Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TEST ( Sinastri )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
1.c
2.b

sanki :D
1-c

2-c..
1- c
Kadın haritasında Mars ve Güneş,erkeğin karakteri hakkında bilgi verir ama Dsc ve 7.ev ilişkiler ve evlilik konusunda bilgilenmemizi sağlar.
2- c
Çünkü ilişki yaşayan çiftlerde Satürn bağlantısı varsa,çiftler karşılıklı olarak kaybetme korkusu,endişe,engelleme,kısıtlama gibi duyguları yaşarlar gibi geliyor.
1) Eğer yükselen belliyse c değilse e.
2)''Daha sosyal daha popüler''denilince A kişisinin zaten sosyal ve popüler olduğunu anlıyorum.Böyle bir durumda bir öne çıkma,kendini gösterme çabası var bundan dolayı a derim.
''Daha'' kelimesini kaldırırsak ise c derim.
İlişkiler ve evlilik konusunda yorum yapmak icin vaktim az ise 7. eve bakarım. Vakit bol olsa marsa ve güneşe de bakmak gerek

Kendisinden daha sosyal oluşundan dolayı endişe duyup bunu davranışlarına yansıtan kimse icin ise satürn derim. Hatta bu daha paronoyak bir sekilde icten ice hissediliyor olsa idi satün pluto sert açıları der idim..
1. c ama elime almışken Marsına da bakarım kadıncağızın.. dil çýkarma
2. e demek geliyor içimden Sanki bir Yengeç kaprisi bu..
1.c
2.c
gülücük
1) c
2) c gözkýrpma
1. a ve c...
Cünki hem iliski hem evlilik diyor soru da.. yani 7. evine ve marsina da bakilabilirdi ama.. agirlik li 7. ev yani a..
2. sanirim A kisisi soruluyor soruyu dogru anladiysam.. bana da biraz e yani yengec kaprisi gibi geldi...

Arkadaş

1. soru - C
2. soru - B

sosyallik venüsle alakalı, fakat bir kıskanma sözkonusu. Orayı çözemedim gülücük
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler