Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.

Tam Görünüm: TEST ( Sinastri )
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
1- c ve 2-c diyenleri doğru kabul edebiliriz

( edebiliriz diyorum çünkü ben olsam 1.soru için Güneşe bakardım öncelikle )

* 7.evde önemlidir lakin yetişmem gereken bir yer varken birkaç dakika süre içinde Yükselen burcuyla , doğum saatiyle , yaz saati uygulaması gibi konularla uğraşmazdım gülücük

Güneşin açıları bir kadının hayatına girebilecek erkek figürleri ve de evliliği hakkında en pratik araçtır.
Marstan daha önemli olduğunu söyleyebiliriz.

2.sorunun cevabı Satürndür. Endişe-korku gibi kavramlar satürnle alakalıdır. Partnerin sosyal başarılı dikkat çeken biri haline gelmesi durumunda Satürn etkisi diğer kişiyi tedirgin edebilir.
Cok zor ya anlamasi bazen bu gibi testlerin... yani sorulari örnegin ikinci soruyu anlayamadim ben , daha dogrusu shIklari diyeyim...

yani c ve c sonuclar...verygood
(02-17-2012 06:54 AM)Mavisahram Yazılan: [ -> ]Cok zor ya anlamasi bazen bu gibi testlerin... yani sorulari örnegin ikinci soruyu anlayamadim ben , daha dogrusu shIklari diyeyim...

yani c ve c sonuclar...verygood

Katılıyorum.Kişinin sorudan ne anladığı,yorumlaması çok farkediyor.
Ben de ikinci soruyu anlamamışım demek.
Neyse.
sinastri testinden hem de venüs vip olarak sınıfta kaldım . rezalet makara
(02-17-2012 03:31 PM)Tuğçe Yazılan: [ -> ]sinastri testinden hem de venüs vip olarak sınıfta kaldım . rezalet makara

Sınıfı geçmen için sana kopya verdim , onu da farkedemedin =)
Sorularun devamı gelicek mi ?

Arkadaş

Bende Tuğçe gibi hezimete uğradım , bir daha sor bir daha gülücük
güzel sorulardı, daha çok 1. soruya şaşırdım. Ayrıntıları iyi yakalamak gerek, Güneş iyi numaraydı doğrusu...

3. evin kova olmasının bir etkisi olabilir farklı düşünmekte gülücük
(02-17-2012 07:49 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Sorularun devamı gelicek mi ?

İstek olduğu sürece müsait oldukça soru hazırlayabilirim
(02-17-2012 07:53 PM)By Ceykp Yazılan: [ -> ]Bende Tuğçe gibi hezimete uğradım , bir daha sor bir daha gülücük
güzel sorulardı, daha çok 1. soruya şaşırdım. Ayrıntıları iyi yakalamak gerek, Güneş iyi numaraydı doğrusu...

3. evin kova olmasının bir etkisi olabilir farklı düşünmekte gülücük

Aslında kadınlar için Güneşin konumuna bakmak temel bir bilgidir , benzer şekilde erkekler için Ay'a bakılır.
(02-17-2012 08:07 PM)Neptunian Yazılan: [ -> ]
(02-17-2012 07:49 PM)nisan15 Yazılan: [ -> ]Sorularun devamı gelicek mi ?

İstek olduğu sürece müsait oldukça soru hazırlayabilirim

O zaman yoğun istek vargülücük Müsait oldugunuzda bekliyoruz testlerinizi çiçek
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Adresler