi oluyor

Yükselenim ikizler , mars yayda şuanda sen neler yaşadın ?? Karşıt açı
Alejandro,
Satürn Mars kavuşumu 6. evimde oldu Olduktan sonra yıllardır mide rahatsızlığım için doktora gitmemiştim Gitmeme vesile oldu
Doktor hap verdi Normalde hap atmayı unutan biriyim ama bu hastalık bitecek diyorum her gün istisnasız unutmadan alacağı diyorum
Sorumluluğumu da savaşımı da veriyorum
Mars'ın önceki dönemlerdeki bana etkisini hatırlayamıyorum 6. evimden 7. evime geçtiğinde bu konuda tekrar yorum yaparım gülücük
geçen ay 6. Evimde benim transit satürn transit marsla kavuştuğu zamansa "bende reflü mü var ya" dedim ama geçti o rajatsızlığım yeemek yiyemiyordumm onun dışında enerjim çok yüksekti
Pislik Marsss!!! Yahu yöneticimsin insan bi iyi davranır ya .. Ne mars oğlak mış her konuda uğraştırdı plüto oğlak zaten yoruyor. Plüto oğlak transitinin en zor günlerini marsıma kare yaparken gecirdim simdi mars marsıma kare yapıyor hemde oğlakta her mars oğlakta bana bi çalış paranı kazan izlenimi geliyor hayattan bıktım parasız kalıyorum (cünkü 8. ev) borç almamaya çalışıyorum ama bu sefer azim istiyor çalışmak ne mars oğlakmış yahu.

Hayatımı değiştiricek bir transiti beklemeye devam edicem , uranüs 7. Evimden geçene kadar rahmetli olurum heralde :D
(09-15-2016 11:22 AM)Libra Yazılan: [ -> ]Alejandro,
Satürn Mars kavuşumu 6. evimde oldu Olduktan sonra yıllardır mide rahatsızlığım için doktora gitmemiştim Gitmeme vesile oldu
Doktor hap verdi Normalde hap atmayı unutan biriyim ama bu hastalık bitecek diyorum her gün istisnasız unutmadan alacağı diyorum
Sorumluluğumu da savaşımı da veriyorum
Mars'ın önceki dönemlerdeki bana etkisini hatırlayamıyorum 6. evimden 7. evime geçtiğinde bu konuda tekrar yorum yaparım gülücük

Libra aylar sonra edit veriyorum, reflü oldum :( gece yatağa yatınca çok kötü özellikle... 6. Ev baya iyi sarstı
(10-28-2016 02:55 AM)Alejandro Yazılan: [ -> ]Libra aylar sonra edit veriyorum, reflü oldum :( gece yatağa yatınca çok kötü özellikle... 6. Ev baya iyi sarstı

Hadi ya çok geçmiş olsun aðla...
arkadaşlar 4 derecede yengeçte, güneş ay kavuşumu olan... ve şuan TR mars tepesinde gezinen sinir küpü olmuş birine nasıl yardımcı olabiliriz? :/

gerçekten feci sinirli.. mars koçuyum ben bile tırstım adamdan.. :/
Melisa, sarı kantaron falan içsin iyi gelir;) mars transitlerinde spor ya da bi işe atılım yapmak önerilir astroloji kısmında. Ben olsam sakinleştirici çay içirirdim tabigülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5
Referans Adresler